Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prošle Zvonareva, Radwanska, Bartoli, WTA

    Comment


    • Originally posted by Heartbreak View Post
      auuuu kakav mec. Cestitke i Veri i Sereni. Serena je propustila sansu da sve lepo zavrsi u 2 seta, a Vera je pokazala da vise nije ona placljivica od ranije i da je psihicki mnogo jaca nego ikad. Svaka cast i Sereni jer nakon godinu dana pauze ovako dobro odigrati sa 3. teniserkom sveta nije mala stvar. Ona ce da prsti u Londonu, dobice jos vecu motivaciju, osetila je igru, udarci se polako vracaju, ma bice sve super. Slobodno mogu reci da Serena ima lepe sanse da odbrani titulu.



      Skijavone izgubila od Radvanske Franceska samo igra tenis u Parizu i nigde vise. Kvitova jedva dobila Makarovu, bice opasna Cehinja ne samo ovde vec i na Wimbldonu. Venus je demonstrirala silu nad nasom Anom. Bartoli i Viktorija takodje ocekivano dobile, Stosur je lagano dobila nasu Boku. Bice interesantnih meceva sutra.
      Bas mi je zao zbog Ane i Serena al kao sto kazes vracaju se udarci Sereni i bice jos motivisanija na Wimbledonu.. Sve ce to doci na svoje mesto..

      Sto se tice Ana i Venus nazalost to nisam mogao da gledam al po higlhightsu koji sam malopre odgledao Ana nista nije mogla u mecu koliko sam mogao da vidim.. Venus je jednostavno briljirala. Svaka joj cast na igri.

      Comment


      • Ma kakva Schiavone ona samo zna da igra u Parizu i nigde vise slaba je ona..
        Sto se tice Azarenke idemoooo samo napred!! Li takodje nadam se da ce daleko dogurati!! To su neki moji favoriti pored Venus sada..

        Comment


        • Bar je bio najuzbudljiviji WTA mec ove sezone Ocekujem da ih postroji sve na Wimbldonu!

          Comment


          • Originally posted by Jigsaw92 View Post
            Bar je bio najuzbudljiviji WTA mec ove sezone Ocekujem da ih postroji sve na Wimbldonu!

            Jedino ako joj Venus pusti Najuzbudljiviji je bio između Schiavone i Kuznetsove. Schiavone igrala polufinale AO, znači nije samo Paris u igri

            Comment


            • Ana izgubila lagano, ali dobro, bolje to nego da bude umorna pa da odma' dodje na W

              Steta za Serenu Ali bolje je za nju, barem je osetila vutru

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Jedino ako joj Venus pusti Najuzbudljiviji je bio između Schiavone i Kuznetsove. Schiavone igrala polufinale AO, znači nije samo Paris u igri
                Da i taj mec je bio vrhunski. ;)
                Ma Venus je slabija kad igra protiv Serene..Mislis ako Serena nju pusti

                Comment


                • Radwanska ubila Schiavone , treci put ove godine cini mi se da je razbije

                  Mislim da ce Venus ovo bez vecih problema da osvoji ..
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    Radwanska ubila Schiavone , treci put ove godine cini mi se da je razbije

                    Mislim da ce Venus ovo bez vecih problema da osvoji ..
                    Ma kakva Schiavone slabo ona igra samo na R.G. se probudi i to je to.
                    Nece od nje nista biti u nastavku sezone.

                    Comment


                    • Venus odlicna,mislio sam da Ana moze nesto napravit al sam se opet gadno prevario.Serena je sad jos krupnija,ne mislim da vrjedjam al izgleda ko kakva gorila,a krece se sporo kao tenk.nakon duze razmjene udaraca ona ne moze da dise ,pa pravi duze pauze.Venus je ipak daleko spremnija od seka.

                      Comment


                      • nebi trebalo da venus sutra ima problema sa hantuchovom

                        Comment


                        • Li izgubila od Hantuhove.. Strasno sta se desava. Jeste Hantuchova u dobroj formi ima finale Birminghema al opet ovo nisam ocekivao.. Zao mi je zbog Li al s druge strane opet svaka cast Danijeli..

                          Comment


                          • Da li mozda neko zna da mi kaze da li ce eurosport1 ili wurosport2 pustati kasnije snimak meca Ana - Venus?
                            Hvala unapred!

                            Comment


                            • Venus odlicno igra. Nadam se da dobija sutra Hantuhovu.. Serena uopste nije ko tenk ne lupaj jos je smrsala dosta sad..

                              Comment


                              • ma gdje smrsala ccc pa jesil ti je gledala ovih dana.nije tenk vec tenkcina

                                Comment

                                Working...
                                X