Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aguero se raspucao i odmah se svi javljaju u temu malo je glupo sto toliko timova ovisi o jednom igracu :/

    Poslano sa mog PE-TL10 koristeći Tapatalk
    sigpic

    Comment


    • Zola bez Agera 90.

      Ispade da je 70 poena prosječno ovo kolo.
      sigpic

      Comment


      • Ma kakav Aguero bre...

        90 bodova bez Aguera i Sancheza. Ovo mi ubedljivo najbolje kolo. Da je jedan od pomenute dvojice ispalio, otišao bih sigurno mnogo više vrhu. Hazard kapiten se isplatio, ali u suštini, ceo tim mi doneo bodove osim Eriksena, on leti napolje posle ovog kola, dosta sam bio strpljiv sa njim. Sutra još Pieters da pređem ovih 90...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Taman sam usao u seriju i reko sad ce da padne i Tripletarevic(disidenti) ne ispratim da Wolcot ne igra i platim danak neiskustvu ....
          sigpic http://caseystoner.com.au/

          Comment


          • Originally posted by dzoni gp View Post
            Taman sam usao u seriju i reko sad ce da padne i Tripletarevic(disidenti) ne ispratim da Wolcot ne igra i platim danak neiskustvu ....
            Ne bi te poraza spasilo ni igranje Volkota

            U maloj h2h pravo klanje sa Akijem . Imam dva boda vise, a njemu ostao jos Fer koji je proslo kolo presedeo na klupi

            Comment


            • Ajmo Leroy, veceras izdominiraj, ili bar odigraj 60minuta sa CS, za 3 boda
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ali necu da pricam vise sa onim ko vodi tim Zivan Radosavljevic..
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • 77 zadovoljan jos kad bi grant bio u pocetni sastav i odbranio penal xaxa
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • Aguero mi pokid'o ovo kolo. Još mi i kapiten. Dva gola protiv Broma i lepih 32 poena. Puno sam očekivao ovo kolo od Pogbe i Ibre ali me nisu ispoštovali. Danak manjka bodova platio Pogba. Umesto njega doveo Kutinja.

                    Comment


                    • Можда би могао Арнаут да да неки гол после 100 год вечерас.
                      На целом свету само Црвена звезда оооо..

                      Comment


                      • Bony napokon

                        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                        Comment


                        • Zdravo svima.. kao novi na forumu, red bi bio da se predstavim .. Veliki ljubitelj Liverpula i Fantasy-ja, ovo mi je 4.sezona, uglavnom sam završavao sa preko 2000 bodova. Najuspešnija mi je sezona 2013/14 sa 2255 bodova. Trenutno imam 585 bodova. Drago mi je da sam konačno našao neki "naš" forum za fantasy..Pozdrav...
                          FC AMATERI FROM ANFIELD

                          Comment


                          • Prekuco sam ovo kolo sa Bonijem i Alenom iako sam debelo zeznuo sa kapitenom bice oko 75 bodova

                            Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                            Comment


                            • Nerjeseno nam se smijesi Princevski, nerjesno. Svijet nije pravedan, hocemo penale
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Zocha View Post
                                Zdravo svima.. kao novi na forumu, red bi bio da se predstavim .. Veliki ljubitelj Liverpula i Fantasy-ja, ovo mi je 4.sezona, uglavnom sam završavao sa preko 2000 bodova. Najuspešnija mi je sezona 2013/14 sa 2255 bodova. Trenutno imam 585 bodova. Drago mi je da sam konačno našao neki "naš" forum za fantasy..Pozdrav...

                                Pozdrav i dobrodošao...

                                Jbte, 58 bodova je ovo kolo bio prosek. Šta bi da je i Ibra dao par komada, raspao bi se fantazi..

                                Svi koji imate Aguera i konačno ste ga dočekali...smarate...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X