Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stosur se malo budi ,evo brejka ,mada ja mislim da neće moći da ućini nešto više u ovom setu.
    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

    Comment


    • Sad bas Kvitova pravi velike greske,poslednji FH ide u dno mreze.Mislio sam zavrsice sve na 5:1 ali ipak je to WTA nikad nije gotovo
      5:3,ovo je vec pritisak
      sigpic

      Comment


      • Bravo za Kvitovu odlično je igrala ovaj mali pad od dva gema je potpuno beznacajan sada ,odlična partija super tenis bravo ,ali koliko je samo malo linije zakacila ona loptica to je cudo odlična provjera.Svaka čast Kvitova .Nravno Stosur je igrala jako dobro ,izborila je nekako onaj prvi set trudila se i naravno fin rezultat i za nju.Petra je imala 70% ubacenog prvog servisa ,39 vinera ,i 7 ass srvisa.
        Last edited by Adin; 29-10-11, 15:21.
        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

        Comment


        • Bravo Petra
          Mogla je sve mnogo ranije da resi, ali nema veze, bitno je da je u finalu i nadam se da ce i osvojiti titulu
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Odlicno,mirna je bila mada ko zna sta bi bilo da je Stosur otvorila gem sa 0:15 ipak je ona lopta bila dobra,morao je Nuni da vrsi korekciju.Sve u svemu potpuno zasluzena pobjeda i finale,sad cekamo Viktoriju i da dobijemo najbolje moguce finale
            Mada ce biti zanimljivo vidjeti kako ce publika reagovati na nju danas,juce je bas izvizdana
            sigpic

            Comment


            • Evo i Vere i Aazarenke pocinju sa zagrijavanjem ,Vera je izabrala da prima servis .
              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

              Comment


              • Uh pade mi kamen sa srca već sam pomislio da će da izgubi ovaj servis gem bilo je 15:40 ali eto vratila se i odigrala super,još jedan dobar meč i finale igra protiv Kvitove bit će ovo fino finale.Idmo Azarenka.
                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                Comment


                • Dobili smo najbolje moguce finale,tu ima sve da prsti!
                  sigpic

                  Comment


                  • Azarenka do titule! I ako mislim da nece izute ni set

                    Comment


                    • Definitivno najbolje moguce finale sutra...sudar zastrasujuce dobre ofanzive i isto tako dobre defanzive...
                      Kada Petrini udarci ulaze...onda je jako tesko osvajati poene...i bit ce jako zanimljivo vidjeti da li Vika moze sacekati vise gresaka cehinje tako sto ce siguran sam vracati najvise loptica nazad od ijedne dosadasnje Petrine protivnice...
                      Misljenja sam da bi sutra Vika trebala biti kudikamo agresivnija...da bi trebala napasti...i pokusati udaljiti malo Petru od osnovne linije...jer je prava lutrija pustiti Kvitovu da vas napada konstantno...
                      Postotak prvog servisa bi joj u tome mogao biti od velike pomocis...imala je jako visok postotak cijelu sedmicu...vrtio se konstantno oko 80%...i ako sutra bude imala takav postotak...odnosno ako onemoguci Petru da iz reterna osvaja onoliko poena koliko je osvajala protiv ostalih ove sedmice...ima sansu da prva pobijedi cehinju u dvorani ove godine...
                      Koliko god je ubitacan servis Kvitove...nema sumnje da ce Vika imati tu i tamo pokoju BP...i uz drzanje svog servisa...mislim da ce do pobjede sutra...

                      Jedno je sigurno...ocekuje nas dosta vriske sutra

                      Comment


                      • Vi ste rekli sve što nas sutra očekuje,ja se nadam pobjedi Azarenke ,mada mi je i Kvitova jako draga prije svega očekujem dobra meč sa puno atraktivnih poena kako i dolikuje jednom finalu ,a ja vjerujem da ove dvije super teniserke to mogu i da pruze ,zato se nadam da ćemo sutra uživati u njihovom meču.
                        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                        Comment


                        • Buduca vladarica zenskog tenisa.

                          Sezonu iz snova ima iza sebe, sa samo 21 godinom, 5 titula u godini, od toga jedan Grand Slam i sada finale zavrsnog turnira.

                          Inace ove godine su igrale dva puta i oba puta je slavila Kvitova, a H2H je 3-2 za Cehinju.
                          S ozhirom na stanje u zenskom tenisu i na cinjenicu da je Kim bliza kraju karijere, zbog svih silnih povreda, da je Serena zagazila u tridesete, Kvitova ima priliku da dominira dugi niz godina.

                          Teniserke kao Wozniacki, Zvonareva, njoj ne mogu nista, sa defanzivno orijentisanom igrom.
                          Sharapova ima igru za Petru, ali Masa nikada vise nece zaigrati onako kako je igrala prije te povrede ramena, ali ima udarce i igru da uzme jos koji GS.
                          Uglavnom ako razvoj dogadjaja bude ocekivan, Kvitova, Azarenka, Sharapova i Serena jos par godina ce voditi glavnu rijec u tenisu.
                          Wozniacki se moze prikljuciti, iako je defanzivna, uzet ce ona kad tad taj GS, previse je kvalitetna da ostane bez njega.
                          P.S Ko sutra pobjedi, preuzet ce drugu poziciju od Sharapove.
                          Genius, outrageous, the best ever! RF!

                          Comment


                          • Nema sta , dvije ubljedljivo najbolje teniserke na ovom turniru ce se naci u zasluzenom finalu .. Obje mnogo dominantne u svojim mecevima ( ako izuzmemo nevazni mec Azarenke protiv Bartoli ) i sutra bi trebao biti bas dobar mec . Kvitova je slavila u Madridu ( zemlja ) i na W-u i zbog toga njoj dajem malo vece sanse , ali volio bih da dobije Azarenka .
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • I ja bih vise voleo da Azarenke uzme al svakako da i Kvitova igra sjajno. Ajmo Azarenka po titulu!

                              Comment


                              • Moze li Kvitova do broja 1. ako osvoji zavrsni turnir????

                                Comment

                                Working...
                                X