Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako Hrvati Spancima nabacise Italiju. Vjerujem da Brki nije nimalo svejedno.

    Comment


    • Slovacka i Severna Irska su sigurno prosli dalje, Hrvati idu na Slovake a Vels na Severnu Irsku
      A Portugal ako dobije grupu upada u taj gornji deo kostura.
      Belgija teoretski moze da ispusi, ako Italijane dobiju Irci (Italijani ce mozda, vrlo verovatno hoce izaci sa kombinovanim sastavom, tako da je tu sve moguce), a oni sami izgube od Svedjana, sto je po meni nemoguce, ali ajde da vidimo.
      Dont touch Zlatan
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Lako Hrvati do finala.

        Najveća bruka bi bila ako bi Belgija aka najizvikanija repka bila finalista, najsmornije finale ikada, msm da ga ne bi ni gledao, osim ako bi im Italijani bili rival u šta sumnjam, baš mi se sada crta da će Italijani već na prvom stepeniku kući, ali eto navijaćemo, nada poslednja umire.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Lako Hrvati do finala.

          Najveća bruka bi bila ako bi Belgija aka najizvikanija repka bila finalista, najsmornije finale ikada, msm da ga ne bi ni gledao, osim ako bi im Italijani bili rival u šta sumnjam, baš mi se sada crta da će Italijani već na prvom stepeniku kući, ali eto navijaćemo, nada poslednja umire.
          Ne leze im Spanci, ali ako njih nekako preguraju, sve je moguce.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • kog datuma krecu knock out mecevi ?

            Comment


            • dvadesetpetog.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment




              • Comment


                • Trenutno znamo cetiri treceplasirane ekipe od kojih su dve sigurno prosle dalje: Slovacka i Severna Irska.
                  Turci cekaju ili da Portugal izgubi, ili da Svedjani i Irci ne pobede.
                  Dok Albanci imaju mizerne sanse, jer da bi oni prosli dalje mora i Portugal da izgubi i Svedjani i Irci da ne pobede.
                  Videcemo sta ce sutra da se desi.
                  Voleo bih da Portugal izgubi, ne zbog Albanije ili Turske, vec zato sto mi je izuzetno antipaticna ta repka, da se oproste od Eura sa stilom
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Španci umesto da i mešaju sastav daju sansu nekim igračima sa klupe stvarno imaju tu mogućnost, zadrže svežinu za dalje oni prokockaju sve. Tako su i na svetskom prosli. Koke, Belerin, Alcantara. Ne razumem takve selektore jos ti penal suta Ramos. E pa bolje niste ni zaslužili.
                    Steta sto se hrvatima povredio modric bili bi stvarno ozbiljni kandidat za titulu ovako će ih neko skinuti, kao što su i cesi...
                    Last edited by krele90; 21-06-16, 23:38.

                    Comment


                    • A gornji deo zreba smesan do bola... Perisica je Mancini sputao donekle jer je stalno nesto muljao sa sastavom i formacijama. Dobro se videlo kakav je on mec odigrao kada je Inter 3-0 pobedio Juventus u kupu, tu je Perisic pokazao znanje a na EP igra duplo bolje.
                      Ako Portugal dobije Madjare oni su prvi, pa ce verovatno igrati sa Belgijom u osmini finala u gornjem delu zreba(ako ovi ne izgube od Svedske).
                      Mrtvi Spanci, 14 meceva oni nisu izgubili sad su nasli, kladio sam se sa drugarom u gajbu piva pre prvenstva da ce Italija stici minimum do cetvrtfinala, kako sam se samo obradovao kada su bili prvi u grupi i evo sad, njegovi miljenici na moje miljenike Bice tu svega, ali verujem u Italijane
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by krele90 View Post
                        Ja bas mislim da sutra irci dobijaju italijane koji ce izaci sa kombinovanim sastavom. Tako da Albanija sigurno ne prolazi, trebali su da daju još neki gol
                        Ne zavisi Albanija samo od Iraca vec moraju da se poklope nekoliko stvari:
                        1. Da Italija i Belgija ne izgube sto im ide na ruku
                        2. Da Portugalija izgubi sto je malo nerealnije
                        Ali ako Portugalci izgube onda Albanci prolaze 99% Osim ako ne proradi cosa nostra..

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Trenutno znamo cetiri treceplasirane ekipe od kojih su dve sigurno prosle dalje: Slovacka i Severna Irska.
                          Turci cekaju ili da Portugal izgubi, ili da Svedjani i Irci ne pobede.
                          Dok Albanci imaju mizerne sanse, jer da bi oni prosli dalje mora i Portugal da izgubi i Svedjani i Irci da ne pobede.
                          Videcemo sta ce sutra da se desi.
                          Voleo bih da Portugal izgubi, ne zbog Albanije ili Turske, vec zato sto mi je izuzetno antipaticna ta repka, da se oproste od Eura sa stilom
                          Da Turcima je dovoljno da Svedjani ili Irci ne pobede jer u tom slucaju ispadaju Albanci i (Svedjani ili Irci) a Turci kao cetvrta treceplasirana idu dalje jer imaju istu gol razliku kao Albanija ali vise datih golova od Albanije. Jedini scenario gde Turci ispadaju je pobeda Svedske ili Irske(Osim ako Svedjani ne dobiju Belgiju sa 4+ razlike jer onda su Turci bolji u odnosu na Belgiju) i da Portugal ne izgubi, tako da Turci imaju lepu sansu da se provuku dalje.

                          Originally posted by Sandugp View Post
                          Slovacka i Severna Irska su sigurno prosli dalje, Hrvati idu na Slovake a Vels na Severnu Irsku
                          A Portugal ako dobije grupu upada u taj gornji deo kostura.
                          Belgija teoretski moze da ispusi, ako Italijane dobiju Irci (Italijani ce mozda, vrlo verovatno hoce izaci sa kombinovanim sastavom, tako da je tu sve moguce), a oni sami izgube od Svedjana, sto je po meni nemoguce, ali ajde da vidimo.
                          Dont touch Zlatan
                          Originally posted by Brajkula View Post
                          Lako Hrvati do finala.

                          Najveća bruka bi bila ako bi Belgija aka najizvikanija repka bila finalista, najsmornije finale ikada, msm da ga ne bi ni gledao, osim ako bi im Italijani bili rival u šta sumnjam, baš mi se sada crta da će Italijani već na prvom stepeniku kući, ali eto navijaćemo, nada poslednja umire.
                          Ako Madjarska-Portugal odigraju 0-0 onda Portugalci idu na Hrvate bez obzira na rezultat Austrija-Island i na rezultate grupe E.. Kombinacija za treceplasirane ekipe koje idu Hrvatskoj je B(U slucaju da ABCD imaju treceplasiranu ekipu) E(U slucaju da BCDE imaju treceplasiranu ekipu) i F(U slucaju da BCDF ili BCEF imaju treceplasirane ekipe) A to su jedine preostale kombinacije.. https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Euro_2016 ....Da bi Slovacka isla Hrvatima Albanija mora da prodje dalje a to je malo verovatno, tako da Hrvatima idu najverovatnije ove ekipe i to ovim redosledom verovatnoce:

                          1.Austrija(Ako Austrija pobedi i Portugal pobedi)
                          2.Island(Ako Island odigra nereseno a Portugal pobedi ili ako i Portugal i Island odigraju nereseno ali Portugal da pogodak vise(Portugal 1:1 Island 0:0 npr.))-Mozda je ovo i najrealnija varijanta, videcemo
                          3.Portugal(Ako Austrija pobedi a Portugal odigra nereseno ili ako Portugalci odigraju 0-0 ili ako odigraju nereseno ali ne daju vise golova od Islanda koji takodje odigra nereseno(Portugal 1:1 Island 0:0 npr))
                          4.Madjarska(Ako Island i Portugal pobede)
                          5.Slovacka(Ako Portugal izgubi a Italija i Belgija ne izgube)
                          6.Irska(Ako Italija izgubi a Belgija ne izgubi a i Portugal izgubi)
                          7.Belgija(Ako Belgija izgubi a Italija ne izgubi i ako Portugal izgubi)
                          8.Svedska(Ako Svedska i Irska pobede ali Irska sa 2 gola vise nego Svedska i Portugal izgubi takodje)

                          Najrealnije je da idu na Austriju/Island nije nemoguce i na Portugal/Madjarska a za ostalo su sanse mnogo manje.
                          Last edited by Chiwwi; 22-06-16, 02:54.

                          Comment


                          • Ja sam bio ubeđen da če česi dobiti i da će spain cro biti podela bodova. Ja i dalje mislim da je trebala da bude nego su Španci očekivali 1-1 do kraja i dobacivanje između njih i Hrvata kad ono...
                            Mogli su da ih zgaze da su hteli.

                            Comment


                            • Portugal ako igra nereseno ide verovatno na Nemacku, ako izgubi ispada, a ako pobedi tu idu kako stvari stoje na Belgiju.Mislim da sam skapirao zreb za treceplasirane ekipe.Ako se ne varam Hrvati/Slovaci(ako Portugal ne pukne danas) se u cetvrtfinalu ukrstaju sa Poljacima/Svajcarcima.Belgijanci i Vels ako prodju svoje rivale ce se sastati u drugom cetvrtfinalu.U toj drugoj polovini zreba definitivno simpatisem Poljake.Zato u drugoj polovini zreba se mogu ukrstiti Francuzi i Englezi, kao i Nemci sa Italijanima ili Spancima.

                              POLAN CAN INTO SPACE FINALS.
                              Last edited by Ricma; 22-06-16, 08:48.

                              Comment


                              • Portugal ako bude treci ide na Hrvate(uz pretpostavku da ne pobede ni Svedska ni Irska).
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X