Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Krece show

    Comment


    • ....

      Leicester 1st team in UCL history to start with 4 consecutive clean sheets in group stage.

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ako ce Zidan bit na klupi, daj Real svaki put nama.
        Ti ovako sve argumentovano,pa meni nesto pricas

        Da jedan od argumenta moze biti i taj,da ja pratim fudbal i sasvim ja dovoljno uociti razliku u kvalitetu,tu nema sta preterano da se objasnjava

        A ako bas hoces u tvom stilu onako argumentovano zbog Wengera na klupi

        Comment


        • Proto, bas si lepo rekao. Iste sanse da uzme usatog ima Juve kao i ekipa koja ne ucestvuje.

          Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Арсенал пролази у 1/4 ако му западну Копенхаген или Бешкиташ. Другачије веома тешко.

            Comment


            • sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Taman sam planiro ranije leći, al' ne lezi vraže..
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • hahah...stara dobra argumentacija...kad se ne zna sta, krece sa halucinacijama

                  Aj da je bar uporedio Benfiku ili Besiktas pa da se vodi polemika ovako je smesno,ej Real da izbace pa iz Arsenala bi jedino mesto u timu Reala mogao da ima Sancez i Ozil,eventualno Hectoru da se da sansa,ovo ostalo,rezerva rezervi...pardon i balaneseru dati sansu,da odrzi tempo igre, nekad ako treba protiv Osasune..

                  Comment


                  • Real evo zadnjih skoro 2 mjeseca nikakve igre nema.

                    Genijalac na klupi se prosipa izjavama istim ko Hodgson. Ronaldo zaboravio igrat fudbal.

                    Sa Zidanom na klupi, Real nista nece osvojiti. Ona liga prvaka je isti kurac ko i Di Mateova.

                    Da se razumijemo gotovim ja Real i pratim ih, al ovo sto oni trenutno igraju je nidje veze.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Реал с Зиданом нема везе, али би опет развалио Арсенал. Како год окренеш.

                      Упореди средину терена само и све ће ти бити јасно.

                      Comment


                      • I Real i Arsenal ce biti prvi u grupi pa ne mogu jedni na druge u osmini. A Arsenal ce ispasti u osmini. Bespotrebnu diskusiju vodite.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Нисам сигуран за Реал, али поента је да Арсенал не пролази у 1/4.

                          Comment


                          • Engleska reprezentacija zadnjih 15 godina ima najjace individualce pa nisu nikad nesto znacajno uradili. Ako trener pojma nema i ekipa pojma nema.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Real evo zadnjih skoro 2 mjeseca nikakve igre nema.

                              Genijalac na klupi se prosipa izjavama istim ko Hodgson. Ronaldo zaboravio igrat fudbal.

                              Sa Zidanom na klupi, Real nista nece osvojiti. Ona liga prvaka je isti kurac ko i Di Mateova.

                              Da se razumijemo gotovim ja Real i pratim ih, al ovo sto oni trenutno igraju je nidje veze.
                              Pa ja nisam rekao,da ce osvojiti,opet spinujes kad ne znas sta ces,ja sam samo rekao da ako izvuku Arsenal prolazi Real,moze i bez trenera i sa deset igraca

                              A uostalom dal ce Arsenal zavrsiti prvi u grupi, vece su sanse da budu drugi tako da bolje prati ove moguce pobednike grupa

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Engleska reprezentacija zadnjih 15 godina ima najjace individualce pa nisu nikad nesto znacajno uradili. Ako trener pojma nema i ekipa pojma nema.
                                Ово болдовано само незналица може да каже.

                                А видиш код Арсенала ни играчи немају појма, а ни тренер. Барем за неки врхунски ниво.
                                Last edited by Победа; 02-11-16, 22:45.

                                Comment

                                Working...
                                X