Announcement

Collapse
No announcement yet.

2010 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: 2010 NBA Playoffs

    oleee :fc-[

    Comment


    • Odg: 2010 NBA Playoffs

      E ljudi to za Spurse,nisu mogli goreg protivnika da dobiju...Sunsi igraju brzo i samo pumpaju,kad bi popravili odbranu bili bi dosta jaci.. @R&}* EDIT: Sad sam se setio zasto mrzim Lakerse $#^%RT ,zato sto sam pre kad su bili Divac i Pedja navijao za Kingse,a oni su tad bili veliki rivali ...

      Comment


      • Odg: 2010 NBA Playoffs

        U pravu si Sunsi su neugodni pogotovo za Spurse jer su ih pobedjivali nekoliko puto ove sezone.Mislim da bi bilo lakse da su igrali sa LA Lakersima +*@WT*48* +*@WT*48*
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Odg: 2010 NBA Playoffs

          Iskreno, kad bi igrali SA i LA sad u PO-u ja mislim da bi ih Spursi dobili u 6 utakmica.
          Jednostavno mi Lakersi u zadnjih 2-3 meseca ne izgledaju nesto posebno mocno.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Odg: 2010 NBA Playoffs

            [quote author=Gate7 link=topic=2555.msg128835#msg128835 date=1273009874]
            E ljudi to za Spurse,nisu mogli goreg protivnika da dobiju...Sunsi igraju brzo i samo pumpaju,kad bi popravili odbranu bili bi dosta jaci.. @R&}* EDIT: Sad sam se setio zasto mrzim Lakerse $#^%RT ,zato sto sam pre kad su bili Divac i Pedja navijao za Kingse,a oni su tad bili veliki rivali ...
            [/quote]

            Heh, nisi jedini, ja ih mrzim zbog toga. Uvijek imaju naklonost sudija, a tek tad, uuuu!

            [quote author=T-Mac link=topic=2555.msg128819#msg128819 date=1273009120]
            Cavsi imali neplanirani trening danas, izgleda da je Brown skroz popizdeo. &*#GI(]
            [/quote]

            Kako i ne bi. Guzili su ih 21 poen razlike na kraju 3. cetvrtine. Ja sam bio popizdio! &*(@W6
            Ako sve bude u redu sa LeBron-om dobice ih 4-2, to je moja pretpostavka.
            Inace, mislim da samo Orlando moze da zaustavi Cavs-e. Ako dodju u finale, protiv Fakersa recimo, dobice ih sigurno. h5g6k8

            Comment


            • Odg: 2010 NBA Playoffs

              [quote author=bice link=topic=2555.msg128837#msg128837 date=1273010048]
              U pravu si Sunsi su neugodni pogotovo za Spurse jer su ih pobedjivali nekoliko puto ove sezone.Mislim da bi bilo lakse da su igrali sa LA Lakersima +*@WT*48* +*@WT*48*
              [/quote]Ma Spurse sam stalno mrzeo(sem Ginobilija)jer su dosadni,ali imaju jaku odbranu i takticki su dobri...Kad im odu Dankan Parker i Ginobili ja ne znam sta ce oni da rade....al su isto tako i iskusni jer igraju dugo zajedno .. Tako da tipujem da ce biti 4-3 za Sunse.

              Comment


              • Odg: 2010 NBA Playoffs

                Je ne bih rekao. Iskreno, volio bih da Suns-i prodju ali San Antonio je tezak protivnik, upravo zbog toga sto si sad naveo i nikad ih ne treba potcijeniti.

                Comment


                • Odg: 2010 NBA Playoffs

                  Odbrana ih je uvek krasila ali kada velika trojka ode(nece jos nekoliko godina)Spursi ce dovesti nekog sa drafta ali imaju i Hilla i Dzefersona tako da nikad se ne zna $#^%RT $#^%RT
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Odg: 2010 NBA Playoffs

                    Pa mislim da u zadnjih desetak godina Spursi su u PO-u pobedili Phoenix samo jednom i to ovaj zadnji put 2007. kad je Duncan dao trojku. #%d*
                    Bice to mnogo dobra serija, nadam se samo da ce Phoenix uspeti bar jedan break da napravi. +*@WT*48*
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Odg: 2010 NBA Playoffs

                      Sve je moguce..Primer Oklahoma..Prosle godine zadnji(koliko se secam)a ove godine da su imali malo vise iskustva osecam da bi dobili nafurane Lakerse

                      Comment


                      • Odg: 2010 NBA Playoffs

                        Ma Lakersi su imali srece i sa "zrebom", a i sa cinjenicom da je George Karl bolestan.
                        Mislim da je on zdrav da bi Denver otresao i Utah-u u prvoj rundi, a i LA u drugoj. Ali, opet sve je to sta bi bilo kad bi bilo...
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Odg: 2010 NBA Playoffs

                          Naravno ...Sta bi bilo kad bi prva petorka Chikaga bila D.Rose PG
                          D.Wade SG
                          Jamario Moon SF
                          C.Boch PF
                          J.Noah C
                          Ovo je idealna petorka za Chikago $#^%RT
                          T-mac bi skakao kao ovaj :fc-[ smiley

                          Comment


                          • Odg: 2010 NBA Playoffs

                            02:00 Basket (NBA): Atlanta - Orlando Jedvaaa cekaaam +*@WT*48*

                            Comment


                            • Odg: 2010 NBA Playoffs

                              Sve se slazem, samo nemoj ovog Moon-a. 7&@%q
                              Bolje i neki rookie iz druge runde nego Moon. 7&@%q

                              Cuti, sinoc sam bio presrecan kad sam video da je Vinny otisao, znaci da se ipak nesto radi. +*@WT*48*
                              Jos ako prvog jula cujem da Bosh potpisuje za Bulls-e... +*@WT*48*

                              Veceras se nadam break-u Atlante. #&^4A
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Odg: 2010 NBA Playoffs

                                [quote author=T-Mac link=topic=2555.msg128853#msg128853 date=1273012207]
                                Sve se slazem, samo nemoj ovog Moon-a. 7&@%q
                                Bolje i neki rookie iz druge runde nego Moon. 7&@%q

                                Cuti, sinoc sam bio presrecan kad sam video da je Vinny otisao, znaci da se ipak nesto radi. +*@WT*48*
                                Jos ako prvog jula cujem da Bosh potpisuje za Bulls-e... +*@WT*48*

                                Veceras se nadam break-u Atlante. #&^4A
                                [/quote]Moon je bas FENSY igrac $#^%RT. J.J. Redick bi valjao kao dobar suter

                                Comment

                                Working...
                                X