Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nece se taj Ronaldo videti protiv Juventusa

    Comment


    • Originally posted by Princoni View Post
      Nece se taj Ronaldo videti protiv Juventusa
      Ima vremena za to...
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Kada je finale?
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Originally posted by LejkerBoy View Post
          [ATTACH=CONFIG]14898[/ATTACH]
          Doktor!
          Jel moze da se nadje vakav podatak za kroos I modric? Bas me zanima
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • Kao i sto sam ocekivao, ovaj Real mogao je samo Juventus izbaciti u dvomecu, Atletiko sanse nema.

            Dominacija Zidana, potpuno nadigran i onako slabiji Atletiko ove sezone.

            Perfektna utakmica, bez nijedne greske. Ronaldo postao otac kaznenog, svaki put se nadje gde treba, jos i igra timskiji u poslednje vreme i uklucuje se u gradnju akcije, bas LIDER na terenu. O Modricu i Kroosu je izlisno trositi reci, najbolji veznjaci u svetu lagano.

            Comment


            • Originally posted by stewanoskipp View Post
              Jel moze da se nadje vakav podatak za kroos I modric? Bas me zanima
              Nemam pojma, ovo mi iskocilo na tviteru

              Comment


              • Ma ocekivano se usrali u zivot Simeoneu i vrijeme je jazavcu da potrazi drugu jazbinu ovdje mu se fudbal ogadio

                Samo Max moze zaustaviti Real
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by Freshman View Post
                  Vala bas. Ovo je verovatno kraj onog Cholovog Atletica kakvog smo poznavali, pogotovo ce to biti sigurna stvar kada Cholo i ode. Zasitio se on verovatno i sigurno zeli da oproba nove stvari, zato ga i ocekujem u Interu u dogledno vreme da i tamo prekine svojevrsnu dominaciju jednoga tima.
                  Ma nek dodje, taman da se kompetetivnost lige podigne na veci nivo, pre svega kad je u pitanju borba za skudeto. Juve je dosao do ovih rezultata tj uspeha pravilnim skautingom, lesinarenjem/scavenging na transfer listi, uboli sa odlicnim trenerom, razmisljanjem unapred tj za buducnost sto je uvek bila odlika kluba. U kakvom smo mi bili haosu one 2010 i sredinom 2011. ko bi reko da cemo mi doci do ovoga. Dok su Milanski klubovi bili daleko ispred nas, po igri i samom rosteru.

                  Trener, skauting, sistem, planiranje unapred... samo on nekih stvari koje te vode u sam vrh fudbala.

                  @princoni

                  Polako tebra prvo tj ako prodjem Monaco. Ni igraci Juventusa ih ne potcenjuju pa necemo ni mi.

                  Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Kao i sto sam ocekivao, ovaj Real mogao je samo Juventus izbaciti u dvomecu, Atletiko sanse nema.

                  Dominacija Zidana, potpuno nadigran i onako slabiji Atletiko ove sezone.

                  Perfektna utakmica, bez nijedne greske. Ronaldo postao otac kaznenog, svaki put se nadje gde treba, jos i igra timskiji u poslednje vreme i uklucuje se u gradnju akcije, bas LIDER na terenu. O Modricu i Kroosu je izlisno trositi reci, najbolji veznjaci u svetu lagano.
                  Ne znam da li je fer ista reci pored onakve partije, ali mi nekako bedak kad ga vidim da ne moze igraca predriblat Msm ne mora pretrcat, al fintom ili varkom tela da izbaci igraca je bas retkost. A kakav je samo dribler bio u Manchesteru, nosio sve pred sobom.
                  Last edited by Prototype; 02-05-17, 22:54.

                  Comment


                  • Originally posted by Prototype View Post


                    Ne znam da li je fer ista reci pored onakve partije, ali mi nekako bedak kad ga vidim da ne moze igraca predriblat Msm ne mora pretrcat, al fintom ili varkom tela da izbaci igraca je bas retkost. A kakav je samo dribler bio u Manchesteru, nosio sve pred sobom.
                    Ne moze driblat, mnogo se nagruvao fizicki, postao sporiji sa loptom masu, ali jos uvek bez lopte je jedan od najbrzijih u svetu, ma nenormalan nivo covek ima sa ovoliko godina, sve zahvaljujuci svojom radom i mentalitetom. Mogu samo da mu zavide.

                    Comment


                    • Proto, ne pocenjujem ja Monako, ali im nadigravanja kao sa Sitijem i Dortmundom sada ne mogu proci protiv odbrane Juventusa i potpuno drugacijeg protivnika. I bas to sto ih Juventus nece poceniti me cini jos ubedjenijim u siguran prolaz Juventusa.

                      Comment


                      • Роналдо је постао центарфор, у правом смислу те речи. Додуше усавршио је све елементе, скок, игра главом, завршница + има врхунску кретњу без лопте.
                        Али није он који покреће овај тим него Модрић, каква је машина од играча то.
                        Реалу треба бољи голман иако је Кејлор феноменалан, али је имао киксева. Рамос је слабији у одбрани, али га сигурно неће мењати јер је превише донео клуб.

                        Атлетико је целе сезоне овакав, против Лестера слаби, Леверкузен прошли лако, али Леверкузен који се распада у Бундес лиги. Штета за њих, навијао сам да ове године освоје, заслужила је ова генерација.

                        Comment


                        • Kljucni igrac Reala veceras je bio Bale i cinjenica da ne moze da igra...

                          Ma svaka cast Monacu,ali onaj nacin igre i pristup nece proci pored najmudrije ekipe na svijetu
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Treba li jos neki dokaz da je Ronaldo najbolji fudbaler ikada?
                            Gde je sad sudija da namesti? Slazem se da je gresio protiv Bajerna ali to ne znaci da Real ne bi dobio taj dvomec.

                            Roki je postao kralj sesnaesterca, dok ce Mesi samo moci to da sanja za par godina, zapravo, bice beskoristan za bilo koju poziciju.

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Treba li jos neki dokaz da je Ronaldo najbolji fudbaler ikada?
                              Gde je sad sudija da namesti? Slazem se da je gresio protiv Bajerna ali to ne znaci da Real ne bi dobio taj dvomec.

                              Roki je postao kralj sesnaesterca, dok ce Mesi samo moci to da sanja za par godina, zapravo, bice beskoristan za bilo koju poziciju.
                              Молим?

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Treba li jos neki dokaz da je Ronaldo najbolji fudbaler ikada?.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X