Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • iii opet smo no.2

    strasan tenis je odigrala Masha kroz ceo turnir, bravo lutko

    Comment


    • Eh moja Petrice.... ne možeš da se sastaviš protiv Marije od onog polufinala Australije

      Comment


      • Jelena uspešno startovala na WTA turniru u kineskom Tijanđinu-u prvom kolu pobedila Ruskinju Alu Kudrjavcevu sa 6:2, 0:6, 6:0.
        Jelena je prvi nosioc na turniru, a protivnica za plasman u četvrtfinale biće Ženg.
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • U Linzu,strasan mec Petkovic-Djordji, i za oci i za dusu.
          Djordji pobedjuje 6:1 6:2

          U 18 i 25 h. pocinje mec Ana-Parmentier, na ES 1
          Last edited by jovan; 07-10-14, 16:54.
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Konacno da i ES nesto prenosi od tenisa, nisu odavno.

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Ana vrlo sigurna, i prvi set 6:3
              U drugom setu-u 5 gemu, Ana pravi brejk odlicnom FH paralelom
              Inace Anaa igra vrlo pazljivo, jer ima laksu povredu ledja
              Last edited by jovan; 07-10-14, 18:33.
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Ana i u drugom setu odlicna-6:2.
                Vrlo jak turnir, igraju i Lisicki, Cibulkova, Bouchard ....
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Brine me povreda koju Ana dugo vuce... mora da donese odluku ... mora biti spremna za Singapur.

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by cacanin View Post
                    Brine me povreda koju Ana dugo vuce... mora da donese odluku ... mora biti spremna za Singapur.

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                    Donela je odluku, povukla se...Zao mi je jer je ovde imala realnu sansu za jos jednu titulu u ovoj odlicnoj sezoni ali zdravlje je na prvom mestu.
                    No nadam se da ce titulu uzeti Sabine, Domi ili Camila...ali najverovatnije ce Genie (odnosno Pliskova)

                    Comment


                    • Jelena koja je prvi nosilac , je u losoj situaciji protiv Zheng, gubi set 6:3
                      U ranoj fazi drugog seta, trpi brejk i 3:1
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • dobar mec igraju Pliskova i Mona, muski... podseca me malo Karolina na Mashu, sjajna je

                        Comment


                        • Daleko je Pliskova od nekog top nivoa kada je rijec o kvalitetu. Ona vec ima preko 40 pobjeda ove godine, skoro k'o Sharapova i Serena... A tek oko 30.mjesta na WTA listi. Nije ni cudo kad igra samo ove lijeve turnire 3.kategorije, dok na glavnim turnirima nista ozbiljnije nije uradila. I prosle sedmice pukla u 1.kolu Pekinga. Od pripreme za US Open, tj. od pocetka americke turneje, ona je bukvalno sve do danas odigrala svaki turnir, bez pauze!? Ja odavno nisam vidio da je neko napravio gluplji i besmisleniji raspored igranja na turnirima.

                          Comment


                          • Zato je istamburala Anu na USO, jer "nema" kvalitet.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Zato je istamburala Anu na USO, jer "nema" kvalitet.
                              I Cepelova je razbila Serenu ove godine. Besmislena ti je komparacija.

                              Comment


                              • Originally posted by Alemannia Aachen View Post
                                Daleko je Pliskova od nekog top nivoa kada je rijec o kvalitetu. Ona vec ima preko 40 pobjeda ove godine, skoro k'o Sharapova i Serena... A tek oko 30.mjesta na WTA listi. Nije ni cudo kad igra samo ove lijeve turnire 3.kategorije, dok na glavnim turnirima nista ozbiljnije nije uradila. I prosle sedmice pukla u 1.kolu Pekinga. Od pripreme za US Open, tj. od pocetka americke turneje, ona je bukvalno sve do danas odigrala svaki turnir, bez pauze!? Ja odavno nisam vidio da je neko napravio gluplji i besmisleniji raspored igranja na turnirima.
                                ofc da je daleko od tog kvaliteta, malo ko je kao Marija

                                salu na stranu, podseca me vise pod stilu nego po kvalitetu, mlati strasne vinere, ima dobar servis, visoka je, slicno i defanzivu igraju... barem ovo sto sam ja gledao danas, jer iskreno retko gledam streamove za WTA, a i tada su uglavnom masha, jj, aga...

                                ma nije joj glup sistem, ima tek 22god, uletela je u top30, skupila preko 50 pobeda u sezoni koje su joj i donele takav uspeh... a sto se tice velikih turnira, takav joj je ranking da u 2-3 kolu naleti na neku azdaju i cao, pa joj je vrv isplativije da dogura daleko na manjem turniru nego da izduva od npr Caro u 2.kolu, barem dok jos malo ne napreduje, onda ce morati (da zanemarimo ove Polone, Parmentie, Del'Vodu...haha)

                                plus je jaaako slatka, to mu dodje valjda kao olaksavajuca okolnost

                                Comment

                                Working...
                                X