Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTA Tour

    Bojana i Ursula ponovo igraju. h5g6k8

    Comment


    • Re: WTA Tour

      [quote author=-dacha- link=topic=2558.msg263471#msg263471 date=1299563861]
      Coco Vandeveghe je ona mlada Amerikanka,njihova velika nada,secam se kad je jos pre igrala na USO,ipak ne verujem da joj moze nauditi nesto vise u ovom trenutku I#^@8
      [/quote]


      Igrala je valjda protiv Jelena ja mislim u 1 kolu.
      Malo podseca na Woznicaki h5g6k8

      Comment


      • Re: WTA Tour

        Udara tri puta jace od Wozniacki, i napadacki igra.


        Servis strasan ima za WTA tour.

        Comment


        • Re: WTA Tour

          Od Ane ocekujem da dodje do 3. runde i plafon.
          A Jelena ne igra lose ima solidne partije,pocela je da igra najzad dobro,pa i to QF ne bi bilo lose samo brane se bodovi od prosle sezone,treba to odbraniti &+I}\
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Re: WTA Tour

            [quote author=retro link=topic=2558.msg263507#msg263507 date=1299581665]
            Udara tri puta jace od Wozniacki, i napadacki igra.


            Servis strasan ima za WTA tour.
            [/quote]


            Mislio sam fizicki podseca. h5g6k8

            Comment


            • Re: WTA Tour

              Malo podsjeca. I#^@8


              Zna se ko je ljepsi. &*#GI(]

              Comment


              • Re: WTA Tour

                Da se ja malo napravim pametan i pokusam da izanaliziram ovaj zenski turnir malo,koliko se ja u to razumem <wicked>


                1. deo zreba




                Da pocnemo od cetvrtine u kojoj se nalazi Wozniacki,ona u svom delu zreba ne bi trebala da ima problema u 2.kolu jer igra protiv neke od kvalifikantkinja ili protiv mlade Amerikanke Stepens.U trecem kolu moze igrati protiv Martinez Sanchez,secamo se dobro nje iz Rima prosle godine,ali mislim da ipak nece moci da predstavlja neku ozbiljniju prepreku Karolini jer kao i sve Spanjolke ili svi Spanci mnogo bolje igra na sljaci.Onda je u osmini finala predpostavljamo ocekuju ili Peneta ili Klejbanova.Protiv Italijanke je igrala pre samo 10ak dana u Dohi,gde je dobila sa samo 2 izgubljena gema,dok ne verujem da bi mogla da ima problema ni protiv Ruskinje(btw.pogledajte joj sliku na profilu na wta turu $#^%RT ) .Znachi za mene Karolina u QF


                U sledecoj cetvrtini imamo 4 nositeljice,Radwansku,Kirilenko,Zakopalovu i Azarenku,i po meni jos 2 teniserke koje bi tu mogle pomrsiti racune Chakvetadze i Jovanovski koja igra protiv Ursule Radvanske u prvom kolu.Po meni najvece sanse za QF ima Radvanska,ne verujem da Azarenka moze nesto vise ovde da uradi.


                Sledece su Stosur,Hantuchova,Rezai i Sharapova.Mislim da ih niko ne moze eliminisati u drugom kolu jer nema zvucnih imena sem Dinare Safine,koja je u ocajnoj formi.Prizeljkujem duel 1/8 finala izmedju Sharapove i Stosur i Mashinu pobedu $#^%RT


                Kuznetsova,Petrova,Dulgeru i Li su u istoj cetvrtini i ja ovde najvise sansi za QF dajem Kuznetsovoj.Takodje u ovom deu zreba je Zheng koja je uvek nezgodna i koja bi trebala da igra protiv Petrove u drugom kolu.Ipak mislim da je realno ocekivati duel osmine finala Li-Kuznetsova










                2.deo zreba


                Skjavone,Pironkova,Pavlychenkova i Per,ali treba pomenuti da se tu nalaze i uvek neugodne Matek,Shnider,Hercog.Za mene ce biti jako interesantno gledati duel 3.kola ako do njega dodje izmedju Pavlychenkove i Per,da vidimo moze li Ruskinja da poveze par dobrih vezanih turnira.Ovde prizeljkujem Skjavone i Pavlychenkovu u osmini finala.


                Kanepi,Vikmajer,Cibulkova i Zvonareva,trebalo bi da dodje do duela izmedju Kanepi i Vikmajer i tu mislim da ce Estonka do pobede ali naravno Vera mi je tu glavni favorit i ocekujem je u QF.Ovde nema nekih teniserki koje bi mogle da ih ugroze osim dulko mozda.


                Jankovic,Gerges,Ivanovic,Kvitova,ovo je jako interesantan deo zreba za vecinu ovde,i moze se desiti da gledamo Anu protiv Jelene u borbi za cetvrt-finale.Ipak im nece biti lako,pogotovo ovakvoj Ani protiv Kvitove koja igra jako dobro tako da njoj dajem prednost ako dodje do tog meca.Jeca bi trebala protiv Gerges,ne ocekujem laku pobedu ali ipak mislim da ce do nje doci u 2 seta.


                Konacno,Bartoli,Petkovic,Grot,Klajsters nadam se duelu Petkovic-Klajsters iako manje vise Kim ne bi trebala imati problema da stigne do QF.


                Dakle,sve u svemu,za mene je glavni favorit Kim,potom Zvonareva,Voznjacki pa Jelena ali ovo je zenski tenis,sve je moguce $#^%RT
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Re: WTA Tour

                  Svaka cast Dacho <thumbsup>
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: WTA Tour

                    Inace, i Jelena i Ana su prijavile dubl, Ana igra sa Andreom Petkovic a Jelena sa Pavlyuchenkovom.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Re: WTA Tour

                      Svasta. $#^%RT

                      Comment


                      • Comment


                        • Comment


                          • Re: WTA Tour

                            Intervju sa Serenom.
                            http://voices.washingtonpost.com/ear...of_health.html

                            Comment


                            • Re: WTA Tour

                              Ana i Andrea Petkovic izgubile u dublu 6:1 3:6 10:6
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Re: WTA Tour

                                Lepo je cuti da ovako pricaju o Sereni, ali Klajsters me uvek iznenadi. &8@^J Sjajna osoba. %QWT&W
                                [color=rgb(89, 3, 4)]http://bcove.me/jdufjarr[/color]

                                Comment

                                Working...
                                X