Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pobeda Venus! Iskreno sumnjao sam kad sam video da igra protiv Petkovic.

    Comment


    • Eto, lepo ja kažem... da svima svane
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • To dovoljno govori o kvalitetu ženskog tenisa. Mjesecima ne moraju igrati, i onda dođu i pobjeđuju. Nikada gori kvalitet, važno da dobro izgledaju, kakav tenis

        Comment


        • Ko zna... zna !

          Comment


          • Kako igra Nikulesku Podseca na Santoroa

            Comment


            • Svaka cast za Nikolesku, ali kim je teniska mama!!!

              Comment


              • Pozdrav i dobrodosao
                Jak otpor Rumunke,ali Kim je Kim,dva puta po 7:5
                Drago mi je sto je Venus pobijedila,iako je zrijeb nije morao biti tako nemilosrdan.Pokazala je klasu,isto ovo ocekujem i od Serene.
                sigpic

                Comment


                • Kim se mucila u mecu, to nisam ocekivao. Al u zadnje vreme u slaboj je formi, danasnja igra njena nije bila ja msm ni njenih 10%.. Al dobro bitna je pobeda.. Nadam se da ce igrati bolje..

                  Iskreno nisam ocekivao pobedu Venus. Ipak je Andrea u boljoj formi ali ovom pobedom iako teskom u 3 seta, Venus je pokazala nivo.. Svaka cast za Venus nadam se da ce dobro igrati u nastavku...

                  Sto se tice Serene o njoj ne moram nista da govorim nadam se da ce sutra razvaliti Pironkovu u 2 seta i da ce igrati sjajno na Wimbledonu.. Uvek sam voleo sestre Williams Serenu pogotovo, tako da on njih dve cekam odlicne partije. ;)

                  A jel neko zna zasto Sharapova ne igra nigde?
                  Last edited by Mare_92; 13-06-11, 19:12.

                  Comment


                  • Originally posted by Tomic A View Post
                    Svaka cast za Nikolesku, ali kim je teniska mama!!!
                    Danasnja igra joj nije bila ni 10%.. Mnogo slabo je to danas, mnogo ispod njenog nivoa.

                    I nije mi jasno zasto Kim igra u Hertogenboshu a svi zivi igraju u Eastbournu.. xD

                    Comment


                    • Cestitke Lisicki za osvanjanje Birminghema bas mi je drago za nju sam navijao da osvoji.
                      Nadam se da ne nastaviti sa dobrim partijama i na Wilbledonu..

                      Comment


                      • Sutra Ana 1 mec dana pa posle nje Serena. Bice prenos za sve zainteresovane

                        Comment


                        • Ana ce izgubtiti provereno ne vidim sta moze da uradi Juliji.. Nazalost Ana msm da zavrsava vec u 1. kolu...
                          A sto se tice Serene, idemoooo razvali Pironkovu u 2 seta i kidaj!

                          Comment


                          • I ovde da stavim OOP za ova 2 turnira, iako je vec to postovano na ATP 250

                            Hertogenbosch: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/440/op.pdf
                            Eastbourne: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/741/op.pdf
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                              Sutra Ana 1 mec dana pa posle nje Serena. Bice prenos za sve zainteresovane
                              Samo gdje će se prenositi.
                              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                              Comment


                              • Originally posted by Mare_92 View Post
                                Ana ce izgubtiti provereno ne vidim sta moze da uradi Juliji.. Nazalost Ana msm da zavrsava vec u 1. kolu...
                                A sto se tice Serene, idemoooo razvali Pironkovu u 2 seta i kidaj!
                                Pa sada ovo je ipak trava Julija je odlično odigrala šljaku ,kakva će biti ovdje preostaje nam da vidimo a da Ana može zaigrat to bez sumnje.Serena će 100% dobiti Pironkovu jer skroz je slaba Pironkova.
                                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                                Comment

                                Working...
                                X