Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • objasni ti meni gdje ona ista napravila i na jednom grand slamu

    Comment


    • nego sta nego se gubi,pa poceli su je citat ko otvorenu knjigu

      Comment


      • Originally posted by goodboy View Post
        objasni ti meni gdje ona ista napravila i na jednom grand slamu
        Objasni ti meni da finale jednog grand slama nije odličan rezultat.A to da je čitaj nju je jako teško pričiata jer ona leti sa jedne na drugu stranu i vraća.Ali postoje dani i kada najbolje ne igraju dobro.
        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

        Comment


        • hahahahahahaha ovo nisu dani ovo su mjeseci u pitanju.kazem ti woz je svoj vrhunac napravila sad joj ostaje samo pad,tako je i ana u njenim godinama pravila samo sto ana ima osvojen grand slam al cim je pocela se snimat otisla je u onu stvar.

          Comment


          • Originally posted by goodboy View Post
            hahahahahahaha ovo nisu dani ovo su mjeseci u pitanju.kazem ti woz je svoj vrhunac napravila sad joj ostaje samo pad,tako je i ana u njenim godinama pravila samo sto ana ima osvojen grand slam al cim je pocela se snimat otisla je u onu stvar.
            Eh vidiš ona i Ana se dosta razlikuju Wozniacki je evo već 3 godine u samom vrhu a Ana je bila samo nepune dvije godine.A to da ona pada ne pada ona nikad nije igrala odlično na šljaci tako da su ovi reziltati za nju poprilično solidni.
            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

            Comment


            • daj molim te mani me te price da ne voli sljaku hahahahaha nije ona ni do koljena ani niti ce bit,ovo sto je broj 1 to moze samo zahvalit sticajem okolnosti

              Comment


              • Originally posted by goodboy View Post
                daj molim te mani me te price da ne voli sljaku hahahahaha nije ona ni do koljena ani niti ce bit,ovo sto je broj 1 to moze samo zahvalit sticajem okolnosti
                Komplikovan si ti ja ni ne govorim da e ona bolja od Ane samo ti dokazujem koliko je ta konstantost važna.uostalom poštujem tvoje mišljenje.
                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                Comment


                • Slazem se sa goodboy da je Carolina na #1 samo sticajem okolnosti. ;)

                  Comment


                  • ja znam da si ti mlad i da si zaljubljen u wozal decko probudi se i pocni realno razmisljat

                    Comment


                    • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                      Slazem se sa goodboy da je Carolina na #1 samo sticajem okolnosti. ;)
                      konacno neko razuman

                      Comment


                      • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                        Slazem se sa goodboy da je Carolina na #1 samo sticajem okolnosti. ;)
                        Ma jeste ja se slažem s tim ali kažem da ona ima konstantnost što fasli mnogim teniserkama ja je ne branim ne volim njen stil ali,ona je dobra teniserka kakvih ima.
                        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                        Comment


                        • da ima konstantnost dosad bi harala a ne ispadala,reci mi kad je zadnji turnir osvojila hm?

                          Comment


                          • Originally posted by goodboy View Post
                            da ima konstantnost dosad bi harala a ne ispadala,reci mi kad je zadnji turnir osvojila hm?
                            Dan pre RG-a ;)

                            Comment


                            • mislis na nicu ? jakog li turnira,pa skoro sve ozbiljnije igracice namjerno poispadale nebil se odmorile za rg ,dok je ovoj to bila jedinstvena prilika da nesto osvoji.kazem ti sticajem okolnosti je broj 1 i nista vise

                              Comment


                              • Originally posted by goodboy View Post
                                mislis na nicu ? jakog li turnira,pa skoro sve ozbiljnije igracice namjerno poispadale nebil se odmorile za rg ,dok je ovoj to bila jedinstvena prilika da nesto osvoji.kazem ti sticajem okolnosti je broj 1 i nista vise
                                ahaha, ma znam sve Osvaja samo sitne turnire i tu kupi poene ;)

                                Comment

                                Working...
                                X