Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne

    ekonom manchestera?
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Rui Farija je jedan od najpoznatijih asistenata u svijetu fudbala, desna ruka uvijek jednog od najvecih trenera svih vremena, Zozea Murinja.

      Prvi i originalni RF u svijetu sportu



      sigpic

      Comment


      • Bas mi drago zobg njega, ali kapiram da je ovaj drugi RF ipak malo poznatiji
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Privedi se i ovaj W kraju. Vidim i Federer i Marej odigrase po mec van centralnog.
          Tako da bih zamolio sve da se makar na ovom forumu to nepostojece pravilo vise ne spominje niti koristi kao argument tokom bilo kakvih rasprava. Hvala.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ne ide to tako, Rui je zastitio svoju intelektualnu svojinu, Federer nije, zato sad ide tuzba. Pazi i on je koristio RF dok nije shvatio da je Farija prvi dosao na ideju i ima prava, pa je promijenio.

            Dakle zauzeti su RF i R.F

            Federer moze da uzme R.F.

            sigpic

            Comment


            • Jbg., nije isti font, dzabe mu
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Kako ne ide Vladane!? Pa Federer je poznatiji.
                Samim tim ovaj gubi svako pravo na tuzbu i bilo kakvu odstetu.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Jos da je on dosao na ideju, pa hajde.

                  Opca praksa klubova inicijale stavljati na dresove.

                  A koncept vlastitih inicijala ne potpada pod patente. Dizjan da, ali sami incijali jok.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Opusteno, rijesice se to, Farija ce biti zadovoljan sa 50 miliona dolara prica se, a Federer ce ih rado platiti izgleda, zbog samog brenda.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Opusteno, rijesice se to, Farija ce biti zadovoljan sa 50 miliona dolara prica se, a Federer ce ih rado platiti izgleda, zbog samog brenda.
                      To je najbitnije, da su ljudi razumni
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Privedi se i ovaj W kraju. Vidim i Federer i Marej odigrase po mec van centralnog.
                        Tako da bih zamolio sve da se makar na ovom forumu to nepostojece pravilo vise ne spominje niti koristi kao argument tokom bilo kakvih rasprava. Hvala.
                        Ovo je nešto što daje bljutav ukus W 2016.

                        Još uvek razmišljam o tim jadnim ljudima sa jeftinijim kartama na terenu bez krova koji nisu imali priliku da vide Rodžera i Endija.

                        Pravila su tu da se ruše ili se to kaže za tradiciju, sad sam se nešto zbunio...

                        Comment


                        • Clay jel Shapovalov osvaja sutra? Kakav je ovaj klinac

                          Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            Clay jel Shapovalov osvaja sutra? Kakav je ovaj klinac
                            Ne osvaja druze sutra, iz jednog jedinog razloga sto je finale u nedelju sutra obavezno, ali obavezno, gledaj Jastremsku i Potapovu, ne samo zbog samog finala vec i zbog rivalstva koje ce se tu razviti, ovakvi talenti se ne radjaju cesto

                            Morao sam na posao danas, vidim da je Cicipasu dao nedopustiv broj brejk lopti, Grk to nije iskoristio ali Ozi moze, zato ce morati da digne nivo igre. Bolji je igrac od Aleksa, nadam se da ce podici pehar i za koji mesec zavrsiti sa junuiorskom karijerom, od njega dovoljno. Bice i De Minaur odlican igrac, radi u Spaniji i vec moze da izadje na crtu daleko boljim sljakasima. Sad skidam mec sa Blancom ali omlatio ga je za sve pare, ponovi li danasnju igru moze ugroziti Denisa u nedelju
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              A koncept vlastitih inicijala ne potpada pod patente. Dizjan da, ali sami incijali jok.
                              Inicijali ili bilo kakvi nazivi se ne mogu patentirati, naravno, ali se zato stite na drugi nacin, sto se na zapadu zove TradeMark (TM). Nazivi brendova se itekako stite, inace bi imao hiljadu koka kola, adidasa i sl.. zbog cega na kineskim imitacijama svetski poznatih marki uglavnom imas izmijenjeno jedno slovo u nazivu, kako bi se izbjegle parnice sa tim azdajama.

                              Comment


                              • Eto pogodila sam pre polufinalnih meceva da ce Andy osvojiti a Raonic choknuti u finalu.

                                Originally posted by Maja View Post
                                Ja sam za Raonića pa da Big Mac i na taj način pobedi Lendla. ;)
                                Mada iskreno ne znam ko drugi bi osvojio osim Andyja jer dobro igra i spreman je i tako navijačke i pristrasne publike.

                                Pa Novak je choknuo onda u finalu 2013 a kako nece neki "amater" Raonic, Vesely ili Čilić.

                                Fed neće stići do finala.

                                Comment

                                Working...
                                X