Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2016. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas tako.

    Bojana ajde mi molim te iskreno reci ako mozes i zelis da li je Novak imao i ima isti tretman kao npr ostali GS sampioni recimo Marej, Nadal, Rodzer...
    Last edited by cacanin; 10-07-16, 20:09.

    Comment


    • Originally posted by pedja5000 View Post
      Nije Marej, vec organizatori...Bilo je vec dosta price o tome, da ne pricamo vise
      Po cacaninu je ispalo da je Marej nesto bezobrazno uradio
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Neoficijelno je i DC seletor Smith rekao da ne ocekuje mari da igra. Njegov sljedeci cilj mora biti USO, a potom broj jedan. Mari ima strasnu godinu. Ima velike sanse da bude u sva cetiri finala ove godine. To je uspjelo Lejveru (4W 0L), Federeru tri puta (3W 1L, 3W 1L, 2W 2L) i Novaku (3W 1L).

        ----------

        Ovo je inace prvi put od RG-a 2010. da pobjednik GS-a nije dobio ni jednog iz cetvorke.
        Last edited by NI; 10-07-16, 20:36.

        Comment


        • Originally posted by cacanin View Post
          Bas tako.

          Bojana ajde mi molim te iskreno reci ako mozes i zelis da li je Novak imao i ima isti tretman kao npr ostali GS sampioni recimo Marej, Nadal, Rodzer...
          To su paranoicna pitanja, ne zelim uopste da se uplicem u to vise....
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Pa pa paranoja, doviđenja...

            Koji lekovi idu za paranoju?

            Comment


            • Originally posted by goku View Post
              Pa pa paranoja, doviđenja...

              Koji lekovi idu za paranoju?
              Kad sam ja bilo kome govorila da uzme lekove?
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Bas tako. Neverovatno koliko jedan poraz Novaka moze da promeni stvari. Generalno mi se cini da je Novak ove godine imao nesto teze zrebove od Mareja, mada je glavna stvar to sto je Marej bolje tempirao formu. Mada mozda nisam upravu sto se toga tice, jer je Novak prvenstveno tempirao formu za Roland Garros, verujem da bi nesto drugacije tempirao formu da su mu svi slemovi isti. Voleo bih da Marej igra Davis Cup, ali nece to da se desi. Njemu bi bilo pametno da se sada malo odmori, pa da se vrati u Torontu, da na olimpijadi ne zapinje previse, i onda opet u Sinsiju da igra punom parom. Njemu olimpijada ne treba mnogo, samo je pitane koliko mu znaci. Svakako da bi mu mnogo vise vredelo makar i jednu nedelju da bude prvi. E sada, i dalje sve zavisi od Novaka. Ako on bude bio onaj pravi, ne verujem da ce biti problema. Svi znamo koliko je Novaku stalo do olimpijade, a na njoj nazalost nema poena, tako da bi Endi i tu mogao da profitira.
                Medjutim, cak i sve ovo da se izdesava, i da Marej bude imao malo vise poena od Novaka posle Us Opena, ocekujem od Novaka da izdominira na kraju sezone...

                Izvinjavam se sto ovo nema veze previse sa ovom temom, ali se sada razvila ova diskusija...

                I da, ako Marej ne igra Davis Cup, a sva je prilika da nece, bicemo favoriti. Samo se nadam da ako pobedimo, da Novak nece igrati do kraja godine. Nazalsot, Novak bi verovatno igrao polufinale a i eventulano finale. Zato mi uopste ne bi bilo krivo da izgubimo od Britanaca. Taman da se posle Marej vise umara u Davis Cupu...
                Last edited by 147; 10-07-16, 21:06.

                Comment


                • Originally posted by goku
                  A ko kaže da si govorila?

                  Ti samo pričaš da smo paranoični, a ja pitam da li možda neko zna kako se to leči, da bi forum bio zdraviji.
                  Takvim postom samo cinis da atmosfera bude bolesnija i losija.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Čestitke Mareju odigrao je ceo turnir na visokom nivou. Mislim da su obojica profitirali, Marej osvajanjem turnira a Miloš ulaskom u finale izbacivši Federera. Ovo će mu mnogo značiti za dalju karijeru.
                    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                    Comment

                    Working...
                    X