Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2016. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Sad ces ti na ladjenje Gojko, ali ne i ovi sto vrijedjaju i postavljaju dijagnoze. Ti nekako uvijek najgore vrijedjas. Misevi, to misevi vodi u Banovice smijem se kladiti
    Nadam se da će biti tako, bar se neću nervirati čitajući ove retarde.

    Comment


    • Originally posted by 2012MARIN View Post
      koji vam je k naravno da ce svi izac iz misjih rupa jer je djokovic spusio nakon ko zna koliko vremena bitan meč , tj, bas i nije toliko bitan.

      ali glavni razlog nije dokovic nego njegovi fanovi,tj,vecina fanova cast izuzecima i bas se radi njih slavi ova querreyeva pobjeda.

      triba bit realan i objektivan nekad makar tvoj najdrazi pulen igra
      Hoćeš reći da tebi drugi kreiraju mišljenje za koga ćeš navijati? Nemoj se ugledati na pojedine ovdje, šteta da nemaš svoj stav kao veliki ljubitelj tenisa.

      Comment


      • Originally posted by goku View Post
        Nadam se da će biti tako, bar se neću nervirati čitajući ove retarde.
        Mislis fanove?
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Hoćeš reći da tebi drugi kreiraju mišljenje za koga ćeš navijati? Nemoj se ugledati na pojedine ovdje, šteta da nemaš svoj stav kao veliki ljubitelj tenisa.
          napisao sam vec da ne navijam za nikoga vec samo da mi je rafa najdrazi od svih al postujem i ostalu veliku cetvrotku..jedino kad navijem je davis cup

          ako si iz mog posta zakljucio da ja slavim querreyu pobjedu naravno da ne jer takve igrace mrzim.
          Last edited by 2012MARIN; 02-07-16, 18:20.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            To je bilo za vreme rain delay-a, kad je Djokovic itekako mogao da preokrene mec, iskuliraj malo

            Sent from my Z3 compact <3
            Ne vidim na koji nacin je to opravdanje? Vise puta si opominjala ljude zbog takvih stvari i stavljala sebe kao Federerovog navijaca u ulogu zrtve jer eto jelte neko ga je spomenuo bez ikakvog razloga. A mene zanima koji je razlog tvog stavljanja ovakvog post-a u topic o live mecevima? Bockas, bockas I onda kada te neko bocne se cudis i govoris mu da se iskulira.
            Last edited by SnakeEyes; 02-07-16, 18:22.

            Comment


            • Al` zaista ne mogu da docaram koliko se zapravo dobro i pozitivno osecam, samo pomislim na 4.GS u nizu u istom trenutku, ma miran sam kao bubica...
              Uzivanje je gledati, citati kako se forum transformise u Reptil Zoo Vrt.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Nista, samo odredio dijagnozu po ko zna koji put. Ma ljudina jedna.
                Jašta nego ljudina.
                Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                Comment


                • Originally posted by Unofficialpage View Post
                  Ne kontam što Prleta napadate. Nije napisao ništa pogrešno.
                  Mi se samo zalimo sto je tako skrt na recima, mi zelimo da su tekstovi jos bolji, sadrzajniji, datumski svezi....
                  Mislim uvek hvali samo jednog tenisera kao da je igrao sam na terenu tj. preko puta je bio vazduh ili zrak, kako ti volja.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Mislis fanove?
                    Pa to ti je isto

                    Počeo Del Po na nekom parkingu
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Otisli ste mnogo u off. Samo da kazem da je Marej rutinski otisao dalje a i Gofan ce za njim.

                      Comment


                      • Očekivano od Đokovića... Vidilo se na njemu da je RG donijeo veliko emotivno pražnjenje. Motiv je falio, još kad se na to nadoda Sam koji mu tradicionalno ne leži i kad ima ovakav serverski dan.. Ovo nije veliko iznenađenje bilo.. W mu je bio usputna stanica za Rio..
                        Bit će interesantno sada vidjeti tko će najviše profitirati... Raonić, Goffin su ovako " na oko" najviše profitirali, jer mogu biti favoriti do polufinala, a mislim da je i Rogeru laknulo, jer 18-ka se nikad nije, a sumnjam da će više ikad se činiti bližom.

                        Comment


                        • haahah ahaha ahha jako smjesno oresmjesni ste.zar niste vi stand up komedijans ??? prijavi te se na america got talent da dobijete pare a ne odje trosite vase pre dobre sale

                          Comment


                          • Originally posted by luka View Post
                            Očekivano od Đokovića... Vidilo se na njemu da je RG donijeo veliko emotivno pražnjenje. Motiv je falio, još kad se na to nadoda Sam koji mu tradicionalno ne leži i kad ima ovakav serverski dan.. Ovo nije veliko iznenađenje bilo.. W mu je bio usputna stanica za Rio..
                            Bit će interesantno sada vidjeti tko će najviše profitirati... Raonić, Goffin su ovako " na oko" najviše profitirali, jer mogu biti favoriti do polufinala, a mislim da je i Rogeru laknulo, jer 18-ka se nikad nije, a sumnjam da će više ikad se činiti bližom.
                            Posle ispražnjenosti u Rimu došao je RG.
                            Logično je da posle ovoga dođe zlato na OI u RIJU.

                            Da l' je realno da ovakav meč stave na neki manji teren?
                            Ko igra sada na 1 ili CC-u?
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by SnakeEyes View Post
                              Ne vidim na koji nacin je to opravdanje? Vise puta si opominjala ljude zbog takvih stvari i stavljala sebe kao Federerovog navijaca u ulogu zrtve jer eto jelte neko ga je spomenuo bez ikakvog razloga. A mene zanima koji je razlog tvog stavljanja ovakvog post-a u topic o live mecevima? Bockas, bockas I onda kada te neko bocne se cudis i govoris mu da se iskulira.
                              Zato sto se niko ne bi ni osvrnuo na moj post da je Djokovic pobedio, a sad se hvatate za najbenigniji post, niti sam se sladila sto je izgubio niti sam komentarisala mec, nista...

                              Sent from my Z3 compact <3
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Nadma se da ce biti finale Federer - Mari i da ce Skot da slavi. To bi bilo pravedno.

                                Comment

                                Working...
                                X