Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Jel moze neko ko se razume da objasni Uefin ranking klubova. Na koju foru RM koji ima 3 pobede i 3 neresena u grupi ima 25.200 bodova u ovoj sezoni, a Atletiko koji ima 5 pobeda 1 poraz 24.200 . Pise da se za pobedu u grupi dobijaju 2 boda, za nereseno 1. 5x2=10 3x2 + 3x1 =9

      Comment


      • Ni ja to ne razumem a pisalo se milion puta....

        Btw.

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Jel moze neko ko se razume da objasni Uefin ranking klubova. Na koju foru RM koji ima 3 pobede i 3 neresena u grupi ima 25.200 bodova u ovoj sezoni, a Atletiko koji ima 5 pobeda 1 poraz 24.200 . Pise da se za pobedu u grupi dobijaju 2 boda, za nereseno 1. 5x2=10 3x2 + 3x1 =9
          Ima verovatno nesto jos na superkup evrope i mozda cak i na onaj interkontinentalni kup.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Lester u cetvrtfinalu
            sigpic

            Comment


            • Lepo ja rekoh, ne treba otpisivati Lester. Druga ekipa u LS.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Opet Juve namestio penal i igranje rukom u 16, sa tim i crvenim.

                Comment


                • Brani Pereira za sve pare

                  Comment


                  • Originally posted by Prototype View Post
                    Brani Pereira za sve pare
                    Nije penal, bio je udaljen od iguaina 1 metar i 34 cm.

                    Comment


                    • Sad ce ovi sa SKY-a da izmere koliko je udaljen bio Pereira i da je lopta napucana
                      Uspavanka je bila prvo poluvreme, ocekivano. Bilo par finih sansi za Juve, i onda Maxi umislio da je na terminu
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ima li neko dobar link za Juve?
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Lagano Lester uzima usatog.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by soe View Post
                            Ima li neko dobar link za Juve?
                            http://live2all.me/uefacl/1958818/ju...fc-porto-live/

                            Nije mi secnuo ni sekunde, uvek gledam ovde, a jos prenose ona dvojica John Champion i onaj Jim Begling, pa sam u tripu da igram PES
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Prodje li Lester eto im Reala u cetvrtfinalu
                              sigpic

                              Comment


                              • Olbrajton za 2-0, auuu kako se zakuvalo
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X