Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Klopptimism View Post
    Ja sam vec iskoristio wild, iako imam sasvim zadovoljavajucih 578ptsa. Bitno mi je bilo da su mi u ekipi Lukaku, Costa i Aguero u napadu, i Firmino, Hazard i Coutinho u vezi, razmisljao sam Sanceza/Ozila da stavim ali onda ne bih mogao pored njega dvojicu od gore navedenih. Ostalo sam samo skrpio za pare koje su mi ostale, golman mi je Heaton, i odbrana pola Bou pola WBA.
    Bas mi se to svidja.
    Istu trojku imam u napad, al daleko slabiju sredinu...

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

    Comment


    • Na kraju je ipak pala odluka da odem u -4 i da umesto povrednjenog Robertsona i suspendovanog Arnauta kupim Morgana i Siggyja.
      Tim za GW11 izgleda ovako:
      Mandanda
      Morgan-Mee-Daniels
      Sancez-Firmino-Redmond-Siggy-Hazard
      Agueo(c)- Deeney
      Klupa: Pickford-Stuani-Pieters-Prodl

      Poslato sa LG G4
      FC AMATERI FROM ANFIELD

      Comment


      • Ubacio Vardija, red je da pokaze formu iz prosle sezone.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Ko god da igra protiv mene , nek zna da ima prednost od 12 poena u startu.
          Jednostavno morao da nesto menjam ,ali evo posto kad god nekog izbacim taj odma da neki gol,ili ima asistenciju ,preporuka svima nek ubace ove - Son,Volkot i Ibra

          Ako zelite da se ukopate kao ja

          Comment


          • Jbg, ja ne igram protiv nikog od vas, pa vam mogu reci : srecno svima

            Poslato sa LG G4
            FC AMATERI FROM ANFIELD

            Comment


            • Ubacio sam Gundogana umesto Capoua,mada ne bi me cudilo da Pep ostavi Gundogana na klupi
              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

              Comment


              • Koliko citam , vec oko 350000 menadzera je ubacilo Gondogana..da li su bili u pravu,pokazace vreme

                Poslato sa LG G4
                FC AMATERI FROM ANFIELD

                Comment


                • Ima li kakav podatak koliko ljudi je ubacilo maestralnog kontrolera bakljava Džaku ?

                  Sent from my HUAWEI Y625-U21 using Tapatalk
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Sta je sa Pogbom? Oce li igrati?

                    Comment


                    • Originally posted by Zona View Post
                      Sta je sa Pogbom? Oce li igrati?
                      Manchester United midfielder Paul Pogba has been ruled out of the Premier League clash against Swansea City at the Liberty Stadium on Saturday according to the official club*website



                      Poslato sa LG G4
                      FC AMATERI FROM ANFIELD

                      Comment


                      • Ja još ništa nisam menjao, tek ću sutra. Ima vremena do 3 sata.

                        Imaju na twiteru oficijalnu stranicu fantazija. Nisu loši, izbacuju neke zanimljive podatke. A i prate sve povrede koje se dogode.

                        https://twitter.com/OfficialFPL
                        I na jujtubu su na Fantasy Premier League. Uvek izbacuju četvrtkom ili petkom 2 videa od po 12-13 minuta sa raznim podacima.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ima jedan sajt NewsNow ( imaju i aplikaciju) gde skupljaju informacije iz raznih izvora.. Imaju posebno o Fantasyju par vodecih foruma i o svakom pojedinacnom igracu iz svih ekipa. Zanimljiv sajt sa dobrim informacijama

                          Poslato sa LG G4
                          FC AMATERI FROM ANFIELD

                          Comment


                          • Haha, može može. I vreme je da maknem malo Zolu sa avatara...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Odoh -4 ovo kolo, izbacio sam Ibrahimovica i Kapue-a, a ubacio Manea i Austina, tako da tim sata izgleda ovako:

                              Boruc, Mee, Naughton, Evans, Willian, Coutinho, Mane, De Bruyne, Eriksen, Austin, Aguero.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Originally posted by Tobdzija View Post
                                Eriksen
                                I ti još nisi izbacio ovu prevaru a?
                                Jel ti od početka sezone u timu?
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X