Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mora da igra više od 60 minuta, jbga...

    Cedric me konačno ispoštovao. Još da ako izvuče i neki bonus...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • A moj tim svako kolo sve losiji i losiji..moracu angazovati nekog psihologa..hahah
      FC AMATERI FROM ANFIELD

      Comment


      • Ajde bar giroud sada nek zabije dva komada i odradi posao i da donese poene i za van dijka
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • Nisam se ni ja proslavio....

          Ako me Hazard ne izvuče, biće ovo jedno loše kolo...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ja bas sam se nadao na azpilikuetu i van dijka da ce imati cistu mrezu i duo hazard-costa i sanchez-giroud da vidim sta mogu i dal cu prebaciti 50
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • Na kraju izgubim od mark it zero u derbiju velike h2h. I to na koji način...

              Rezultat 47-47, čekaju se bonus bodovi za Čelzi. On ima Aspija a ja Kurtou. U onom ukupnom bodovanju igrača, Aspi ima 29, a Kurtoa 28. I tako Aspi uzme 1 bonus bod, a Kurtoa ostane bez ičega i dobije me 48-47...

              Bar mi je malo lakše jer sam tukao limenog u maloj h2h...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • kuc -kuc .. ima li koga?
                FC AMATERI FROM ANFIELD

                Comment


                • Ima ima
                  >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                  Comment


                  • Dobro je, vec sam se zabrinuo da vam se nije nesto desilo..
                    FC AMATERI FROM ANFIELD

                    Comment


                    • Ma nije,samo katastrofa u proslom kolu.
                      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                      Comment


                      • ne pričaj mi ništa.. ja sam u goroj krizi rezultata od Liverpula..
                        FC AMATERI FROM ANFIELD

                        Comment


                        • Originally posted by Zocha View Post
                          ne pričaj mi ništa.. ja sam u goroj krizi rezultata od Liverpula..
                          Tesko od Liverpula biti gori,ja sam morao Wild iskoristiti,tri kola ukupno oko 90 bodova
                          >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                          Comment


                          • ja ne dam moj wildcard još, čuvam ga za bolja vremena..valjda će neko proraditi pa nisu zaboravili da igraju fudbal
                            FC AMATERI FROM ANFIELD

                            Comment


                            • Ja sam morao,pao sam na tabeli,da spasim sto se spasiti da
                              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                              Comment


                              • i jel ti pomogao wc? Ovo je igra gde treba imati strpljenja. To što si sad pao na tabeli ( kao i ja uostalom) ne nači da se za apr kola nećeš ponovo popeti. 4-5 lošijih kola neće odrediti ishod cele sezone, jer svi timovi imaju uspone i padove. Samo ne treba ishitreno menjati igrače iz kola u kolo..
                                FC AMATERI FROM ANFIELD

                                Comment

                                Working...
                                X