Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by GOKU View Post
    Po meni je PSŽ jači od Juvea i mislim da Barsa ovo može da prođe, a ti ako misliš da trolam pošalji me banoviće i mirna Bačka.
    Takodje.Nista ovde nije gotovo...
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Fora je u tome sto po Gojku Barselona u gostima ne ume da igra - samo kuci.
      Naravno Sandu, pogledaj i u Primeri, u gostima ne znaju gde udaraju i protiv slabijih timova, ali na Kampu mogu dati koliko god ima treba. Ne kažem da će ovo proći, ali ovo još nije gotov dvomeč.

      Comment


      • Не бих рекао да је ово готово, али опет, Јуве је озбиљнија екипа од ПСЖа, озбиљнији тренер и врхунски голман за разлику од Трапа. Сумњам да може Барса нешто.

        Comment


        • Posao obavljen vise nego savrseno. Kakva timska odbrana svi igraci Iza lopte I dybala I higuain na 30metara od svog gola, mandzukic odlicno odigrao kakav terminator

          Mislim da ovo nije PSG I juve je odradio 90% od posao sad ostaje jos jedan gol tamo i to je to, a da bi isao bufon 5 puta vaditi loptu od svoju mrezu to ni na pesu pa kamoli u zivo...
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • Originally posted by GOKU View Post
            Naravno Sandu, pogledaj i u Primeri, u gostima ne znaju gde udaraju i protiv slabijih timova, ali na Kampu mogu dati koliko god ima treba. Ne kažem da će ovo proći, ali ovo još nije gotov dvomeč.
            Jos samo da nam objasnis po cemu je PSG bolji od Juvea i super.
            Vidis li ti kakve rezutte PSG nize ove godine? Oni tek ne znaju gde udaraju.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Potpuno nevjerovatno da Colu nije valjao borac kao Manduzikic.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by GOKU View Post
                Po meni je PSŽ jači od Juvea i mislim da Barsa ovo može da prođe, a ti ako misliš da trolam pošalji me banoviće i mirna Bačka.
                Juve je za klasu jaci. Pobednicka ekipa, za dve klase takticki obrazovanija, balansirana, nema manekena, odbrana jedno 3 puta jaca. U 9 od 10 dvomeca bi tukli PSZ. Francuzi imaju individualno jace igrace i nista vise. Svi bi trebali od Juventusa da uce kako se planski gradi ekipa, svi. Pogotovo EPL skup. Od Junajteda, preko Liverpula, do Sitija i Celzija. Arsenal da ne pominjem.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Daj Vegetin burazeru, nisi ni gledao utkamicu kako kažeš a troluješ neosnovano.. Nije ti ovo odbrana Las Palmasa, pa da može Barsa da im da koliko hoće. Nikada Alegri ne bi odigrao onako očajno (ne)taktički meč, pa neka bude PSG 100 puta bolji na papiru. Uostalom, nedelju dana, oa se vrati ovde da nam ponoviš sve što si pisao
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • Ma PSZ ni blizu nije Juventusu ni na papiru, svi iz odbrane su bolji od PSZove, Dibala izmislio fudbal za sve ofanzivce PSZa, jedino bi Verati lagano igrao u prvi tim Juventusa.
                    sigpic

                    Comment


                    • Barselona je uspela jednom da se izvuce, drugi put nece, Juventus je mnogo ozbiljnija ekipa.

                      Comment


                      • Originally posted by GOKU View Post
                        Po meni je PSŽ jači od Juvea i mislim da Barsa ovo može da prođe, a ti ako misliš da trolam pošalji me banoviće i mirna Bačka.
                        Nemam te ja sta banovati, prosli put si zasluzio i to sam znas, plus sam ti smanjio, pa je ispalo ko manji prekrsaj. Al nebitno, mozda imas neku potrebu da mi vratis Sto je komicno, al ajd.

                        Da si ovakvim tonom pisao pa ajd, ne bih ti nista rekao. Ne smeta meni sto neko misli da je PSG bolja ekipa, jer imaju odlicne igrace. Naravno nije nista zavrseno, daleko od toga.

                        Ali ta Barsa je na toj famoznoj tekmi dala 3 gola a da nisu ni znali kako im je to poslo za rukom, pravi oni userski golovi. Plus poklonjen penal nad Suarezom. Ako ih opet ukenja onakva srece, nek im bude. Protiv sudbine se ne moze.

                        Comment


                        • Pa Barsa je danas mogla da im da 3 gola, i to kad su ovi krenuli da se brane... Barsa nikako nije bez sansi na Kamp Nou, a ako se Juve povuce kukavicki ili ako ih Barsa na vreme otvori jednim golom, sve je moguce

                          Comment


                          • Originally posted by Filip998 View Post
                            Pa Barsa je danas mogla da im da 3 gola, i to kad su ovi krenuli da se brane... Barsa nikako nije bez sansi na Kamp Nou, a ako se Juve povuce kukavicki ili ako ih Barsa na vreme otvori jednim golom, sve je moguce
                            Stoji sve sto si rekao, mi smo i prosle godine platili ceh sto smo se zatvorili previse u revansu. Debelo nas kostalo, nadam se da cemo imati nesto drugaciji pristup za 8. dana.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Jos samo da nam objasnis po cemu je PSG bolji od Juvea i super.
                              Vidis li ti kakve rezutte PSG nize ove godine? Oni tek ne znaju gde udaraju.
                              Nisam gledao, ali Vladan reče da je PSŽ uništio Barsu, a ovo danas bilo ravnopravno i da je Barsa mogla i do kojeg gola.

                              PSŽ mnogo potentniji tim sa više talenta, Juve tu može samo sa Dibalom da parira. U Juveu krila Mandžuka i Kvadrado, ovi ne znaju koga će da stave, Pastore, Di Maria, Draksler, Lukas, Ben Arfa zakucan za klupu. Na sredini Kedira, a ovi Veratija i Rabioa, neuporedivo.

                              Jedino priznajem da je Juve organizovaniji i disciplinovaniji, ali kada se sve sabere i oduzme ja dižem ruku za PSŽ.

                              Comment


                              • Kedira rodjeni pobjednik, sve osvojio sto se osvojiti moze, bas strasan mentalitet, kakav crni Rabio, pa taj za tri zivota nece imati njegovu karijeru i igrati za takve klubove. Pastore i Di Marija su mentalni patuljci, Moura limit, Ben Arfa se ne pita s glavom dva posto. U Juveu sve mudovista i pobjednici. Kvadrado je limitiran ali ce uvijek rijesiti bitnu utakmicu prije Di Marije.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X