Announcement

Collapse
No announcement yet.

2010 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: 2010 NBA Playoffs

    Noah je legenda. @(*6sd$%
    Ja sam to shvatio jos na pocetku sezone, a evo decko svojim postupcima i na terenu i van njega to sve vise pokazuje. @(*6sd$%
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Odg: 2010 NBA Playoffs

      [quote author=Maha23 link=topic=2555.msg126163#msg126163 date=1272277791]
      Moram malo prokomentariati onaj triple double Jamesa od sinoc. Jamison je je prije pocetka utakmice rakeo da se James pojavio sa zarom u ocima
      [/quote]
      Ma napusio se covek pre tekme. *T_*@SR

      Comment


      • Odg: 2010 NBA Playoffs

        Novinar: "Lebron,what do u think...Who is the best player in the world?

        Lebron: &%@5w8&* "Kobe". &@/+W

        Comment


        • Odg: 2010 NBA Playoffs

          [quote author=nidz@ link=topic=2555.msg126203#msg126203 date=1272291030]
          Novinar: "Lebron,what do u think...Who is the best player in the world?

          Lebron: &%@5w8&* "Kobe". &@/+W
          [/quote]

          Mozes li mi dati link za tu izjavu, i kada je to bilo, ako znas?


          EDIT Nasao sam ali jesi li vidio u kojem je kontekstu to rekao??

          Comment


          • Odg: 2010 NBA Playoffs

            Pa logicno, jeste da ga ne volim, ali najbolje da ce covek reci za sebe da je najbolji igrac na svetu.
            Kobe je isto izjavio da je LeBron najbolji, ne secam se tacno kad. Bitno je da izmedju njih dvojice postoji medjusobno postovanje.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Odg: 2010 NBA Playoffs

              [quote author=T-Mac link=topic=2555.msg126228#msg126228 date=1272303279]
              Pa logicno, jeste da ga ne volim, ali najbolje da ce covek reci za sebe da je najbolji igrac na svetu.
              Kobe je isto izjavio da je LeBron najbolji, ne secam se tacno kad. Bitno je da izmedju njih dvojice postoji medjusobno postovanje.
              [/quote]
              Potpisujem ovo za medusobnu postovanje h5g6k8

              Comment


              • Odg: 2010 NBA Playoffs

                Kad ne mogu da se sloze ljudi ko je bolji, a nikad nece moci, lepo se pogleda statistika i vidi se. A tu je LeBron bolji.

                Comment


                • Odg: 2010 NBA Playoffs

                  Jeste najbolji a bice jos bolji s vremenom sledece godine on postaje FREE AGENT a New York zeli da ga angazuje pa mozda i Niksi prodju u playoff ko zna #$&+|r
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Odg: 2010 NBA Playoffs

                    James ove godine postaje FA, ali cisto sumnjam da ce negde otici.
                    Zato Bosh i Amare verovatno idu... Mozda cak i Wade ako mu ne obezbede pojacanja.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Odg: 2010 NBA Playoffs

                      [quote author=T-Mac link=topic=2555.msg126228#msg126228 date=1272303279]
                      Pa logicno, jeste da ga ne volim, ali najbolje da ce covek reci za sebe da je najbolji igrac na svetu.
                      Kobe je isto izjavio da je LeBron najbolji, ne secam se tacno kad. Bitno je da izmedju njih dvojice postoji medjusobno postovanje.
                      [/quote]
                      Da se medjusobno postuju to DA! @R&}* ...Ali da je Kobi rekao da je Lebron najbolji???!! $%&5qw7 ...
                      Inace Lebron je to malo cesce izjavljivao za Kobija.... ^&*ST*^# .... +*@WT*48* Mada! Sve je stvar ukusa $%&5@$A! Ja vise volim Kobijevu igru zbog old skul smeka $#&+/... Malo je takvih +-*^%* +-*^%*...Nekad je bio Trejsi +-*^%* ... Sad jedino Kobi,Dankan...... (%fsd%&j ....Evo uzdam se u mladu nadu "lepog basketa" Evansa @R&}*...Momak ima prelepe finte! +*@WT*48* .....Bas me briga za statistiku,bitno je da se ja nagledam dobrih finti,lepog basketa /6%^JH ,Pa da mogu posle da poducavam ortake na ulici! *$^%T

                      Comment


                      • Odg: 2010 NBA Playoffs

                        [quote author=T-Mac link=topic=2555.msg126259#msg126259 date=1272311219]
                        James ove godine postaje FA, ali cisto sumnjam da ce negde otici.
                        Zato Bosh i Amare verovatno idu... Mozda cak i Wade ako mu ne obezbede pojacanja.
                        [/quote]


                        Nacuo sam nesto o tome a vejd ide sigurno jer nema dobre saigrace!On jedini izvlaci ekipu bilo bi dobro da ode u SA uklopio bi se sigurna sa Parkerom,Manuom i Dankanom #$&+|r
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Odg: 2010 NBA Playoffs

                          SA nema prostora na salary cap-u tako da od toga nema nista.
                          Wade je trazio od menadzmenta Miami-a da mu dovedu bolje igrace, jer stvarno nema smisla da on sam vuce ceo tim. To radi vec drugu-trecu godinu, pa i meni bi dosadilo.
                          Ja se sve nadam da ce se vratiti u rodni grad, ali ne znam kako bi Rose i on funkcionisali zajedno jer su neverovatno slicni po igri. To bi izgledalo fenomenalno na papiru, ali u praksi... ne znam.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Odg: 2010 NBA Playoffs

                            [quote author=nidz@ link=topic=2555.msg126260#msg126260 date=1272311283]
                            [quote author=T-Mac link=topic=2555.msg126228#msg126228 date=1272303279]
                            Pa logicno, jeste da ga ne volim, ali najbolje da ce covek reci za sebe da je najbolji igrac na svetu.
                            Kobe je isto izjavio da je LeBron najbolji, ne secam se tacno kad. Bitno je da izmedju njih dvojice postoji medjusobno postovanje.
                            [/quote]
                            Da se medjusobno postuju to DA! @R&}* ...Ali da je Kobi rekao da je Lebron najbolji???!! $%&5qw7 ...
                            Inace Lebron je to malo cesce izjavljivao za Kobija.... ^&*ST*^# .... +*@WT*48* Mada! Sve je stvar ukusa $%&5@$A! Ja vise volim Kobijevu igru zbog old skul smeka $#&+/... Malo je takvih +-*^%* +-*^%*...Nekad je bio Trejsi +-*^%* ... Sad jedino Kobi,Dankan...... (%fsd%&j ....Evo uzdam se u mladu nadu "lepog basketa" Evansa @R&}*...Momak ima prelepe finte! +*@WT*48* .....Bas me briga za statistiku,bitno je da se ja nagledam dobrih finti,lepog basketa /6%^JH ,Pa da mogu posle da poducavam ortake na ulici! *$^%T
                            [/quote]

                            A izvini sta to nije lijepo u LeBron-ovoj igri, a sta ti je old school kod Bryant-a a pogotovo kod Tracy-a???? Jeli to LeBron ne igra skolski kosarku?. Ja licno mrzim Bryant-a ali daleko od toga da govorim da je los igrac, cak stavise covjek je medu najboljim u zadnjoj deceniju. Imam osjecaj da ti pokusavas da osporis LeBron-ovu kosarkasku velicinu, i da degradiras njegove sposobnosti. Mlada nada Evans je upravo LeBron u malom, fizicki jak a uz to veoma brz uz odlicne atletske sposobnosti, mnogi su ga i poredili s njim. A finte kojima zelis poducavati ortake na ulici potrazi medu AND 1 igracima @(*6sd$% Ko god da kaze da LeBron ne igra lijepu kosarku,da je prosjecan igrac, ili se na razumije u nju, ili je nikad nije igrao ili se jednostavno pravi lud, 4-og nema.

                            Comment


                            • Odg: 2010 NBA Playoffs

                              Ono sto Kobe ima to ne moze da se nauci, douci ili sta vec.
                              Kobe nije veliki igrac zasto sto ima ne znam kakve finte, zakucavanja preko trojice i tako neke perverzije, vec zato sto ima taj ubilacki instinkt, ne znam kako bih to drugacije nazvao.
                              Meni je licno on ispred LeBrona, mada James-a generalno ne volim, ali daleko od toga da mogu da kazem kako je los igrac. @(*6sd$%
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Odg: 2010 NBA Playoffs

                                To u potpunosti stoji, Kobe ima nesto sto niko nema, nego je ne volim kada neko pokusava da velica jednog osporavajuci drugog. Nego T-Mac kakve su prognoze za veceras, imam na listicu Milwaukee, Portland, Jennings-a preko 15+, i Stoudemire-a preko 23+. A mislim da bi Orlando mogao zavrsiti posao i na lagani odmor.

                                Comment

                                Working...
                                X