Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Protiv Radwanske, sutra ujutru oko 9 po našem vremenu.
    sigpic

    Comment


    • fala.. lele u skoli sam :S ne mozem da vidim prelepa igra na Anci nadam se da proce Radwansku pa vikendu da ja vidim :P
      On je Nole svi ga VOLLEE ! ;)

      Salim se naravno. xD

      Comment


      • Ja cu da ustanem u devet da je gledam za nju mi nije tesko ustao bih i u 6..

        Nadam se dobrom mecu i Aninoj pobedi..

        Bice snimaka Jankove sigurno svako vece pustaju snimke na eurosportu posle 2, 12..

        Comment


        • Originally posted by Mare_92 View Post
          Ja cu da ustanem u devet da je gledam za nju mi nije tesko ustao bih i u 6..

          Nadam se dobrom mecu i Aninoj pobedi..

          Bice snimaka Jankove sigurno svako vece pustaju snimke na eurosportu posle 2, 12..
          Jao Mare ti nemaš šta drugo raditi nego pratit snimke iza 12 ili 2 ...
          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

          Comment


          • Ana u psiho modu sta god da udari ide napolje ili u mrezu...
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Deja-vu.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nemam reci, ne znam, jedan mec odigra briljantno a zatim sledeci kao pocetnica...
                FH je dobro radio tu nema sta da se kaze 22 fh vinera ali zato ostalo
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Tacno tako. Ma strasno igrala je lose bekhend joj je preslab jbt mora dobro da radi na njemu uopste joj nije ubojit

                  i to joj je mnogo slabo oruzje. Au Ana steta za predaju smorila me.

                  Comment


                  • Originally posted by Adin View Post
                    Jao Mare ti nemaš šta drugo raditi nego pratit snimke iza 12 ili 2 ...
                    Pa kad radim do 12 uvece non stop pa ti vidi.. Kad da gledam?

                    Comment


                    • ....Steta,nemjerljiva steta sto Ana ovako propada!Kakav fh ima,to je tako dobro i jako,kako zna da odigra,stvarno ludilo!ali sta se to desava sa njooom,staa!!Sto je tako slaba,sto..pa to nije bila bas povreda,vec nacin da se izvuce eto ..pa jbt,mnogo mi je zao sto niko nema da joj pomogne!majke mi ovo je greota da je ova Radwanska ovako izdominira n akraju!Ana je najbolja teniserka na svijetu kad 'ne razmislja',samo da nema te psihicke proklete probleme!Nadam se da nije daleko dan kad ce da chisti sve redom!Molim se za nju!eusa_pray.gif


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Tacno tako ona ima sve kavalitete i razoran forhend al jednostavno ne igra konstatno tako nece stici nikad do finala manjeg

                        turnria a kamoli jacih poput mastersa i Gs.. Ne znam valjda ce se dovesti u red..

                        Comment


                        • Ana ,opet mnogo mi je žao ,nadam se de će jednom uspjeti da prbije te blokada i da zaigra tenis konačno...Bila je dobra par mečeva ,međutim opet je stala ,kao što ste rekli forhand je radio ,ali je bila slaba u drugim segmentima igre ...mnogo mi je žao zog nje.....
                          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                          Comment


                          • Ma i meni isto vise strasno koliko nema konstantnosti jbt... Ne znam vise ni sta da ocekujem od nje.

                            Comment


                            • Ne moze samo sa FH da osvaja turnire. Dzaba sto ima razoran FH kad se ostalo jos uvek nije slozilo! Koliko njih ima samo razoran FH ili BH pa dzaba.

                              Comment


                              • To je tacno, mora da poboljsa bekhend mnoogooo i servis jos bolji da bude i na mrezi kad bi se poboljsala.

                                Dosta toga moze da se poboljsa kao sto Jigsaw kaze ne moze se samo forhendima osvajati turniri naravno..

                                Nadam se da ce Penetta dobiti Woznaicki.
                                Last edited by Mare_92; 07-10-11, 11:16.

                                Comment

                                Working...
                                X