Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Pobeda.. View Post
    Ali kakav je Cholo doktor. 3:0 gol razlika, 9 bodova
    I posle se neki cude zasto vecina navijaca Arsenala ne zele Cola za trenera

    Comment


    • Originally posted by Prince View Post
      I posle se neki cude zasto vecina navijaca Arsenala ne zele Cola za trenera
      Reci da se zezaš Prince, nemoj biti ozbiljan...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Slazem se najbolji na svetu,al slican napad imao i Pep,bio Eto,Anri,plus Cavi najbolje godine,a odbrana sa Pujolom,Abidalom,tadasnjim Alveso,Rafa Markesom,ne moze se porediti sa ovom Barsom,nece ova Barsa osvojiti ni LA ligu ni LS

        Zata kazem da je Pep prevara nije dunster al daleko od Top 5 menagera trenutno
        Je l' si gledao ti tu Barsu?

        Vrlo lako je moglo da se desi da igraju 4 finala LS, a fudbal koji su igrali niko posle njih nije prikazao takav. Pa cak ni Hajnksov Bajern nije bio toliko dominantan.

        Comment


        • Originally posted by Klopptimism View Post
          Barselonu moze da izbaci samo Cholo, i prosle godine bi se prosetali u LSu.

          Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
          Atletiko,Bajern,Real...a mozda i jos neko

          Comment


          • Originally posted by Prince View Post
            I posle se neki cude zasto vecina navijaca Arsenala ne zele Cola za trenera
            Dok mi to ne prikazes sestarom i ostalom aparaturom ne priznajem
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Jebo vas Cholo zvani, ne znam dat vise od 2 gola.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Atletiko,Bajern,Real...a mozda i jos neko
                Ne moze Colo, ali moze Venger. Venger bi ocitao lekciju Argentincu u duelu Arsenala i Atletika.
                sigpic

                Comment


                • 21:3 gol razlika posle 8kola u primeri, pozicija broj 1.

                  Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Slazem se najbolji na svetu,al slican napad imao i Pep,bio Eto,Anri,plus Cavi najbolje godine,a odbrana sa Pujolom,Abidalom,tadasnjim Alveso,Rafa Markesom,ne moze se porediti sa ovom Barsom,nece ova Barsa osvojiti ni LA ligu ni LS

                    Zata kazem da je Pep prevara nije dunster al daleko od Top 5 menagera trenutno
                    A po tebi je Umtiti los? I Maskerano? Pike? Daj ne zajebavaj. Buskec i Raketa pa i Inijesta odradjuju defanzivu podjednako dobro kao i ofanzivu.
                    Ovaj tim Barselone je prejebeno jak. Fali im stabilan gosa (mada je i Ter Stegen veceras dominirao) i jedan napadac za podrsku. I boli ih patka.
                    A Pep kada je preuzeo imao je mladog ultraperspektivnog Mesija od koga je napravio legendu, imao je Eta jednu sezonu cini mi se, imao je ekipu koja je bila u kanalu rezultatski (jer je za Barselonu sve sem titula neuspeh) i igracki su bili prezasiceni i mogu slobodno da kazem za njihove standarde losi.
                    Ne mozemo se mi tu sloziti nikako jer je Pep za mene Otac svih trenera.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ne zna Colo, za sad 11 utakmica, osam pobjeda, tri remija i gol razlika 24:3, slabo je to.

                      A od Savica s kojim su se svi sprdali u Sitiju uopste nije napravio top stopera. Bas nista ne zna covjek.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Pobeda.. View Post
                        Je l' si gledao ti tu Barsu?

                        Vrlo lako je moglo da se desi da igraju 4 finala LS, a fudbal koji su igrali niko posle njih nije prikazao takav. Pa cak ni Hajnksov Bajern nije bio toliko dominantan.
                        Normalno da sam gledao,ta Barsa koliko se secam je uzela LS 08-2009 tad ih je i preuzeo, mozda i najbolji tim ikada zato i pricam to za Pepa,to bi svaki trener iole normalan osvojio

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Jebo vas Cholo zvani, ne znam dat vise od 2 gola.
                          Pre samo 4 dana, Atletico je dao 7 golova u ligi.

                          Originally posted by 61563 View Post
                          Normalno da sam gledao,ta Barsa koliko se secam je uzela LS 08-2009 tad ih je i preuzeo, mozda i najbolji tim ikada zato i pricam to za Pepa,to bi svaki trener iole normalan osvojio
                          Uzeo je i 2010/11 kada nije imao Ibrahimovica, Eta, Turea i Anria.
                          Last edited by Победа; 19-10-16, 21:53.

                          Comment


                          • Originally posted by Pobeda.. View Post
                            Pre samo 4 dana, Atletico je dao 7 golova u ligi.
                            Ne gleda on to , tad je bila ona debata Trumpa i Hilari klinton pa je se tu usresredio
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Evo dao sam si truda malo pa izračunao u dosadašnja tri kola realizaciju penala:

                              Dakle dosuđeno je ukupno njih 19, a od toga je promašeno čak 10! Znači realizacija je ispod 50%, to je na ovolikom broju izvedenih penala stvarno strašno.

                              Comment


                              • Ne znam sta meni nabijate Chola na nos stalno, rekoh vam, ne interesuje me lik.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X