Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo jedan covek - Serhio Buskets... sta li je radio Maskerano kod drugog gola

    Comment


    • Sjecam se price bolji Iguain od Dibale
      sigpic

      Comment


      • Sprda se Mandzukara
        Sada Mesiju treba dati zutu kartu.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ne gledam meč, nije mi zanimljivo, u revanšu će se rešavati kakav god da je rez.

          Barsa na Kampu daje koliko joj treba, ovde bi sa jednim golom završili posao, pod uslovom da ne dobiju šest komada.

          Comment


          • Pogledaj Mandzuku, hrast, koji umire i trci u odbranu, za razliku od jedne primadone zvane Alexis Sanchez, zvani tersam jer mislim da zasluzujem bolje.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ja mislim da se nece zaliti ni jedan navijac Juvea da odradite neku trampu tu

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                Ja mislim da se nece zaliti ni jedan navijac Juvea da odradite neku trampu tu
                Daj odmah! Sad!

                Odlicno prvo poluvreme, samo mora se malo vise napadati i pored odlicnog rezultata. Prejaka je Barsa ako samo sedis pozadi i cekas priliku, mada mi smo i te kako svoju docekali, dva puta

                Comment


                • Posle prvog pogodka zaboravio je karakteristicnu proslavu da odradi Dibalica, ali se zato nedugo potom ispravio.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Jak je i Juve u odbrani ne zajebavaj, samo napred Maks
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Originally posted by realnost View Post
                      Jak je i Juve u odbrani ne zajebavaj, samo napred Maks
                      Ma ima Chiello svoje brainfartove, toga se bojim Plus uvek se desi da odbrana zaspe, bez obzira koliko je dobra, eno Iniesta se provuce kad se najmanje ocekivalo.

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Ma ima Chiello svoje brainfartove, toga se bojim Plus uvek se desi da odbrana zaspe, bez obzira koliko je dobra, eno Iniesta se provuce kad se najmanje ocekivalo.
                        Odbrana moze da zaspi, ali Djidji ne moze
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Daj odmah! Sad!

                          Odlicno prvo poluvreme, samo mora se malo vise napadati i pored odlicnog rezultata. Prejaka je Barsa ako samo sedis pozadi i cekas priliku, mada mi smo i te kako svoju docekali, dva puta
                          I meni to cudno bilo, kako ste krenuli ocekivao sam preslikani PSZ. Mada moze i ovako, vama je i 2:0 svakako veca prednost nego PSZu 4:0. A imacete sigurno jos par sansi iz kontri.. Mozda padne opet i neki presing na pocetku drugog, bar na koji minut

                          Comment


                          • Cuj Gomes us'o

                            Comment


                            • Ovo sada mora da se kazni.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by p4p1 View Post
                                I meni to cudno bilo, kako ste krenuli ocekivao sam preslikani PSZ. Mada moze i ovako, vama je i 2:0 svakako veca prednost nego PSZu 4:0. A imacete sigurno jos par sansi iz kontri.. Mozda padne opet i neki presing na pocetku drugog, bar na koji minut
                                Mora vise da se napada, inace primamo barem jedan gol do kraja tekme. Previse je Barsa induvidualno jaka da bi im se prepustao posed, ali sta da se radi. Mozda mora ovako.

                                Tesko da ce Barsa ikada odigrati onako losu tekmu kao onda protiv PSG, plus PSG je odigrao savrsenu tekmu, nece to biti Juventusu bas lako da ponovi, ustvari nece je ponovit

                                Comment

                                Working...
                                X