Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://sport.bt.com/name-the-teams-01364111150865

    Hajde da vas vidim. Inace u opciji su kare za finale LS, imate i pravila tu
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Kad su već nestali postovi



      sramota da se ne postavi.

      Comment


      • Strasan igrac, ali ako mu bude ta klauzula tesko ce ga ko kupiti, isto kao Belotija.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Prebacio sam post u Serie A.

          Comment


          • Mislim da bi večerašnja Siti - Monako mogla da bude vrhunska tekma. Da nije bilo PSG-a i Barse, možda i utakmica ove nokaut faze. Bar se nadam...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ocekujem dva gola razlike za City.

              Comment


              • Ja se dvoumim šta da gledam večeras , Kontam da će Siti Monako biti atraktivnija tekma ali Siti gledam svake nedelje dok Atletiko i Leverkuzen ne gledam toliko često i nekako mislim da će biti tvrđi i jači fudbal
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Mora Monako da se isprati. Kako je sve lepo posložio Jardim i napravio mašinu za golove. Lever i Atletiko možda neće biti lepa za oko, ali svakako očekujem čvršći i taktički meč.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ja cu gledati City posto je ta utakmica na tv-u. Nesto nisam raspolozen da se zajebajem sa strimovima.

                    Comment


                    • Prokleta Arena i prokleti utorak. U stvari, ne prokleta Arena, nego prokleti RTS...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Moja, Filipe Luis, Himenes, Savic, Vrsaljko, Koke, Gabi, Saul, Karasko, Grisman, Gameiro. Colovih 11 u Nemackoj.
                        Vamos Atleti, vamos!

                        Comment




                        • Comment


                          • Reddit strimovi braćo , mada ja u kafiću imam sve Arene tako da ono
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Meni čak i bolje što danas nema prenosa. Devojka zasela na kauč, ne bih je mogao podići ni kranom. Tako da je komp odlična opcija...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Meni čak i bolje što danas nema prenosa. Devojka zasela na kauč, ne bih je mogao podići ni kranom. Tako da je komp odlična opcija...
                                Šalu na stranu mazni neki reddit stream , ja kada sam kući ja redovno gledam njihove strimove top kvalitet , ne pucaju nema puno addova milina brate
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X