Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by limun View Post
    Treba li jos neki dokaz da je Ronaldo najbolji fudbaler ikada? Roki je postao kralj sesnaesterca, dok ce Mesi samo moci to da sanja za par godina, zapravo, bice beskoristan za bilo koju poziciju.
    Originally posted by limun View Post
    Sta ce da radi Mesi kada ga izda snaga? Da nece i on kao Ronaldo da postane surovi egzekutor? Gde ce, jadan, ne moze ni tarabe da preskoci.
    I ja navijam za Real, pa nikad ovako nešto nebi mogao napisati. Samo neko ko ne prati fudbal će ovako nešto napisati. I da, Ronaldo je drugi najbolji fudbaler ikad. Odma posle Messija.

    Originally posted by limun View Post
    Zasto da brisem?
    Upravo zbog ovog gore što sam naveo.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • U zadnjem El Klasiku pokazalo se ko je najbolji fudbaler ikada. Dok je CR mašio prazan gol, argentinska haubica je sa dva plotuna pokorila Santjago Bernabeu. I ne znam zašto ljudi stalno porede njih dvojicu, uživajte u majstorijama dok nas još oduševljavaju i takmiče se. Plakaćemo kad ih ne bude...

      Comment


      • Originally posted by LejkerBoy View Post
        Kroos bog sto fura kopacke iz 2011. i to obicne bele sa tri crte.

        CR BIG GAME PLAYERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
        Iako na njima pise 11 one su zapravo iz 2014.

        Comment


        • Pa Kroos i ima ugovor sa adidasom da prave ove samo za njega, mislim ove classic tri crte.

          Sent from my LG-H818 using Tapatalk

          Comment


          • @Tarantula, ne znam sta ti je tu cudno. Mesi je nizak, sitan i ne bas jak. Tako da nece moci kao Ronaldo da postane pravi spic, nikada. Ulogu koju sada ima u Barsi moze da ima samo dok mu je fizicka sprema na visokom nivou. Vidi Robena recimo, on vec sledece godine moze da se penzionise ili da ode u MLS. A isto je star kao Ronaldo, razlika nekoliko meseci.

            Nisam ja uopste navijac Reala, samo pricam realno, Mesi igra leprsav fudbal ali je Ronaldo bogotac ove igre.

            Comment


            • Mesi nije jak? Salis se sigurno. Mesija ne mozes pomjerit' s mjesta, na nogama je jak kao konj.
              sigpic

              Comment


              • Robbena već penzionišu godinama. Samo što im on odgovara na drugačiji način.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Originally posted by limun View Post
                  @Tarantula, ne znam sta ti je tu cudno. Mesi je nizak, sitan i ne bas jak. Tako da nece moci kao Ronaldo da postane pravi spic, nikada. Ulogu koju sada ima u Barsi moze da ima samo dok mu je fizicka sprema na visokom nivou. Vidi Robena recimo, on vec sledece godine moze da se penzionise ili da ode u MLS. A isto je star kao Ronaldo, razlika nekoliko meseci.

                  Nisam ja uopste navijac Reala, samo pricam realno, Mesi igra leprsav fudbal ali je Ronaldo bogotac ove igre.
                  Робен да се пензионише? Најбоље десно крило на свету после Месија.

                  Comment


                  • Hm, pa i ne vazi bas za nekog cvrstog fudbalera. Ne kazem da je slab i da mu je to mana, naravno.
                    Suarez je za njega stena, recimo.

                    Comment


                    • Ma nema ga nigde Roben protiv jakih timova, moze on protiv Darmstada da vozi kroz odbranu, ali ocigledno je da gubi snagu, a i povredjuje se sve cesce. Cuj, odma posle Mesija... Ima mnogo boljih danas, Azar recimo, ne mogu da se porede.

                      Comment


                      • Druze Robena niko na svijetu ne moze da zaustavi, posle svake povrede se vraca isto brz, jak i eksplozivan. Covjek ima jednu fintu, svi znaju sto ce da uradi i niko, ali niko mu nista ne moze. Ni udvajanje ne pomaze. Kakav Azar da se poredi sa Robenom, jednog dana mozda, daleko je taj od Arjena jos, on je spavao cijele prosle sezone, licio na amatera. Roben je uz Levandovskog najvazniji igrac Bajerna, o kakvoj penziji pricas.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Vidi Robena recimo, on vec sledece godine moze da se penzionise ili da ode u MLS.


                          Spoiler

                          Comment


                          • Za poređenje fudbalera ne postoji jasan parametar i tu je draž upravo. Mi sada smatramo Ronalda i Mesija za najbolje, nekada su to bili Pele i Maradona, između njih je prošlo mnogo, mnogo sjajnih fudbalera. Inače upoređuješ Mesija sa guzatim Suarezom, koji spusti tačku ravnoteže, i tako se gradi. Nije niko rekao da je Mesi najjači igrač, već da je za svoju visinu, konstituciju izuzetno snažan
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Ma nema ga nigde Roben protiv jakih timova, moze on protiv Darmstada da vozi kroz odbranu, ali ocigledno je da gubi snagu, a i povredjuje se sve cesce. Cuj, odma posle Mesija... Ima mnogo boljih danas, Azar recimo, ne mogu da se porede.
                              Је л' си гледао Реал-Бајерн?

                              Comment


                              • Messi je u nogama skoro najjaci na svijetu, nadi mi video di ga neko tijelom rusi bez klizeeg, pa te duele i remplanja koja on trpi ne trpi niti nedan igrac na svijetu, pa covjek vec 10 godina igra dvije utakmice tjedno kroz gotovo citavu godinu i nabroji mi neke njegove povrede. Najcvrsce noge. Ja sam Realovac, nisam Ronaldovac, suludo je reci da Messi nije spreman ili da ce pasti. Suludo je i negirat da je Ronaldo fizicli monstrum i najspremniji nogometas na svijetu.

                                Comment

                                Working...
                                X