Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otidji Gangaro brate do teme Uniteda, ovo je mala maca sta mi je nagovorio.

    A koju si ono poziciju ti igrao, zaboravio sam

    Originally posted by 61563 View Post
    E posto dobro baratas uglomerom,sestarom,lenjirom,mogao bih da se preporucis Andjus,pa da lepo iz strucnog ugla pojasnis,tempo igre,crvene kartone i slicno.

    Mislim tu ste ti bard,po fudbalskom znanju a on covek ce u penziju valjalo bi neko slican njemu da ga zameni.

    Vidis, vec pocinjes da pises nepovezano. Klasicna koginitivna disonanca.
    Last edited by maliajnstajn; 19-10-16, 15:02.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • A dobro spustite malo loptu manite vređanje pišite o fudbalu Igrao sam levo krilo i levog beka onog fizikalca i po nekad zadnjeg veznog
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangara View Post
        A dobro spustite malo loptu manite vređanje pišite o fudbalu Igrao sam levo krilo i levog beka onog fizikalca i po nekad zadnjeg veznog
        Gangara zvani Dzjems Milner
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangara View Post
          Ne znaš ti Akija on ne voli uopšte defanzivan fudbal zato i ne gleda Atletiko . Čelzi je prozivao da teraju autobus godinu dana prosto ne miriše takav fudbal pa ga i ne prati Malo je nadmen i arogantan i misli da sve zna najbolje iako to nije slučaj , mene je pre mesec dana učio taktike u fudbalu i gde koji igrač treba da stoji i koja je njegova uloga na terenu a ja sam 15 godina trenirao fudbal što u Srbiji što preko al ajde ne treba mu zameriti
          To si lepo rekao brate, ne treba mu zameriti. A fiksni brat zajahao pa ne silazi.
          A poznajuci Akija ovo ako se ne zavrsi banom ili jednog od njih dvojice ili obojice nista nisu uradili.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Šta hoćeš Milner je ove godine MVP Liverpula
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              To si lepo rekao brate, ne treba mu zameriti. A fiksni brat zajahao pa ne silazi.
              A poznajuci Akija ovo ako se ne zavrsi banom ili jednog od njih dvojice ili obojice nista nisu uradili.
              haha pa brate vidi,zali se kod gangare,u fazonu uciteljice,uciteljice on me je udario.
              Vec vidim kako mu je prst otekao stiskajuci trouglice po forumu sou.

              p.s.inace veceras bas tanki mecevi sem ovog u Barseloni,mozda bi valjalo pogledati i Napoli dal je kriza trenutna.

              Comment


              • Ne volim ni jedne ni druge, ako moram baš da glasam, nek pobedi Barsa. Svakako mi je to kec ko vrata. Ne vidim kako "Sitijevci" mogu da izpariraju Barsinim čudotvorcima a pogotovo čuvenoj trijangli MNS. Gvardiola nije od juče, zatvoriće se do maximuma i čekati na kontre. Takva igra davaće rezultat do prvog gola a onda kreće mašinerija Barse da puni dojučerašnjeg kolegu Brava.

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  haha pa brate vidi,zali se kod gangare,u fazonu uciteljice,uciteljice on me je udario.
                  Vec vidim kako mu je prst otekao stiskajuci trouglice po forumu sou.

                  p.s.inace veceras bas tanki mecevi sem ovog u Barseloni,mozda bi valjalo pogledati i Napoli dal je kriza trenutna.
                  Suvise je on narcisoidan i ponosan da se zali veruj mi. Akisa je mnogo toga (i lepog i ruznog) ali placipicka nije. Pitaj Gangaru ako meni ne verujes.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Evo fiksni brate iskreno da ti kažem neće se on nikome žaliti ali će te navući da se iznerviraš i onda ćeš fasovati ban. Držaće se njegove priče do samog kraja iako nije u pravu i kljucaće ti sve dok ne poludiš skroz i dok ga ne oteraš u tri lepe
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Samo opušteno i lagano ljudi...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • U potpunosti se slazem sa Sanduom i Gangarom
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Samo lagano i pun gas. Vinjaksmajli

                          Šteta što je zabranjeno komentarisanja banova.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Evo i ja im verujem na rec..a sto se navlacenja tice ,zna se ko je za Moua,a ko za Wengera...a tu se vrlo dobro zna ko je koga navlacio u svakom smislu,ne vdim razlog de se ista promeni

                            Comment


                            • ....

                              Ter Stegen, Umtiti, Pique, Mascherano, Alba, Busquets, Rakitic, Iniesta, Neymar, Suarez, Messi.
                              Bravo, Zabaleta, Otamendi, Stones, Kolarov, Fernandinho, Gundogan, Silva, Sterling, Nolito, De Bruyne.

                              Comment


                              • Jel to Pep uvodi nesto novo,bez napadaca ...

                                Comment

                                Working...
                                X