Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni nekako klasika prvo kolo, nekako mi na svakom turniru prvo kolo bude sa malo golova, veliki ulog, svi su nešto oprezni, svi nešto kalkulišu.

    Što se istog tiče Hrvati su na mene ostavili najbolji utisak, kao što sam predviđao ozbiljan su konkurent za naslov. Moraju da iskoriste to što su Rakitić i Modrić u svom zenitu i ovo je i njihova eventualna poslednja prilika da na velikoj sceni urade nešto spektakularno.

    Pored toga treba zanemariti i prvu utakmicu Francuza, prvi meč na šampionatu, domaćin, puno naboja i tenzije, osporavaju ih, ali i dalje ne menja činjenicu da su najozbiljniji tim za osvajanje.

    Moj mezimac Italija....odigrali su odličnu tekmu, timski savršeno, okmpaktno, ali ja i dalje ne mogu da se oduzmem utisku da mi to nije to....u ostalom Italijani kad god su otvorili prvenstvo sa "bum" nastupom nisu preterano dobro prolazili (poslednje iskustvo prošli SP kada su naguzili Englesku i na kraju ispali koliko već u grupi), čak naprotiv kad god su se mučili u grupi oni su išli daleko....bar ono što ja pamtim i što sam koliko toliko propratio.

    Msm proći će ovog puta Italija grupu, doći će i do 8, gde joj je i mesto, a posle će joj trebati dosta sreće, plus fasuju dosta kartona, videćemo šta će se desiti kada u vezi bude morao da igra klasičan destruktivac Sturaro, bez klasičnog kreatora kog Italija nema u svom rosteru na EP....

    Mada ne sumnjam da će kako odsustvo zbog kartona bude uzimalo daha i Konte menjati sistem, meni nekako on baš ima tim za 4-3-3, ali se verovatno plaši da tako igra iz razloga jer bi mu odbrana bila ranjivija....

    Videćemo, tek je klupko krenulo da se odmotava.....nije da nije interesantno, bar meni...

    Comment


    • Bravo Island, pored Italije najgotivnija ekipa za mene.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • @Brajkula

        Svi cvikaju u prvom kolu, sada naročito zbog formata takmičenja, pošto luzer iz prvog mora da uzme bar četiri boda u nastavku, kako bi se "ušunjao" u nastavak takmičenja. Meni ne odskače previše niti jedna reprezentacija, ne po onome iz prvog kola. Mnogi hvale Hrvatsku, ali ne deluje mi da su oni nešto izvojevali već da su Turci duvali nargile 90 minuta. Turci nisu uopšte trčali u tom meču.

        Jedino bih možda mogao izdvojiti Poljake, ali nisu primenili ništa revolucionarno u pristupu. Poljaci igraju strpljivo, lagano, šalju dijagonale kroz polje i centriraju. Izdvojio bih ih zbog inteziteta kojim su odigrali svih 90 minuta. Irci su bili dobri i da se Klark nije prisetio da igra za Vilu, verovatno bi i dobili Ibrinu reprezentaciju. Uopšte, mislim da će u svim grupama biti žestokog klanja koliko od sutra, zato što su dosta izjednačene. To jedino ne važi za Francuze (što sigurno nije slučajnost) i njihovu grupu. Dve prosečne selekcije i Albanci će doneti 9 bodova Francuzima, naleteće na neke Ukrajince tipa i eto ih među osam već.

        Italijani su posebna priča. Konte igra jedino kako može, zatvorio sve prilaze i na kontru i džigljavog Pelea. Mada tako ne može igrati protiv Iraca i Šveđana, te tu može biti belaja, ako krene napred. Odbrana je spora, to jeste mana. A Hulahan će uživati u tom slučaju.
        Mislim da će Florenci morati na teren, baš na Đakerinijevo mesto. De Rosi - Parolo - Florenci, anchor i dva box-to-box-a i Bog da ga vidi.
        sigpic

        Comment


        • Vec sam jednom prilikom rekao da nemam reprezentaciju za koju navijam. Francuze cu definitivno pratiti sa vise paznje. Vjerujem da mogu daleko da doguraju.

          Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

          Comment


          • E moja Kristina....

            Comment


            • Reče čovek koji prepaljeno slavi golove iz penala za 6-0.

              Ne zna da gubi ni kad nije izgubio, bljak.

              Comment


              • I kako posle moze da kaze za ovog pacijenta da je najbolji na svetu? Odvratan je lik.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ako je fakat ovo reko bas je smradina na kvadrat.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Ko igra nerešeno ima pravo da se ljuti.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kakve seljacine ovi Englezi...Pre prvenstva sam rekao da ce mi biti jedni od favorita, ali nakon ovog im zelim da sto pre ispadnu!
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Ovo s prosjacima sam vidio jos jednom ove godine.
                        Kad je PSV gostovao Atletiku.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Ma nije to rekao.

                          Danas pobeđuje Slovačka, Rumunija ili dobija ili x, i dobro Francuska razbija Albance.

                          Comment


                          • Ja sam odigrao pre prvenstva da ce Payet biti najbolji igrac prvenstva, kvota bila 25 no stavio sam svega 100 din. jer sam drugovima govorio koga treba da igraju, oni se smejali, pa sam iz inata uplatio.


                            Evo dokaza, ovaj tiket levo zanemarite, pao jos na Turke...

                            Rumuni braca mogu da dobiju Svajcarce, nista oni protiv Albanije nisu pokazali. Francuzi bi trebalo rutinski da dobiju Albance sa 2-3 gola razlike, dok Slovacka moze da pobedi Ruse, fino su se pokazali protiv Velsa, ali nisu imali srece.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by Abel View Post
                              Reče čovek koji prepaljeno slavi golove iz penala za 6-0.

                              Ne zna da gubi ni kad nije izgubio, bljak.
                              sigpic

                              Comment


                              • Odvratni su ti Englezi, jedna od najgorih nacija, pomalo i retardirana (previse ovih lgbt likova su Englezi), sreca sto su uveli zakone na stadionima pa sada ne smeju da prave nerede u Engleskoj, ali zato koriste svaku priliku da nadoknade to van svojih granica.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X