Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2016. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I TS BH za MP
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Ma bravo majstorčino
      Velika, ogromna pobeda za Delpa.
      sigpic

      Comment


      • Bravo Delpo
        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

        Comment


        • Pa da se i ja upišem na temu. Bravo Del Po. Znala sam, ali nisam smela to i da napišem. Idemo meč po meč, bar do SF
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • ‪#‎CTRL‬ ‪#‎ALT‬ ‪#‎DEL‬ ‪#‎POTRO‬
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Uh, majstor kome su dodelili Kiriosa i Brauna je tezak talenat!! Ako nije Ilija Bomba Kovacic onda mu mora biti brat
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Radostan sam, kolicinski kao kad Novak uzima GS... Delpo VELICINO.
                Sve je plemenitije i lepse kada si tu.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Ispade Kirgios opasniji na šljaci, na travi mi se ne snalazi baš najbolje, ali zato Dastin razbija.
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • Dastin je navikao da igra meceve bez ikakvog ritma, Nik bas i nije. Glupiraju se obojica za medalju, samo Dredi daleko manje
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Sve fenomenalno, Dastin - Kirdza.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • U jednom gemu obojica od zvekana do genijalca pa nazad i tako u krug "what goes around... comes around".
                        Fantasticna zabava.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Znači cirkus, mada mislim da Kirjos ovo može da dobije.
                          P.S. Koji komentator radi ovaj meč na SK?
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Samo jedna brejk lopta je vidjena na mecu Isner-Barton,u TBovima bolji Isner.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Očajan Zverev danas. Južni je takođe katastrofalan, ali osjetno bolji igrač u meču.
                              Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                              Comment


                              • шта приказује овај Браун, гледао бих га сваки дан....
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X