Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alicia Tornado Black je dobila WC za glavni žreb Akapulka i biće prva teniserka rođena 1998. godine sa učešćem u glavnom žrebu WTA. Protivnica u prvom kolu joj je Bojana Jovanovski, šesti nosilac.

    Žreb za Akapulko

    Žreb za Florianopolis

    Comment


    • Alize Lim se kvalifikovala za glavni žreb u Florianopolisu

      Comment


      • Alize Lim pobedila Larsson u prvom kolu Florianopolisa Od ponedeljka će biti u prvih 150

        Comment


        • Veceras reketa Tigrica, ajmo Ciba.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Finale Ciba x Busard

            Comment


            • Niko ziv ne prenosi Tigricu
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Originally posted by AIRBORNE View Post
                Niko ziv ne prenosi Tigricu
                Sram ih bilo
                Evo da je makar malo vidis (dok ne bude u finalu, to ce valjda prenositi)
                Spoiler


                Comment


                • Sonja svaka ti cast, fotka je malo smirila bes sto niko ne prenosi

                  Evo Tigrica krenula da jede, 6:4 prvi set
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Izgubila Busard...nema veze, nek se Ciba drzi plana

                    Spoiler
                    Last edited by Zzz; 28-02-14, 05:16.

                    Comment


                    • WTA DRAW CHALLENGE!!!!

                      http://drawchallenge.wtatennis.com/

                      Comment


                      • Tigrica u finalu Akapuka Sreco, jedina ti me nisi ubila u ovaj CRNI PETAK.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Ima li vece nepravde od ovog WTA Acapulco, nigde prenosa a ni streama, Tigrica Ciba u finalu i sada ce to finale (cekati) igrati za dan i po,skoro dva dana pauze . Mexikanci mrze zene
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Originally posted by earthSRB View Post
                            Ko ovo pogodi vise od pola ima rucak ako nekad dodje u Suboticu

                            Comment


                            • Originally posted by straxx90 View Post
                              Ko ovo pogodi vise od pola ima rucak ako nekad dodje u Suboticu
                              Ma nije tako strrašno

                              Comment


                              • Kakav drugi servis zakopalove na brejk loptu u drugom gemu prvog seta

                                I onda kazu da zene trebaju imati iste nagrade kao i muskarci
                                KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                                Comment

                                Working...
                                X