Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • steta ...ali ovakvom igrom i ovakvim pristupom je sigurno zaradila jos kojeg navijaca danas...svaka cast na odigranom mecu

    Comment


    • Bas steta a ova pobeda bi joj mnogo znacila i za finalni turnir, ovako je Radwanska bliza Istanbulu...
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Inace ostalo je jos jedno mesto za Istanbul, Zvonareva i Stosur su se takodje kvalifikovale, tako da se za preostalo mesto bore Bartoli, Radwanska i Petkovic, a trenutno je Bartoli na tom osmom mestu.

        Stosur and Zvonareva book WTA Championships spots

        A Kim, iako je osvojila AO, nece igrati na zavrsnom turniru, zato sto joj nece dati WC.


        Andrea ucila Radwansku petkodance

        610x.jpg610x.jpg
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Prije svega želim da čestitam Radwanskoj odigrala je još jedna odličan turnir i osvojila još jednu titulu ove godine.Mnogo mi je žao zbog Andre Petković ja jako volim da gledam nju ,on je dosta ofanzivna ima finu igru i po meni je bolja od Radwanske ali šta je tu je bit će bolje na nekom drugom turniru .
          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

          Comment


          • Andrea se povukla sa turnira u Linzu i tako je izgubila sve sanse da se nadje na zavrsnom turniru ali bice tamo kao rezerva...
            Tako da se sad za preostala 2 mesta bore Radwanska i Bartoli, a Radwanska je zbog ove danasnje pobede dosla na 8 mesto.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Svaka cast Radwanskoj devojka stvarno igra sjajno dve nedelje vec zaredom i to se vidi.

              Ima lepu igru ne previse pasivno ali i nije toliko agresivna taman koliko treba. Lepi rezultati za nju i dobre dve titule zaredom.

              Comment


              • Radwanska zasluzuje mesto u Top 8 vise od Bartoli, nadam se da ce upasti

                Comment


                • Slazem se. Jeste Bartoli imala dobre turnire ove godine i nije igrala lose ali i ja msm da
                  Radwanksa mnogo vise zasluzuje..
                  Last edited by Mare_92; 10-10-11, 10:58.

                  Comment


                  • Martic igra bas prelijep tenis...BH slice...i drop shot...stvarno vrhunski...ako uspije jos malo poraditi na FH...prije svega jacini istog...da moze zavrsavati poene koje pripremi s BH...mogla bi zadavati dosta problema svojim protivnicama...buduci da ovakvih igracica ima jako malo na Touru...

                    Comment


                    • Izgleda da ce 2012 biti poslednja sezona za Venus!

                      Comment


                      • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                        Izgleda da ce 2012 biti poslednja sezona za Venus!
                        Meni je mnogo žao,zbog nje ona je mogla puno više ostvariti ali i ovako će ustati veoma upamćena ima dosta titula osvojenih finih grand slam titula.Meni je žao što još jedna teniserka sa straom školom odlazi jer falit će to tenisu ,falit će ona cjelokupno...
                        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                        Comment


                        • Rapored za Linz:

                          Centre Court (from 14.00hrs)
                          1. Lucie Safarova vs. Sorana Cirstea
                          2. Dominika Cibulkova vs. Anastasia Rodionova
                          3. Petra Kvitova vs. Daniela Hantuchova
                          4. Jelena Jankovic vs. Evgeniya Rodina (NB 20.00hrs)
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Jelena je pobedila Rodinu sa 6:2 6:4 i u SF ce igrati protiv Kvitove.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ove nedelje WTA se baš aktivno prati

                              Inače, Kvitova je pobijedila Jelenu 4:6 6:4 6:3, i u finalu igra protiv Cibulkove koja je pobijedila Safarovu 6:1 6:4
                              sigpic

                              Comment


                              • NICOLE VAIDISOVA
                                Koji talenat ali nazalost nije iskoristila svoj potencijal do kraja. Odabrala je neki drugi zivot a nama su ostali samo klipovi i secanja na njeu igru. Mada iskreno ja i dalje gajim nadu da ce se vratiti sledece godine.
                                Neverovatan servis i FH.
                                2003 godine se pojavila na teniskom nebu. Prvi turnir koji je odigrala je i osvojila i odmah se znalo da se radi o neverovatnom talentu.
                                Sa svega 14 godina osvojila je Plzen bez izgubljenog seta.

                                2004 godina je godina proboja. u februaru te godine igra u Midlandu a do finala je pobedjivala devojke i po 5 godina starije od nje(Dulko, Voskobeeva) izgubila je u finalu od Crybas.
                                Osvaja ITF Columbus u finalu pobedivsi Shuai PEng. Prvi Wta turnir na kom je imala zapazen uspeh bio je Vancouver.
                                Uspela je da iz kvalifikacija dodje do finala i osvoji turnir, sa 15 godina i 4 meseca postala je jedna od najmladjih osvajcica WTA titule, tacnije samo 5 igracica su osvajale WTA titulu a da su bile mladje od nje.
                                Da bi osvojila prvu titulu pobedila je 8 bolje rankiranih iskusnijih teniserki...
                                Igrala je i prvo kolo US opena te godine ispala od Henin.. Te iste godine osvojila je i drugu titulu u Tashkentu, i nisam siguran da li je postala jedina igracica sa osvojene 2 titule sa 15 godina...

                                2005 godina u prvoj polovini godine je igrala solidno imala nekoliko QF i SF da bi zatim usledilo neverovatnih mesec dana (septembar - oktobar) gde je bukvalno gazila koga je stigla.
                                Sa 16 godina rame uz rame se nosila sa svetskim vrhom.
                                Osvojila je titule u:
                                Seulu( Laine, Morigami, Bartoli, Castano, Jankovic - bez izgubljenog seta)
                                Tokyo( Morigami, Fujiwara, Arwidson, Kirilenko, Golovin)
                                Bangkok( Spears, Viratparsert, Martinez, Dulko, Petrova)
                                Ukupno je dobila 18 meceva za redom da bi je Mauresmo zaustavila u SF Philadelphie

                                Highlightsi finala Tokija...


                                2006... Tek u maju je zaigrala u pravom ritmu i osvojila svoju 6 titulu, ovoga puta na sljaci i to u Strazburu, do finala je pobedjivala Bascinksi, Zheng i JAnkovic a u finalu Shuai PEng...
                                Zatim sledi njen najbolje odigrani GS do tada... dosla je do SF a pobedjivala je Rezai, Mauresmo, VEnus da bi izgubila u SF od Kuznetsove iako je imala taj mec u rukama, vodila je sa 1-0 u setovima ali ga je nekako uspela izgubiti.



                                2007 godinu zapocinje sa SF Aucklanda gubi od Jankovic sa 2-0 a zatim sledi sjajna igra na AO gde stize do SF.
                                Na AO pobedjivala je Srebotnik, Dementievu, Safarovu da bi u SF u tesnom mecu Serena bila bolja od nje...
                                Slede dva QF na RG i Wimbledonu gde je izbacuju nase igracice...

                                2008 godina i nije za spominjati sem QF Wimbledona...
                                2009 godina takodje isto nije mogla da se sastavi a to sve zbog onog nesrecnika Radeka, sto i dan danas ne razumem kako je on sa njom al dobro...
                                NAjbolji tenis je igrala sa svojih 16 godina i ostaje veliki zal za talentom koji nije iskoriscen.
                                Elem ona je i dalje veoma mlada u aprilu naredne godine napunice 23 godine i ja zelim da se vrati, ima jako lep stil igre, jak servis, sjajan FH...

                                PS. Neka ovo za sada stoji tu pa mozemo prebaciti u istoriju mada mislim da nema potrebe jer ce se ona vratiti 100%
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X