Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Mene samo zanima da li je ovo htio
    Mislim da nije, presla mu preko noge, jos je pogledao u sredinu da vidi gde su njegovi (e sada da li je taj pogled bio varka ili ne bem li ga)
    Ali ispade golcina
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ja sam ubijedjen da nije htio
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Pogledo je u sredinu i to je sjebalo Lopesa.

        Ne vjerujem da bi bas onako ko sivonja potego da je htio nesto drugo.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Jeste pogledao u sredinu i meni je djelovalo kao da hoce jako po zemlji da centrira,ali mu je lopta presla preko noge i ispalo je kako je ispalo...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Totenhem očajan u drugom poluvremenu. Mislim da nisu uopšte šutnuli na gol. Razbio ih Leverkuzen, al nije ih hteo gol. Ostaje sve otvoreno u toj grupi.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Uzima Ranijeri LS

              Comment


              • Uvek Gigi na golu.

                Kakva institucija, nema dalje.

                Sudiji sve 5, sve ispravne odluke.

                Kolumbijac user.

                Comment


                • Opet me obori Totenhem gg za pare. Steta za Leverkusen vidim da su ih ubili u drugom poluvremenu. Lester na korak od prolaza dalje.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Ovaj što je stručni konsultant na Areni treba mu zabraniti da gleda fudbal.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Ovaj što je stručni konsultant na Areni treba mu zabraniti da gleda fudbal.
                      Prestrogo. Samo mu zabraniti da se pojavljuje na tv.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ovaj Lester je cudo,vise bodova u Ls za tri kola nego u 8 kola u ligi,a pritom jos nisu gol primili

                        Comment


                        • Briz i Kopenhagen ne bi ni igrali u PL, dok je Porto u rangu Evertona i Sautemptona.

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Briz i Kopenhagen ne bi ni igrali u PL, dok je Porto u rangu Evertona i Sautemptona.
                            Za Briz se slazem ,cela belgijska liga je losa za FCK i ne ,dosta cvrsta i uigrana ekipa i finansijski stabilna,bolja sigurno od Hala,Sanderlenda,Boroa...

                            Sto se Porta tice to je taj rang Evertona al bolji su od Sotona

                            Al opet kako god ja mislim da Lester sem ova dva Alzirca nema neki kvalitet,plus nema Kantea, donji deo Preamijera.

                            Comment


                            • Nijedan golman ovo ne moze osim njega, NITI JEDAN .



                              Hugo
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Kad smo već kod golmana...

                                "It's fun when people want to hold your funeral and you prove them wrong." - @gianluigibuffon (a.k.a. Superman)


                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X