Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A tacno sam ima osjecaj da ce Sterling na klupu, al ne mogu na -8 ic, pih...

    Gundo i dalje u prve, nema odmora za njega...

    Comment


    • Originally posted by Zocha View Post
      Uh, to mi je najgori GW, kad u 4-5 utakmica stanu svi moji igraci..zato pored statistike gledam i ko kad igra..pokusavam ( kad god je moguće) da uklopim da imam bar jednom igrača u svakom terminu GW-a

      Poslato sa LG G4
      A nepisano pravilo kad dođe ovakvo kolo je da ne pređeš 40 bodova...

      Ayewa iz WH-a treba pratiti. Vratio se posle povrede, a nije mnoso skup. Može biti koristan za 7.1
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Slazem se za Ayewa..ima ga samo 1.2%.Jedini nedostatak je los raspored- Tot,Ars,Man,Liv

        Poslato sa LG G4
        FC AMATERI FROM ANFIELD

        Comment


        • Uhh, sad tek vidim raspored. Dobro, sačekati malo svakako. Taj WH je znao dobro da odigra te veće utakmice, ali previše su loši ove sezone.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Taman se obradujem da će Stones učiniti nemoguće i sačuvati 2 CS-a za redom i oni ga prime na kraju.
            Toliko o Gundoganu i pola miliona ljudi koji su ga ubacili ovo kolo.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Taman se obradujem da će Stones učiniti nemoguće i sačuvati 2 CS-a za redom i oni ga prime na kraju.
              Toliko o Gundoganu i pola miliona ljudi koji su ga ubacili ovo kolo.
              O tome ( Gondoganu) ja pisem vec tri dana 😄😄😄

              Poslato sa LG G4
              FC AMATERI FROM ANFIELD

              Comment


              • Meni se isplatilo što sam ubacio Defoa, gol i asistencija

                Comment


                • Sad gledam ovaj Celzi i razmisljam o Alonsu... Igra svaku, Konte CSove redja... Mozda nekad i zabode asistenciju... A nista specijalan igrac.

                  No znam cin ga ubacim da ce primit gol, to je 1/1.



                  Btw dako Kosta jos koji uvali, a ovamo Lukaku da se upise na asistenciju Bolasija.
                  Sjutra u derbi bi bilo fino neko 0:0 i CS za Walkera i Mustafija.
                  Sent from my LG-H818 using Tapatalk
                  Last edited by Baka; 05-11-16, 18:18.

                  Comment


                  • E ne mogu da prezalim ovog Azara, znaci od kad sam ga izbacio covek igra kao lud.
                    Sterling sledecu leti napolje, jbm ti Sterlinga i gde sam ga ubacio....
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      E ne mogu da prezalim ovog Azara, znaci od kad sam ga izbacio covek igra kao lud.
                      Sterling sledecu leti napolje, jbm ti Sterlinga i gde sam ga ubacio....
                      Znaci u sl.kolu treba kupiti Sterlinga? Hahahha

                      Poslato sa LG G4
                      FC AMATERI FROM ANFIELD

                      Comment


                      • Hahah kupi ga, dzabe mi sad. Azara kupujem sledece kolo, ulazim u minus, on nece zabiti naredna 3-4 kola videces.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Nemoj, taman sam ga kupio proslo kolo (14 bodova) i sad ce imati mozda i vise ovo kolo..

                          Poslato sa LG G4
                          FC AMATERI FROM ANFIELD

                          Comment


                          • Au jbte, pomislih da Hazard ne može bolje od prošlog kola, a on nadmaši sa ovim. 2 gola i asistencija za sad... Opet mi je kapiten, i trenutno bez bonusa ode na 32 boda...

                            MAŠINA!
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Imam i Azara i Costu u timu, a stavljam traku Kunu. Mada ko je ocekivao da ce ovako da poludi Azar. Sutra cekam Kutinja i Firmina, bas dobro kolo.

                              Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Nego, jel imate neku regular ligu a da primate nove ekipe ( cisto da bude zanimljivije dopisivanje) 😱😱

                                Poslato sa LG G4
                                FC AMATERI FROM ANFIELD

                                Comment

                                Working...
                                X