Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja imam fantasticnih 11 poena. Ispostovali Valensija i Sigurdson, dok je Ibra u minusu a Holebas na pozitivnoj nuli. De Hea 2 poena...
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Owned by - 1.1M
      Transferred in by - 378K
      Captained by - 533K
      Triple captained by - 160K
      Aguero...

      Ako me De Brujne ne izvadi malo, mogu već sad da počnem da se spremam za sledeću sezonu...


      p.s. I da se nadovežem na bice-ov post...

      Transferred in by 11K #FPL managers, captained by 862K, owned by 1.6M
      Zlatan delivers -1pts in GW27
      Last edited by z0La; 05-03-17, 11:03.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Uzasna nedelja, valjda ce Sterling kapiten da cupa, ipak igra duplu nedelju
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Meni moze da bude odlicno kolo, zavisi sta ce Sterling kao kapiten da uradi na ta 2 meca... Zato naredno kolo imam 5 igraca

          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Meni za sad dobro kolo. Danas ispoštovali Kejn i Lukaku, ali zato kapiten De Brujne na klupi....prokleti Pep i njegove rotacije...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Uspeo sam da stignem do drugog mesta u H2H, ali sam resio da napravim remont ekipe. Nego, je l' zna neko kako funkcionise ovo sledece kolo, vidim da pola ekipa ne igra?

              Comment


              • Meni Pieters iz Stouka igrac kola, 14 bodova, a u narednom kolu bukvalno nemam nijednog igaca sam Mee-a i mozda ubacim nekog iz Liverpula.

                Ovaj bratov tim koji vodim je na 3. mestu
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by Dimitrije View Post
                  Uspeo sam da stignem do drugog mesta u H2H, ali sam resio da napravim remont ekipe. Nego, je l' zna neko kako funkcionise ovo sledece kolo, vidim da pola ekipa ne igra?
                  Isto kao i obično. Igraće samo 8 klubova, ostali su na "pauzi". Koliko igrača imaš u tih 8 klubova i to ti je to.

                  Aha, znači ti si taj VCC i ti mi dišeš iza leđa...

                  p.s. Ja izbacio Hazarda da bi ubacio De Brujnea zbog duplog kola. Hazard u jednoj tekmi doneo 11 a De Brujne u dve 4 boda. Kakva ispala...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ne znam ni kako sam stigao dotle jer jedno vreme nisam stizao da pratim ostale ekipe, nisam menjao igrace uopste i drzao sam neki prosek od 50 poena. Videcemo sad sta ce ispasti, samo me ovo kolo zajebalo, nije trebalo danas da iskoristim wildcard

                    Comment


                    • Na kraju imam 9 igrača za ovo kolo (oduzmem 2 jer će biti na klupi Amat i Diomande) i to je 7 aktivnih. Neću da ulazim u minus da bi kupovao igrače. Prvenstveno zato što bi ih odmah sledeće kolo i prodao, tako da bi to bio dodatni minus.

                      Trenutna formacija mi je 2-4-2 + Jakupović na golu...

                      Jedino još što ne znam koga za kapitena da uzmem. Kapiram da će svi da se zalete na Lukaku-a, pa bi njega nešto preskočio. Na kraju će možda biti neko od Coutinjo-Firmino.

                      Izbegao sam metak prošlo kolo u vidu Aguera kao trostrukog kapitena kog je mnogo ljudi odigralo. 61 poen na kraju nije loše. Da je De Brujne ispoštovao sa bar asistencijom bilo bi to oko 70 al dobro.
                      Last edited by z0La; 10-03-17, 11:49.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Nema Kejna naredna 2 meseca...

                        Moraće da se smišlja neka nova taktika za naredno kolo...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ja sam Kejna neki dan stavio i on se povredi. Vratio sam Kostu koji mi je igrao od pocetka sezone.

                          Comment


                          • Dosta ljudi je tako spucalo taj transfer. Zato ja pre petka veče, pa i subote ujutru ništa ne menjam. Ko zna šta može da se desi na treninzima u toku nedelje i slično.

                            I ja sam razmišljao za Kostu. Lepo me ispoštovao od početka sezone ali nešto ne bih njega. Videću da promenim taktiku da ubacim nekog jeftinijeg napadača do 7.5, a da sredinu dodatno pojačam. Ima vremena do sutra da se razmisli dobro...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by Dimitrije View Post
                              Ja sam Kejna neki dan stavio i on se povredi. Vratio sam Kostu koji mi je igrao od pocetka sezone.
                              Ja sam ga ubacio prosle nedelje, i on se povredi u kupu i ubacio Kostu.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Na kraju sam se odlučio da dam Defou šansu. Sandrlend je očajan, ali vreme im je bar neke golove da počnu da postižu. Imam dosta para u banci, tako da ću razmisliti za sledeće kolo hoću li da igram sa 3 napadača ili ću 5 na sredini...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X