Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTA Tour

    Rekoh ja,ne vidim ko bi mogao da zaustavi Jelenu...
    Kome dajes prednost u sledecem mecu Dule?
    sigpic

    Comment


    • Re: WTA Tour

      [quote author=Vladan link=topic=2558.msg261751#msg261751 date=1299367668]
      Rekoh ja,ne vidim ko bi mogao da zaustavi Jelenu...
      Kome dajes prednost u sledecem mecu Dule?
      [/quote]

      Vise prednosti dajem Pavlyuchenkovoj, ali ocekujem 3 seta.

      Comment


      • Re: WTA Tour

        Ipak posle dva seta pobjedjuje Pavlychenkova 6:4;6:1 @(*6sd$%


        Finale u 23:30,na SK @(*6sd$%
        sigpic

        Comment


        • Re: WTA Tour

          Jelena Dokic je pobedila Safarovu u finalu Kuala Lumpura 2:6 7:6 6:4 i tako osvojila prvu titulu jos od 2002. godine.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Re: WTA Tour

            Bravo Jelena konacno #$&+|r Nadam se da ovo nije samo bljesak nego da ce da nastavi sa odlicnim partijama. h5g6k8

            Comment


            • Re: WTA Tour

              Sad sam video na Eurosportu da bi Serena trebala da se vrati na RG-u. fghj48d

              Comment


              • Re: WTA Tour

                http://english.pravda.ru/sports/cham...na_williams-0/

                Comment


                • Re: WTA Tour

                  Samo nek se ona 100% oporavi...

                  Comment


                  • Re: WTA Tour

                    Veceras imamo veliko finale,Jankovic protiv Pavlychenkove.Ne znam sto je Jeci trebao ovaj turnir,treci za redom,a zna se da brani velik broj poena u IW,al dobro njen izbor.Vazno je da ulazi u formu,ovo je vec njeno trece ucesce u samim zavrsnicama,u Dubaiu i Dohi ispala u SF sad je vreme da dodje i ta prva titula u novoj godini,i trinaesta baksuzna <cw> .Protiv sebe ce imati teniserku koja je prosle godine osvojila ovaj turnir,Anastasiu Pavlychenkovu,koja nema neke zapazenije rezultate ove godine,sem mozda polufinala Brizbejna.Sto se medjusobnih dulea tice,igrale su samo jednom,i to u Indian Velsu pre 2 godine kad je Anastasia dobila,6-4,6-4.Moja prognoza je pobeda Jelene u 3 seta,i voleo bih da se to dogodi,da Jeca osvoji prvu titulu u novoj godini i krene sa velikim samopouzdanjem u odbranu IW-a %QWT&W
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Re: WTA Tour

                      Bice tesko danas Jeleni da osvoji titulu. Pavlyuchenkova ima: 9 uzastopnih pobeda u Montereju (Tatishvili, Hercog, Zakopalova, Sevastova, Hantuchova, Daniilidou, Oudin, Arn, Dulko), 6 uzastopnih pobeda u finalima (Minsk ITF 2008. - Frankova, Moscow ITF 2008. - Dzehalevich, Poitiers ITF 2008. - Coin, Bratislava ITF 2008. - Krajicek, Monterrey International 2010. - Hantuchova, Istanbul International 2010. - Vesnina), izgubila je samo jedno finale u karijeri, kada je imala 15 godina, 2006. godine u Minsku, izgubila je od Rodine. Ali je izgubila 10 od poslednjih 11 meceva protiv teniserki iz Top 10 (Kuznetsova, Kuznetsova, V. Williams, Wozniacki, Wozniacki, S. Williams, Wozniacki, Schiavone, Wozniacki), a pobedila je Dementijevu. Jelena je u dobroj formi, dobila je 10 od poslednjih 12 meceva. Jednom su igrale jedna protiv druge, u IW-u 2009. godine i pobedila je Ruskinja 6-4 6-4. I da pobedi, Jelena ce svakako ostati na sestoj poziciji. Ukoliko Pavlyuchenkova pobedi takodje ce zadrzati svoju staru poziciju, broj 19.

                      Comment


                      • Re: WTA Tour

                        Jelena vodi 5:2 u prvom setu,Pavlychenkova ako promasi prvi nema sta da tarzi @(*6sd$%
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: WTA Tour

                          6:2;2:6 ulazimo u odlucujuci set *#AI&D
                          Pao je Jeleni opasno prvi servis,dok je Anastasia podigla realizaciju posle drugog,to je kljuc drugog seta @(*6sd$%
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: WTA Tour

                            Znaci idemo u treci set, nadam se da ce Jelena uspeti ovo da izvuce %QWT&W

                            Comment


                            • Re: WTA Tour

                              Sta je sad pogodila Jelena iz FH-a,ali Anastasia odlicno servira,ima mnogo lakih poena...
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: WTA Tour

                                Ja ne mogu da verujem koliko je Jelena danas poklonila poena $JS}|

                                Comment

                                Working...
                                X