Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mare_92 View Post
    Zato i jedva cekam da se obe vrate. U ovom trenutku ako mozemo na nekog da kazemo da iole igra dobro,
    to su Azarenka, Kvitova, Georges.. Narocito mi je drago zbog Geroges samo neka tako nastavi..

    Naravno drago mi je i za Azarenku nju obozavam.. ;)
    Georges je super ,Kvitova je odigrala odlične partije u madridu a Azarenka ne posustaje ona je odlična kretanje brzina jačina udaraca ta spremonst se vidi .Nego gdje nam je no.1 da nije možda malo zaspala ili je zaboravila da se mora odlično kretat da bi dobila svaki meč.Ja inaće ne volim stil solid defannziv pošto je malo dosadan tako da mi igra Dankinje nikako ne odgovara.
    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

    Comment


    • Mnogi ne vole Dankinju ovde...
      Tek joj je 20,mozhda postane zanimljiva...mozhda i osvoji gs
      “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
      Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

      Comment


      • Originally posted by Adin View Post
        Georges je super ,Kvitova je odigrala odlične partije u madridu a Azarenka ne posustaje ona je odlična kretanje brzina jačina udaraca ta spremonst se vidi .Nego gdje nam je no.1 da nije možda malo zaspala ili je zaboravila da se mora odlično kretat da bi dobila svaki meč.Ja inaće ne volim stil solid defannziv pošto je malo dosadan tako da mi igra Dankinje nikako ne odgovara.
        Ni ja ne volim njen stil. Mrzim takav ''dosadan, uporan'' stil. Ja volim igracki stil, napadacki, agresivan, stil Julije Georges, Azarenke, Serena Williams.. Po meni Wozniacki ne zasluzuje da bude no. 1 al jbg takva je trenutno situacija iskljucivo zbog njene konstatnosti.. ;)

        Comment


        • Safina pravi pauzu na 'neodredjneo vreme' dok se ne reshe stvari sa ledjima...nece igrati na RG niti,a ko zna mozhd ai na W-u...

          http://tennis.com/articles/templates...1906&zoneid=25
          “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
          Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

          Comment


          • Originally posted by Nyman-Nemanja View Post
            Safina pravi pauzu na 'neodredjneo vreme' dok se ne reshe stvari sa ledjima...nece igrati na RG niti,a ko zna mozhd ai na W-u...

            http://tennis.com/articles/templates...1906&zoneid=25
            Safina ima te probleme sa leđima već odavno i još nije prošlo to je dosta unazadovalo njenu blistavu karijeru nadam se da će brzo doći pa opet prikazivati ono najbolje od nje.
            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

            Comment


            • Originally posted by Mare_92 View Post
              Ni ja ne volim njen stil. Mrzim takav ''dosadan, uporan'' stil. Ja volim igracki stil, napadacki, agresivan, stil Julije Georges, Azarenke, Serena Williams.. Po meni Wozniacki ne zasluzuje da bude no. 1 al jbg takva je trenutno situacija iskljucivo zbog njene konstatnosti.. ;)
              Vjeruj mi mnogo bolji teniserki ima koje znaju kako igrati i koje imaju grand slam titule ,Wozniacki je prva teniserka da je no.1 a da nema grand slam titule kao što kaže Arantxa Sanchez Vicario "U naše vrijeme nikada nije mogla biti teniserka na poziciji jedan ,a da nije imala grand slam titulu sve se ovo danas promjenilo "Naravno ovo se odnoslio na Wozniacki u ostalom trenutno dobre teniserke koje zaslužuju to mjesto su :Maria Sharapova,Ana Ivanović samo da malo bolje pocne igrat,Kuznetsova isto važi i za nju,i ima još koja teniserka ali one samo trebaju da probju taj zid koji ih sprecava.

              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

              Comment


              • Originally posted by Adin View Post
                Safina ima te probleme sa leđima već odavno i još nije prošlo to je dosta unazadovalo njenu blistavu karijeru nadam se da će brzo doći pa opet prikazivati ono najbolje od nje.
                Nove teniserk koje dolaze kao da ne znaju odigrati slajs izaći na mrežu već je sve bazirano na udarce sa linije .Fali ta stara škola a to samo prikazuju već ove teniserke koje bi trebale da se pvuku ,zato trebamo malo više imati poštovanja prema njima.Sjetite se Martine Navratilove koja je svoje udarce odlično raspoređivala i bila je ja mislim serv and volley,Staffi Graf koja je bila idealna u razmjeni ali opet je igrala sve ovo gore navedeno.Chris Evert i još mnogo starih teniserki za kojima i žalimo danas što još nisu na listi ali njihovo vrijeme je prošlo ja samo kažem da ove nove generacije trebaju sjesti i vidjeti kako se prije igralo pogotovo Wta tur.
                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                Comment


                • Necemo videti Serenu ni na RG-u.
                  My thanks to all of you guys for the love and support. I will miss Paris however, I am working hard to make my return unforgettable.

                  Comment


                  • Steta
                    Ali ja sam stvarno sumnjicava sto se tice njenog povratka, sve mi to izgleda nesigurno, nema puno informacija, stalno se odlaze. ja je ne volim, ali zestoko nedostaje na tour-u
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Serena Williams pulls out of French Open

                      Serena Williams has pulled out of the French Open with the foot injury that has sidelined her since last July.

                      The former world number one and current Wimbledon champion, who won at Roland Garros in 2002, has not played since cutting a foot on broken glass in July.

                      Williams' sister Venus is a doubt for the French Open as she continues to recover from an abdominal injury.

                      The 30-year-old, who has pulled out of next week's Brussels Open, has not played since January's Australian Open.

                      Venus Williams, who retired at the third-round stage of the opening Grand Slam of the season, is yet to decide on whether she will play on the clay courts of Paris.

                      The Brussels Open is a warm-up tournament for the French Open, which begins on 22 May.

                      Williams is still scheduled to play at the Aegon International event at Devonshire Park, Eastbourne in June, in preparation for Wimbledon.

                      Serena said: "While I am making good progress, unfortunately I won't be able to compete in Roland Garros as I am continuing to rehab my foot and recover from the pulmonary embolism.

                      "I am grateful for every moment I have and the fact that I have returned to the court. I am hopeful that I will be back competing this summer. Thank you all for your continued prayers."

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Steta
                        Ali ja sam stvarno sumnjicava sto se tice njenog povratka, sve mi to izgleda nesigurno, nema puno informacija, stalno se odlaze. ja je ne volim, ali zestoko nedostaje na tour-u
                        Ma vratice se ona sigurno, nego nece da se vrati dok nije 100 % spremna. ;)
                        Znam ja nju, ona oce da se vrati na velika vrata osvajajuci veliki turnir.

                        Comment


                        • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                          Necemo videti Serenu ni na RG-u.
                          My thanks to all of you guys for the love and support. I will miss Paris however, I am working hard to make my return unforgettable.
                          Ma idi ibre stalno otkazuje ovo vise nema smisla.. I ja sam veoma sumnjica, slazem se sa tobom Bojana ovo stvarno vise nema smisla.. Brate hocu necu.. Auuuu ;)

                          Comment


                          • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                            Ma vratice se ona sigurno, nego nece da se vrati dok nije 100 % spremna. ;)
                            Znam ja nju, ona oce da se vrati na velika vrata osvajajuci veliki turnir.
                            To

                            Comment


                            • Originally posted by Mare_92 View Post
                              Ma idi ibre stalno otkazuje ovo vise nema smisla.. I ja sam veoma sumnjica, slazem se sa tobom Bojana ovo stvarno vise nema smisla.. Brate hocu necu.. Auuuu ;)
                              Pa ona nikad nije tacno rekla na kom turniru ce da se vrati. ;)

                              Comment


                              • Originally posted by zdravkelja View Post
                                To
                                Pa znam je bolje od svih.

                                Comment

                                Working...
                                X