Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Safina je u maju objavila da će napraviti pauzu u karijeri zbog stalnih bolova u leđima zbog kojih je morala da preda meč četvrtfinala na turniru u Marbelji.

    „Dinara je zadobila povredu pre dve godine u Pekingu i od tada nije uspela da se oporavi. Pokušala je da se vrati, ali se povreda pogoršala. Sada mora da čuva leđa kako bi mogla da hoda i živi kao normalna osoba“, rekao je Safin i dodao da će njegova sestra nastaviti sa terapijama,. ali da se sigurno neće vratiti tenisu.

    Safina je na mestu broj jedan na WTA listi tokom 2009. godine provela 26 nedelja.

    Comment


    • Ana za sada razbija Kuznetsovu...
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Bravo Ana čestitam ,odličan meč ,bila je bolja fino je igrala i zaslužila je ovu pobjedu ,Kznetsova nije ništa promjenila u svojo igri od početka i izgubila je ,Ani je odgovarala igra koju je Kuznetsova prikazivala i naravno da je pobjedila .
        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

        Comment


        • Martina Hingis back for Australian Open

          Sad kad sam procitala ovu vest, mozda zaista ona i Roger zaigraju za Svajcarsku na OI
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Super,uvjek sam je volio


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Kako je Ana dobro odigrala, pogotovo prvi set, poslije manje od 7 minuta već je imala 3:0 a odnos u poenima bio je 12:2, i ta 2 bila su Anine greške, onda je Kuznetsova počela igrati bolje, osvojila svoj servis gem i imala 40:0 na Anin servis, ali je Ana to izvukla i za manje od 20 minuta imala 5:1 i servirala, uslijedio je opet jedan lošiji servis gem, Ana je spasila dvije brejk lopte, treću nije uspjela, ali to je uglavnom bilo sve, Ana je dobila prvi set sa 6:2, još da napomenem da je bilo nekoliko fenomenalnih bombi iz forhenda, eh kad bi češće ovako igrala.

              U drugom setu je Ana opet imala prednost od 5:1 i servirala, imala i dvije meč lopte, izvukla je to Kuznetsova, potom i lagano dobila svoj servis, a ja sam se već uplašila Aninih padova, srećom ostala je koncentrisana i završila meč u narednom gemu.
              sigpic

              Comment


              • Ana je danas bila odlična ,još da bude konstantna sa tom svojom igrom bila bi super ,nadam se da će moći ostvariti šta ozbiljnije na ovom turniru.
                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                Comment


                • Ma kakvi,ispada jos u sledecem kolu,naravno da bi bio srecan kad bi pocela da radi nesto...al jbg,to je ana ivanovic,nece ta daleko


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Možda se desi čudo Duka,al me ova Kvitova živcira pa pogledaj molim te od koga ona gubi 3:0 pa osvajačica wimbeldona jao Kvitova baš me iznenađuje.
                    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                    Comment


                    • kakva crna Kvitova.. ja jos ne znam kako,ali kaaako je ona osvojila W..


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Da ne grješimo dušu djevojka je odigrala jako dobro wimbeldon ,samo otkako je osvojila tu titulu ma ni da makne ,sve očekujem nešto a ona baš postala lijena ,na USO nula bodova odmah ispala a ja sam očekiva barem polu finlae .Kvitova može igrati ali bojim se da neće kao i Ana malo zapostavit tenis ,dobro Ana je svakako zbog mode jednim dijelom to uradila ,za Kvitovu sam siguran da neće imati isti razlog.
                        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                        Comment


                        • Bravo Ana

                          Comment


                          • Sta je sa Stosur?

                            Comment


                            • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                              Sta je sa Stosur?
                              Stosur sutra igra protiv Kirilenko ponovo...
                              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                              Comment


                              • Trebalo bi Stosur opet da izgubi jer bas igra bzvz ono na Us Openu je bio bljesak i to je to.

                                Comment

                                Working...
                                X