Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Crni Đorđe View Post
    Nikada neću razumeti zašto ljudi sprdaju Žirua na svakom mestu, u svakoj prilici.
    Nema potrebe da se sprda, vrh timski igrac, ali Benzema je jedan od najboljih napadaca svijeta i za klasu bolji igrac od Zirua
    sigpic

    Comment


    • Ja u isti kos nikako ne mogu da stavim Girouda i Benzemu.

      Za mene je Benzema za klasu bolji igrac.

      Sve jasno da on nije tu da trci kontre (Giroud), ali on ne zna nikako da trci s loptom u tome je problem.

      Comment


      • Steta sto nije nastavio svoju seriju protiv Nojera

        Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

        Comment


        • Ronaldo i da uzme EP istorija ga neće pamtiti kao većeg od Mesija. Evropsko nije svetsko. Jedan je World Cup.

          Inače strašno se zabavljam dok čitam komentare tipa on ne vredi toliko, momci samo tako nastavite, al bih vas zamolio ako vam nije problem da navedete cifru koliko vredi jer ne sumnjam da se razumete u tržišnu ekonomiju.

          Svi su izgledi da smo prisistvovali potpuno nezasluženoj pobedi Francuza jer je ovaj što ne vredi 120 pobedio ove što su jeftiniji i bolji od njega. Uskoro očekujemo da se oglasi i Kalimero.

          Comment


          • Originally posted by goku View Post
            Ronaldo i da uzme EP istorija ga neće pamtiti kao većeg od Mesija. Evropsko nije svetsko. Jedan je World Cup.
            Evropsko je posle Svjetskog najvece, Euro je nesto, nesto je mnogo vece od nista. Ako uzme Euro imace drugi najveci reprezentativni trofej i falice mu samo Mundijal, a nije realno da Portugal uzme Mundijal. Portugal je mnogo slabiji od Argentine na papiru. Itekako ce to biti ogroman plus Ronaldu ako dodje do titule, jer se jos jedna Zlatna lopta smijesi.
            sigpic

            Comment


            • Male su šanse Portugalcima. Ako francuzi uzmu iskreno se nadam da će loptu dati Grizmanu. Po meni ove godine postoje samo tri kandidata i to ovim redom ako Grizman pobedi i u nedelju: Griz, Rijad, Suarez.

              Comment


              • Ma lopta je vec Kikijeva Gorane moj posteni

                Valjalo bi i ovo da uzme,mada i Griezmanna cijenim i gotivim bas
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ronaldo i Mesi su ti sigurno prvi i drugi, trece mjesto bi bio Grizman vjerovatno. Nejmar prekucao prosli put pa bio ubjedljivo treci.

                  Svakako se nadam da nece Portugal osvojiti, ali ako osvoji Ronaldo ima finu prednost u odnosu na Mesija, mnogo je teze osvojiti Euro nego Kopu npr. koja se igra na svakih pola godine odjednom mada ovaj novi format Eura je osjetno laksi od starog
                  sigpic

                  Comment


                  • E jbg. ako će loptu i ove godine uzeti bezmuda Kristina. Ako osvoji Euro onda u redu, ali ako ne onda bi to bila baš velika sramota da mu Antoan gleda u leđa.

                    Comment


                    • Originally posted by goku View Post
                      Ronaldo i da uzme EP istorija ga neće pamtiti kao većeg od Mesija. Evropsko nije svetsko. Jedan je World Cup.

                      Inače strašno se zabavljam dok čitam komentare tipa on ne vredi toliko, momci samo tako nastavite, al bih vas zamolio ako vam nije problem da navedete cifru koliko vredi jer ne sumnjam da se razumete u tržišnu ekonomiju.

                      Svi su izgledi da smo prisistvovali potpuno nezasluženoj pobedi Francuza jer je ovaj što ne vredi 120 pobedio ove što su jeftiniji i bolji od njega. Uskoro očekujemo da se oglasi i Kalimero.
                      Razumijem se ja u trzisnu ekonomiju i evo reci cu ti koliko je realna vrijednost necijeg ugovora.

                      Uzmes njegovu platu koja mu je preostala po trajanju ugovora, saberes je i pomnozis je sa odredjenim faktorom poslovanja. To bi trebala biti realna neka cijena, a faktori poslovanja su generalno oko 4,5.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Pa samo sam zbog tebe i napisao to tržišna ekonomija, znao sam da ćeš da zagrizeš.

                        Inače sve si lepo objasnio, sad mi je sve kristalno jasno.

                        Comment


                        • A šta ćemo sa prodajom dresova, sponzorima koje privlače velika imena.

                          Da su klubovi pametni pa da svake dve, tri godine samo razmenjuju ove velike igrače i bilo bi love od dresova kolko oćeš.

                          Comment


                          • Vrijednost brenda je apsolutno nemoguce procijeniti. Niko ne zna koliko vrijedi brend Nike-a ili Adidasa. Zna se koliko firma vrijedi po prihodima koje osvaruje unutar fiskalne godine.

                            Trik je da je prodaja dresova vrlo varijabilna nepoznata, te neko moze prodati 100k dresova, a neko 10m dresova, a razlika u tim dresovima je samo u imenu i broju, koji se zapravo rade na licu mjesta kada ih kupujes u klupskim prodavnicama.

                            Ja koliko znam, vise nije cilj prodati dres, vec je cilj prodati 4-5 drugih proizvoda koji su zbirno skuplji od dresa, a sam dres se korisit kao promotivni materijal za ove ostale.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Suarez je apsolutno zasluzio zlatnu loptu, ako Rondaldo ne uzme sad titulu, najbolji strelac i asistent u ligi gde su mu igrali svi konkurenti za istu. Inace voleo bih da uzme Ronaldo Euro, onda mu treba da ti i nagradu za najboljeg.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Clattenburg sudi finale Eura.

                                Comment

                                Working...
                                X