Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTA Tour

    Po meni Clijsters je bolja teniserka od Henin,tako da mislim da je ona blizu ako ne i ravnopravna sa sestrama dok Henin ipak to nije
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Re: WTA Tour

      Bolja je trenutno,ali inace je Henin masu bolja &d$7
      sigpic

      Comment


      • Re: WTA Tour

        malo sjutra,Klajsters za Enan je kao Djokovic za Muraja &+I}\
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Re: WTA Tour

          Dacho Henin ima 7 GS-a,a Kim 3 /SR&]
          sigpic

          Comment


          • Re: WTA Tour

            [quote author=Vladan link=topic=2558.msg186220#msg186220 date=1288458785]
            Ispratim Moto GP trku uglavnom,nekad direktno,nekad u snimku,ali ispratim,ne i one druge dvije kategorije @(*6sd$%
            Za koga navijas u tenisu?
            [/quote]

            Pa aktiviraj se i ti pomalo kod nas U tenisu ovako: od zena su mi najdrze Justine i Kim, iako kada njih dvije igraju ipak navijam za Henin.. A od muskaraca tu je na prvom mjestu Federer, volim i Nadala i Murray-a

            [quote author=bice link=topic=2558.msg186221#msg186221 date=1288458804]
            Ma Vladan je expert za MotoGP &*#GI(] &*#GI(]
            [/quote]
            Mozda i jeste.. Prikriveni @R&}*

            [quote author=-dacha- link=topic=2558.msg186222#msg186222 date=1288458848]
            Po meni Clijsters je bolja teniserka od Henin,tako da mislim da je ona blizu ako ne i ravnopravna sa sestrama dok Henin ipak to nije
            [/quote]

            Zavisi.. Mislim da ce Justin sledece godine biti bolja, jer se jos nije vratila u tu sampionsku formu poslije dolaska nakon povlacenja..

            [quote author=-dacha- link=topic=2558.msg186226#msg186226 date=1288458980]
            malo sjutra,Klajsters za Enan je kao Djokovic za Muraja &+I}\
            [/quote]

            Nije bas tolika razlika medju njima..
            Mistakes make us who we are.

            Comment


            • Re: WTA Tour

              Otrovna,lep ti avatar h5g6k8
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Re: WTA Tour

                Enan je bolja. l5'%9 Mada Murray i Djokovic su tu negde.Murray ima 3 vezane pobede nad Djokovicem. @(*6sd$%
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Re: WTA Tour

                  [quote author=-dacha- link=topic=2558.msg186222#msg186222 date=1288458848]
                  Po meni Clijsters je bolja teniserka od Henin,tako da mislim da je ona blizu ako ne i ravnopravna sa sestrama dok Henin ipak to nije
                  [/quote]

                  Klijsters je imala kompleks od Henin, mislim da se zato i vratila da bi osvojila ono što nije mogla dok je Henin suvereno vladala..
                  trenutno jeste bolja od Henin, mislim da je mnogo ozbiljnije shvatila ovaj povratak..
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • Re: WTA Tour

                    Ovaj mec je poprimio ono sto se i ocekivalo dramaticnost ........Caroline imala 4-1 pa spasila dvije vezane set lopte ..........c` mooooooooooooooooooon Caroline
                    Shànghǎi 2005

                    Comment


                    • Re: WTA Tour

                      Caroline set '65slif ..........c` mooooon :8-[/ ............
                      Shànghǎi 2005

                      Comment


                      • Re: WTA Tour

                        kako druge teniserke igraju bez direktnih saveta trenera, ovo me malo nervira, kad god je frka tu je Karolinin tata..
                        meni je taj čovek toliko antipatičan od prošle godine kada ju je terao da igra povređena, a ona pala teren kao da ima epi napad.. *%@(D!RY-
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • Re: WTA Tour

                          Meni je toliko taj zenski tenis odvratan zbog prenemaganja tako da u ovoj temi ne pisem do daljnjeg &d$7
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Re: WTA Tour

                            [quote author=-dacha- link=topic=2558.msg186252#msg186252 date=1288460388]
                            Meni je toliko taj zenski tenis odvratan zbog prenemaganja tako da u ovoj temi ne pisem do daljnjeg &d$7
                            [/quote]

                            Uvijek sam vise voljela muski tenis od zenskog, pogotovo do povratka Kim i Henin...
                            Mistakes make us who we are.

                            Comment


                            • Re: WTA Tour

                              Svaka cast mala
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Re: WTA Tour

                                Muski i zenski tenis su mnogo razliciti i glupo bi ih bilo porediti ali kad volis tenis isto ti ga dodje.........
                                &^@4( &^@4( &^@4( CAROLINE &^@4( &^@4( &^@4( NO 1.
                                Shànghǎi 2005

                                Comment

                                Working...
                                X