Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zna se ko se zove Boss

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      I kada bude (ako bude, a nadam se da hoce) jaca Italijanska liga, opet nece Juventus osvojiti. Jer to je jednostavno klub koji ne ume da osvoji LS.
      Mnogo mi je krivo sto ovo pisem, ali jbg, tako je.
      Ma kad su ovi uzeli dva puta uzastopno, probićemo i mi taj maler.

      Nego ova priča sa ligama je glupost. Hoće meni neko sada da kaže da Bajern ima rivala u BL, uzima titulu gotovo uvek pa uspe da uzme i LŠ, čak pokupi i rivalima najbolje igrače. A sa druge strane imamo navodno najjaču ligu PL, kaže narod tu se ne zna ko je jači, sve gigant do giganta, pa eto ti klubovi jedva prođu grupnu fazu i onda im u narednoj fazi prvaka izbaci neki Monako, Arsenala uvek masakriraju itd.

      Baš glupa priča.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post

        Nego ova priča sa ligama je glupost. Hoće meni neko sada da kaže da Bajern ima rivala u BL, uzima titulu gotovo uvek pa uspe da uzme i LŠ, čak pokupi i rivalima najbolje igrače. A sa druge strane imamo navodno najjaču ligu PL, kaže narod tu se ne zna ko je jači, sve gigant do giganta, pa eto ti klubovi jedva prođu grupnu fazu i onda im u narednoj fazi prvaka izbaci neki Monako, Arsenala uvek masakriraju itd.

        Baš glupa priča.
        Kompleksi, jebiga.
        sigpic

        Comment


        • To je zato Brajko moj jer su igrali protiv Juventusa. Da su igrali protiv bilo kog drugoga ne bi odbranili titulu.
          Toliko smo jadni ufinalima da cak i najjace tradicije padaju protiv nas.
          A ovo za lige se slazem. Videli smo svi mocne timove iz PL kako se provode po LS. Onda je tesko njihovim navijacima i prorade kompleksi.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ubedjen sam da ce Juve uzeti LS u bliskoj buducnosti. Ovako je i Bajern gubio u finalima od Intera i Celzija, pa je dosla sezona gde su brutalno izdominirali. Juventus napreduje iz sezone u sezone i rezultat mora doci

            Comment




            • Obavezno pogledati!

              Comment


              • Odakle bre ovi sa Facebooka uzimaju podatke

                UEFA objavila rezultate: Dinamo ispred Intera i Milana

                1. Real 134
                2. Atletico M.116
                3. Barcelona 111
                4. Bayern 110
                5. Juventus107
                6. PSG 94
                7. Sevilla 94
                8. Borussia D. 83
                9. Man. City 82
                10. Benfica 80
                70. Dinamo 17
                71. Milan 17
                75. Inter 16
                79. Everton 15
                81. Marseille 14
                99. Southampton 12

                Ja udjem na oficijalni sajt UEFE i vidim Milan 41. Inter 44. a Dinamo 80 i neki. Kapiram da je neki clickbait naslov u pitanju

                Comment

                Working...
                X