Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Anči!
    I da je pohvalim, a ne samo kudim.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Andrea jedva pobijedila Bartoli, 4:6 6:4 7:5, inače, Andrea je imala 5:1 u trećem i servirala, ali važno da je prošla
      sigpic

      Comment


      • Nisam gledala Anin mec ali me rezultat bas obradovao, nadam se da ce veceras dati reprizu.........samo kada bi odrzala ovakav nivo igre mogla bi i Radvansku pobjediti ako joj ona bude protivnica u QF...........ipak novi trener je poboljsao njenu igru i koncentraciju.......odbranila je poene od prosle godine...........samo naprijed Ana

        Comment


        • Lepo je to sto ona tako povremeno pobedjuje, ali treba joj konstantnost, inace dzaba joj sve ove pobede.

          Comment


          • Slazem se sa tobom Dusane i meni je drago sto je pobedila iskreno ocekivao sam poraz al dzabe joj to sto pobedjuje ako

            nije konstantna.. Danas je pobedila top 10 igracicu posle dugoooo vremena, hvala bogu visee. Samo napred Ana !!

            Comment


            • Koliko li ce da traje ovaj bljesak?! Nadam se da nije..

              Comment


              • I ja se nadam al kako Ana igra vec skoro 4 godine verovatno je bljesak.. Al ajde da vidimo sta ce da uradi u 1/4

                Comment


                • Polahko ali sigurno ona čak ne mora ni pobjediti u četvrt finalu ovog turnira neka ona bude dobra cijelu sljedeću sezonu a ovaj turnir je ništa ako to uspje.Nadajmo se da je konačno ustala iz mrtvih....D:
                  http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                  Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                  Comment


                  • Jao iz tvojih usta u bozje usi Adine to bi bilo sjasno vise vreme joj jbtee 4 godine skoro nije osvojila jacu titulu auu bozee!

                    Comment


                    • Ana me pravo iznenadila sada ali nadam se da neće samo stati ovdje ona stvarno ima sve da uspje ali ako to bude znala iskoristi i vrati se u svom sjaju mislim da će imati još vremena za osvajanje titula ,ipak je ona još uvijek mlada.Mare mogli smo odigrati jednu.....
                      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                      Comment


                      • Pa mlada je al da 4 godine nista ne uradis to je stvarno jedan ogroman problem u glavi i ogroman problem sa samopouzdanjem,

                        ne moze da odigra jedan turnir dobro pa onda naredna 5 lose.. Tako se ne postize nista.. Mora da bude konstatnija!

                        Pa ajde mozemo hostuj sl. put pisi tamo u temi trening, saveti i pitanja za meceve itd.. Ne sme ovde al ajde hostuj

                        Comment


                        • Kako 4 godine?
                          Pa Ana je 2008.godine osvojila RG

                          Svaka cast Anci
                          Nadam se iskreno da ce nastaviti sa ovakvim partijama, jer ona kad igra najbolje sto moze, za mene je to prelep tenis
                          ja nazalost ne mogu da gledam tenis, ceo stan mi je u haosu
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • I ja se nadam da ce nastaviti, pa kazem skoro cetiri godine brzo ce kraj sezone zato kazem..

                            Nadam se da ce se probuditi i da ce igrati dobro i konstatno na svakom turniru kao sto je igrala protiv Vere i Svetlane.

                            Ajmo Anciii !!!!!

                            Comment


                            • Ana je dobila 1. WC i šansu da odbrani titulu na završnom Commonwealth Bank Tournament Of Champions na Bali-u koji se igra od 3.-6. novembra.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ana u sledece kolo protiv koja igra ?
                                On je Nole svi ga VOLLEE ! ;)

                                Salim se naravno. xD

                                Comment

                                Working...
                                X