Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2016. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nesic View Post
    Može neki dobar strim za marija i berdu. hvala.
    RTRS prenosi

    Comment


    • Nego nesto nema Fedovih fanova(velikih ljubitelja tenisa) da podele lekove na forumu. Izgleda da je nestalo nakon brejka u cetvrtom setu...

      Comment


      • Originally posted by coyote View Post
        RTRS prenosi
        Atletika na drugom. Ide snimak meča posle 21h.

        edit: Uhvatio na espn-u
        Last edited by Nesic; 08-07-16, 17:24.

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Nego nesto nema Fedovih fanova(velikih ljubitelja tenisa) da podele lekove na forumu. Izgleda da je nestalo nakon brejka u cetvrtom setu...
          Dosta provociranja, a ti sto su delili lekice trenutno odmaraju u Banovicima.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Nesic View Post
            Atletika na drugom. Ide snimak meča posle 21h.
            Prenos ti je na RTRS ''Radio Televizija Republike Srpske''.. Na 562 je kod mene..

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Koliko zlobe u nekim postovima, ali pamti pa vrati, niko nije ostao zauvek mlad

              Sent from my Z3 compact <3
              Kako ne kontas da oni sada tebi vracaju svi od reda, za ono posle Novakovog meca sa Kverijem. Ono sto si zasejala, sada zanjes Bojana. Crna Bojana. Budi covek pa barem to stojici podnesi, a nemoj bezati podvijenog repa. "Zavrsila sam ja sa ovim forumom!" Kakva detinjarija. Branis ti organizatore, osudjujes ljude koji iznose svoje misljenje a da tebi ne odgovara, pravis se fina i neutralna, a u isto vreme na drustvenim mrezama Sreca! Radost! Cvece! Prolece! Bravo Seme! Bravo Kveri LEGENDO! U Srbiji MUK! I slicno.
              Zao mi je samo ovih drugih Federerovih navijaca - umerenijih. Koji sada zbog tebe i sami snose posledice, tj prinudjeni su da citaju kako se Novakovi usled revansizma tebi posprdaju sa Federerom.
              Last edited by Sandugp; 08-07-16, 17:22.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Chiwwi View Post
                Nego nesto nema Fedovih fanova(velikih ljubitelja tenisa) da podele lekove na forumu. Izgleda da je nestalo nakon brejka u cetvrtom setu...
                Ma ima, ja sam cestitao Raonicu i nemam sta mnogo vise da dodam jer mec nisam gledao zbog TDF a sada se spremam za exit day 2 pa nemam vremena i bolje je tako da se izbegnu one gluposti koje ljudi pisu u afektu

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Polufinale je veliki uspeh za Federera. Trebalo je da ispadne od Čilića u četvrtfinalu, tri meč lopte je spasao. Čilić nije imao srce da na dva druga servisa na meč lopte završi posao...Eto u prethodnom meču je Federer okrenuo izgubljen meč...Danas nije imao dobijen meč iako je vodio 2:1 protiv Miloša. Na US openu i na preostala dva slema Federera može ugroziti dosta više igrača i taj broj će se samo uvećavati, kako vreme odmiče. Zavrešena je era Federerovih Gren slem titula pre 4 godine 2012.
                  Last edited by aristokrata; 08-07-16, 17:35.

                  Comment


                  • Najbolje ce biti kad se svi penzionisu, harmonija na forumu ce biti
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Miletić View Post
                      Ma ima, ja sam cestitao Raonicu i nemam sta mnogo vise da dodam jer mec nisam gledao zbog TDF a sada se spremam za exit day 2 pa nemam vremena i bolje je tako da se izbegnu one gluposti koje ljudi pisu u afektu

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      Ti da, ali ti nisi likovao i delio lekove nakon Novakovog poraza, nisam mislio tu na tebe.

                      Comment


                      • Originally posted by Dekson View Post
                        Znači Crnogorac osvetio Srbina, izbacio Kverija, ušao u finale, još samo da osvoji
                        Ne znam gde sam spomenuo osvetu, kao ni da je sprovedena od strane Crnogorca... Moj post konstatovao da je Federer zavrsio u onom delu turnira gde je i trebao da zavrsi. Pojavio se Kveri i dao nadu, ali preko mocnog Raone se nije moglo, i polufinale je bio kraj za Rodziku. Dakle, sve je isto, samo je drugi covek bio egzekutor. I to je to.
                        "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

                        Comment


                        • Marej ipak za klasu bolji od Berdiha. Nema Berdih glavu za najveće domete. Odlična mu je tehnika i servis i sve, ali nema glavu i neće je nikada ni imati. Poruka Federerovim navijačima. Neka se teše njegovim pobedama 2003-2009- npr. Wimbldon 2009. protiv Rodika, izgubljen meč je okrenuo, od 2:6 u taj-brejku do osvajanja seta i kasnije u petom 16:14. U 2016. Federeru je svako polufinale ravno osvajanju GS, bez ikakve dileme je tako
                          Last edited by aristokrata; 08-07-16, 17:37.

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Najbolje ce biti kad se svi penzionisu, harmonija na forumu ce biti
                            Svakako. Sa Timom i Zverevim u prvom redu

                            Comment


                            • @Sandu
                              Nije meni problem sto ljudi slave Roletov poraz i sto velicaju Raonica, nego sto neki dovode u pitanje njegov mto i da se koristi prevarama. Role, koji nikad ne trazi mto, osim kad je bas velika frka.
                              E to je ono sto me je duboko razocaralo...

                              Sent from my Z3 compact <3
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by dJOLEX View Post
                                Ne znam gde sam spomenuo osvetu, kao ni da je sprovedena od strane Crnogorca... Moj post konstatovao da je Federer zavrsio u onom delu turnira gde je i trebao da zavrsi. Pojavio se Kveri i dao nadu, ali preko mocnog Raone se nije moglo, i polufinale je bio kraj za Rodziku. Dakle, sve je isto, samo je drugi covek bio egzekutor. I to je to.
                                Ma nisi, ali mi je tvoj post bio naprikladniji da to spomenen, kao i poslednji postovi na forumu su nešto sve u tom fazonu, što nije dobro za sam tenis kao sport.
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X