Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Venus danas odservirala 209 km/h

    Comment


    • Petra, lutko!

      Venus samo 2/13 na brejk loptama danas protiv Petre...
      Last edited by wanderer; 27-09-13, 12:17.

      Comment


      • Još jedan odličan meč! Bravo Angie i bravo Karolina-možda još uvek postoji spas za tebe ! Karo 'ispalila' 18 bh vinera

        Comment


        • Nova titula za Bojanu! U finalu je savladala Zhang 6-7 (7-9), 6-4, 6-1. Treba napomenuti i sjajan povratak juce protiv Larsson, bila je set i brejk u zaostatku. 3. titula za Bojanu, od poslednjih 14 meceva, dobila je 13!

          Velika borba i na kraju pobeda u Ningbu! - Sjajan turnir i divni ljudi u ovom gradu! Hvala svima na podršci!

          Comment


          • Nisam znao da je Bojana igrala ove nedelje .. Koliko je jak taj turnir u Ningbu ?

            Comment


            • Ma slabo, 125 poena mislim da donosi, ali nema veze.

              Ispravka, 160 donosi titula.
              Last edited by p4p1; 27-09-13, 17:44.

              Comment


              • To je WTA 125k serija ili WTA Challenger, analogno ATP-u. Prošle godine je formirana ova serija sa turnirima u Puni i Tajpehu, ove godine ih je pet, sledeće će biti još više, verovatno jedan i u Evropi, valjda će ITF 100k u Limožu dobiti taj status.

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Ma slabo, 125 poena mislim da donosi, ali nema veze.

                  Ispravka, 160 donosi titula.
                  Inače turnir je definitivno bio jači nego onaj u Taškentu po imenima igračica (Bojana je na oba bila prvi nosilac)

                  Comment


                  • Neka Boka samo cepa, docice i rezulatati na jacim turnirima

                    Comment


                    • Žreb za Peking (Premier Mandatory)

                      Ana sa Penetom, potom Puig/Kvalifikantkinja a treće kolo Agnješka. JJ s Pavljučenkovom na startu

                      Boka s Kirsteom, drugo kolo Li/Hantuchova.
                      Last edited by wanderer; 27-09-13, 19:08.

                      Comment


                      • Kina prija nasim devojkama.
                        Ana, Boka i Jeca idu dalje
                        sigpic

                        Comment


                        • bravo

                          gledala sam samo malo Anu, tj. samo TB, mogla je ranije da uzme taj TB, ali je lako mogla i da ga izgubi
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            bravo

                            gledala sam samo malo Anu, tj. samo TB, mogla je ranije da uzme taj TB, ali je lako mogla i da ga izgubi
                            Redak slucaj da se Ana vrati posle 1-5 u 1. set-u i dobije taj set. Ima nesto u vazduhu kineskom
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by pecaros View Post
                              Redak slucaj da se Ana vrati posle 1-5 u 1. set-u i dobije taj set. Ima nesto u vazduhu kineskom
                              Gubila je 5:1?! I osvojila set?!
                              Ana
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Bravo za sve tri nase devojke
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X