Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zvonareva izgubila jedan poen na svoj servis u mecu ..
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Da li se to ikad ranije dogodilo?

      Comment


      • Mislim da nije nikad.. Cudi me da je tako dobro servirala..

        Comment


        • Ne mislim na nju nego uopste.

          Comment


          • Mogla je i s nulom da zavrsi , imala cistu situaciju na 40-0 u zadnjem gemu , ali promasila ..
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Bitno da je odigrala fantasticno gledao sam taj mec kasnije u snimku odlicno je servirala.
              Bas me je iznenadila.

              Comment


              • Originally posted by Mare_92 View Post
                Bitno da je odigrala fantasticno gledao sam taj mec kasnije u snimku odlicno je servirala.
                Bas me je iznenadila.
                Super se kretala i igrala sve poene odlično i što je važno da je dosta rizikovala kao i uvije.
                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                Comment


                • Ne znam zasto se kod zena igra ovaj turnir u Briselu Premier kategorije i to pred Roland Garros, po mom misljenju trebali su da stave 2 turnira International kategorije, i tu bi ucestvovale neke slabije teniserke, a ove "jace" bi se lepo pripremale na RG, isti slucaj kao sa ATP, samo sto su neki igraci tipa Ferrer, Soderling igrali WTC i Nicu. Ovako sigurno ce u WTA Roland Garros-a da se desi neko iznenadjenje na startu

                  Comment


                  • Ja se nadam da ce Sharapova daleko dogurati, isto tako nadam se i za Azarenku, Georges, Anu i Kim..
                    Ostale mi nisu toliko bitne..
                    Naravno tu je i JJ i Bojana al nisu u dobroj formi nase nijedna, al opet uz Anu sam uvek 100%

                    Comment


                    • Ana ako dodje do 4 kola moze da bude presrecna.

                      Comment


                      • Slazem se daj boze da stigne do 4 kola, al u preteskom je zrebu. ;)

                        Comment


                        • Originally posted by Mare_92 View Post
                          Slazem se daj boze da stigne do 4 kola, al u preteskom je zrebu. ;)
                          Dobar dan dragi moji iako se damama posvećuje manje pažnje ja sam odlučio da prokometrarišem mečeve za sutra ,ovo su po menei interesantni mečevi:
                          Rezai- Begu:
                          Mislim da bi ovo trebala bez velikih problema da dobije Rezai pošto ona je jedne godine pokatzal zavidnu formu na svim podlogama ali i ne ide joj u korist ako odmah izgubu u svojoj domovini,mora ipka opravdati baremn do trećeg kola ako bude imala dobru formu od nje se može očekivati dosta.
                          Petrova-Radionova:
                          Naravno da mislim i nimalo ne sumnjam da će ovdje da pobjedi Petrova prvobitno zato što je bolja teniserka ima odličnu realizaciju i super se snalazi u ,svim segmentima ove igre tako da Radionova može pobjediti jedino ako Petrova bude povrjeđena ili u lošoj formi.
                          Oudin -Schiavone:
                          Mislim da mlada Amerikanaka nema šta tražiti ovjde prekop puta nje se nalazi šampionka i misli da će se ovaj meč brzo završiti naravno u korist Schiavnone,samo će biti lijepo opet vidjeti Franchescu na ovoj podlozi a posebno u Parisu na Roland garosu.
                          Arn -Kvitova:
                          Arn je stara lija ali mislim da neće moći ništa da uradi sutra protvi Kvitove pošto je ona super otvorila ovu seznou šljake a i mlađa je može se bolje kretat jače udara lopticu i naravno favorit je u ovom meču.
                          Wozniacki -Kamiko Date Krum:
                          Ja bih volio da pobjedi Kamiko ali to je nemoguće ona jednostavno ima previše godina da bi se peljala sa Wozniacki po terenu ,Jednostavno Wozniacki će koristiti tu straost mislim starost za tenis i vozat će je po terenu.Ali možda se desi cudo.
                          Što se tiče ostalim mečeva bit će takođe interesanti pojedini ali meni su ovi bili prioritet pa sam ih prokomentarisao.
                          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                          Comment


                          • Originally posted by Adin View Post
                            Super se kretala i igrala sve poene odlično i što je važno da je dosta rizikovala kao i uvije.

                            Jesi li ti mislio za Zvonarevu da uvijek rizikuje, ako si mislio na nju onda Protiv nje je na USO Wozniacki izgledala kao neko ko igra isključivo napadački tenis.

                            Možeš slobodno prognozirati te mečeve u temi Roland Garros, tamo se komentarišu mečevi u obje konkurencije.

                            Comment


                            • Ma kakva bre Wozniacki, presmesna je. ;)

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Jesi li ti mislio za Zvonarevu da uvijek rizikuje, ako si mislio na nju onda Protiv nje je na USO Wozniacki izgledala kao neko ko igra isključivo napadački tenis.

                                Možeš slobodno prognozirati te mečeve u temi Roland Garros, tamo se komentarišu mečevi u obje konkurencije.
                                Wozniacki napadački stil sigurno ne pratiš dovoljno njenu igru to ti se samo čini jer odigra najviše 15 vinera u jednom meču.Ona je možda u pojedinim trenutcima igrala napdački jer da ne igra nikako ne bi mogla osvojit ni ovih max 15 vinera.Uostalom ona je predosadna za gledanje i ne zaslužuje po meni no.1 poziciju ona jeste lijepa i sve ali uopće nije interesantna za gledanje.Ponekad priredi dobar meč ali samo ponekad.
                                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                                Comment

                                Working...
                                X