Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasluzila je Jelena sve ove uspehe, vredno trenira i pravi odlicne rezultate

    Sada jer na redu za eliminisanje Petra Kvitova , pasce i ona ..

    Comment


    • Koja pesma kad vidis Jelenu i Anu kad igraju kako znaju i umeju. Suza mi krene kad pomislim koliko su titula mogle da se nauzimaju pored izmisljenih Kvitova, Radvanjski, Voznijaki, Kerbera. Klasa za sve njih. U generaciji imas samo Serenu i Mariju koje su ti ozbiljni konkurenti za titule.
      Ko ih j*** kad su im debilne stvari ble prece
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • PA jeste,prodje vreme,i sad resile da pritisnu,a jedini je uspeh doci do 8mesta u wta trci..Solidan mec Jelene i Kvitove na momente odlican,nadam se da Jelena ima snage da dobije ovaj treci,posto Kvitova kao da je cuvala snagu za odlucujuci set...
        sigpic

        Comment


        • 6:1!
          Pa samo što se završio tb u prvom... eh...
          Ajde bre Jelena!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Razmontiraj je bre hocu da gledam finale sa Serenom, koja po rezultatima vidim da nije u onom njenom monstruozno modu a Jelena svakako zna sa njom tako da ima sanse sa ovakvom igrom
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • AJmo sad,dovrsi to Jelena,revenge za finale fed kupa
              sigpic

              Comment


              • Bravo mačko! Kako se izgubi Čehinja kada joj prvi nalet vrati JJ.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kapa dole Jeleni,bas je konstanta ove god.Protiv Serene zna ona kako...
                  sigpic

                  Comment


                  • Bravo ,Jelena u finalu
                    Srecno sutra
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Ovo je odlicno. Konacno se vidi da je Jeleena u pravoj formi, jos kada bi krunisala ovo sutra protiv Serene

                      Comment


                      • Nista mi nije jasno sta se dogadja
                        Serena place,jer je povredjena,a Jelena uzela MTO zbog povrede,cudnog li meca,valjda nije nista ozbiljno po pitanju povrede ni za jednu
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • JJ drama queen

                          Nadam se da ce obe biti ok

                          Comment


                          • Vratila Serena brejk i uzela gem,znaci da Jelena ima problema.
                            Ne mislim da bi dobila Serenu,ali cemu onda one suze Serenine,nista mi nije jasno,ko je sad kraljica drame
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Šteta, nije Jelena danas na nivou, može ona mnogo veći otpor da pruži Sereni..
                              Originally posted by gokara
                              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                              Comment


                              • Svaki mec je dobila u tri seta osim Karle, vidi se da joj ne ide, a mozda je sve pogorsano nakon onog proklizavanja

                                Comment

                                Working...
                                X