Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTA Tour

    Mislim da je ona odustala od tenisa, smijesno, jer nevjerovatan talenat je bila. Upropsatio je LEPI(stepanek $%&5@$A ).

    Bolje da se vrati Tatiana Golovin. &^@4( Jedan od najboljih forehanda u zadnjih desetak godina, uz Serenu, Kim, Anu, itd..

    Tatiana Golovin: THE Forehand

    Comment


    • Re: WTA Tour

      Pa steta, ogroman talenat.Samo sta joj bi da ode za Stepanekom
      Da je nastavila da igra kao kad je igrala najbolji tenis, sad u ovoj situaciji kakvoj je wta sada, bila bi 1 sigurno, bolja je od Wozniacki i ostale kompanije..Misliim bila bi 1 dok je Serena povredjena $#^%RT

      Comment


      • Re: WTA Tour

        Nek se vrati Golovin i nek samo stoji na terenu,ja cu da navijam h5g6k8
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Re: WTA Tour

          Nemoj dusana da zovem da ti ocita lekciju za Golovin $#^%RT $#^%RT $#^%RT
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Re: WTA Tour

            [quote author=ClayWarrior link=topic=2558.msg214013#msg214013 date=1292327223]
            Nek se vrati Golovin i nek samo stoji na terenu,ja cu da navijam h5g6k8
            [/quote]


            Hhahah, da, samo nek se ona vrati
            Steta stalno je vukla povrede.

            Comment


            • Re: WTA Tour

              Ne znam da li ovde smeju da se postavljaju klipovi ili samo na onoj temi za klipove.
              Ali kad smo vec kod Vidisove
              2007 Australian Open - Semi Final: S. Williams vs Vaidisova

              Comment


              • Re: WTA Tour

                [quote author=bojanaBG link=topic=2558.msg213951#msg213951 date=1292313419]
                Ana Ivanovic isto ima novog trenera, sa Aninog sajta

                Coaching update

                Ana is currently working with Antonio van Grichen. The pair are training together in Europe and will undergo a trial period, taking in the Australian hard court tournaments and beyond.
                Portuguese van Grichen is best-known for his work with Victoria Azarenka: the Belarusian climbed from 250 to No.6 in the world rankings under his guidance. He also worked briefly with current world No.2 Vera Zvonareva.
                Ana continues to work with fitness trainer Marija Lojanica.
                [/quote]


                Upravo sam postavila ovu vest u temu o Ani.Tip je lepi Portugalac,'78. godiste,kao sto u temi napisah samo da se ne zaljubi.
                Samo jedan je put koji vodi do trona!

                Comment


                • Comment


                  • Re: WTA Tour

                    Cekajte sa kim je ona radila poslednjih mesec dana, mislim na ovaj period gde se vratila u odlicnu formu???

                    Comment


                    • [/quote]
                      Ja sam zensko,ne gubi to iz vida(a i Ana). @(*6sd$%
                      EDIT
                      Sama je bila,bez trenera,samo sa Marijom.
                      Samo jedan je put koji vodi do trona!

                      Comment


                      • Re: WTA Tour

                        [quote author=Jigsaw92 link=topic=2558.msg214208#msg214208 date=1292355501]
                        Cekajte sa kim je ona radila poslednjih mesec dana, mislim na ovaj period gde se vratila u odlicnu formu???
                        [/quote]

                        Ma imala je i onog starijeg trenera sa kojim je povremeno radila, Nemac, Svajcarac, ali nema sanse da se setim kako se zove $JS}|
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Re: WTA Tour

                          [quote author=cicmika link=topic=2558.msg214210#msg214210 date=1292355569]
                          Ja sam zensko,ne gubi to iz vida(a i Ana). @(*6sd$%
                          [/quote]

                          Comment


                          • Re: WTA Tour

                            [quote author=bojanaBG link=topic=2558.msg214215#msg214215 date=1292355865]
                            [quote author=Jigsaw92 link=topic=2558.msg214208#msg214208 date=1292355501]
                            Cekajte sa kim je ona radila poslednjih mesec dana, mislim na ovaj period gde se vratila u odlicnu formu???
                            [/quote]

                            Ma imala je i onog starijeg trenera sa kojim je povremeno radila, Nemac, Svajcarac, ali nema sanse da se setim kako se zove $JS}|
                            [/quote]


                            A znam na kog mislis...
                            Nisam siguran koliko je dobro da bas sad menja trenera (%fsd%&j
                            A i mnogo cesto ona to menja h5g6k8

                            Comment


                            • Comment


                              • Re: WTA Tour

                                Bojana izgleda uzima Makedonski pasos....

                                Comment

                                Working...
                                X