Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Pogba je na ovom prvenstvu bio pa u najmanju ruku pet puta korisniji od Tomasa Milera. Varas se Vladane u koliko mislis da ne vraca novce. Ali sto se mene tice, neka tvoje misljenje deli i ova evropska burzoazija koja daje te novce i meni lepo. A Miler je pokazao u ovih poslednjih mesec dana - nista. Ne kazem da ne moze bolje i nece bolje, ali ovo prvenstvo mu je za zaborav.
    Ja sam najvise kritikovao Milera, ocajan je na ovom Euru, ocajan. Ne dijele oni moje misljenje, oni su se vec odlucili, odnosno Mancester se vec odlucio da ce platiti tih trazenih 120 miliona eura, a Real se ceka. Ako i oni plate ode on u Madrid, ako ne plate ide u Mancester. Dva najozbiljnija izvora koje hrani Rajola informacijama su u pitanju i to je jednostavno tako.

    Ali Miler je i napadac, i krilo, i lazna devetka, i desetka, ma sve sto ti treba on igra, daje golove i asistira. I ja razumijem da se toliko plati za takvog igraca, isti slucaj i za Grizmana samo sto je jos tehnicki potkovaniji od Milera, veci je majstor, ostavlja bez daha cesce, ali za Pogbu mi je potpuno nejasno.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by HeadBurn3r View Post
      Kad Colo pobedi na ovaj nacin to je disciplina i majstorstvo, a kad Desamp dobije ovaj tupi svapski posed-sistem na isti nacin to je onda sreca i antifudbal. Ajte molim vas
      Kakav crni Colo, mada Desamp je u ovom mecu i njega zajebao. Meni su i jedan i drugi antifudbal. Samo sto je Atletiko sinonim sto se tice organizovanosti i discipline pozadi za ovu Francusku repku. Ali sve u svemu navijao sam protiv i jednih i drugih. Zamisli to je onda razocaranje puta dva.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Ti stvarno poredis jednog Simeonea, sa ovim amaterom?
        Covek sa ovakvim individualcima, koje ima Francuska, na domacem terenu, igra bunker...

        Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • A ebi ga, ne mozes sa Matudijiom i Sisokom da se boris za posed i diktiras tempo. Pametno je odigrao Desamp ovo, prepustio posed i cepao na kontre.

          Comment


          • Originally posted by PiXarr View Post
            Ti stvarno poredis jednog Simeonea, sa ovim amaterom?
            Covek sa ovakvim individualcima, koje ima Francuska, na domacem terenu, igra bunker...

            Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
            Poredim taktiku i stil fudbala, majstore.

            Ovo veceras je Desamp odigrao slicno Simeonu kad naspram sebe ima tehnicki superiorniji tim.

            Comment


            • Benzema ni malo ne fali francuzima a to pokazuje i ucinak u napadu. Deluju kao ekipa koja osvaja meni od pocetka favorit broj 1. Odbrana cvrsta na celu za Koselnim i Lorisom kojem bi i Nojer veceras pozavideo

              Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

              Comment


              • Naravno da fali, sve bi mnogo lakse islo sa Benzom u napadu umjesto Zirua.
                sigpic

                Comment


                • Na koju kontru, da nece mozda Giroud da mu trci kontre? Ljudi dobili poklon dva gola i to je to, nista on tu nije pametno uradio, covek ni kriv ni duzan uze EP.

                  Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Ziru i Grizman se odlicno nadopunjuju, davno nisam video bolji tandem. Ima da uzme Giru iako ste ga svi podcenjivali :P

                    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                      A ebi ga, ne mozes sa Matudijiom i Sisokom da se boris za posed i diktiras tempo. Pametno je odigrao Desamp ovo, prepustio posed i cepao na kontre.
                      Ako mu je to bila zamisao time nista nije postigao. Jer Francuzi nista iz kontri uradili nisu.
                      Pogotovo kada se uzme u obzir da mu je Ziru igrao koji je z-pu sto se tice brzine, a kontrola lopte mu je na zavidnom nivou - ali malo prekosutra.
                      On je igrao na sta mu bog da - i proslo mu je jer je imao srece vise nego pameti.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Ako mu je to bila zamisao time nista nije postigao. Jer Francuzi nista iz kontri uradili nisu.
                        Pogotovo kada se uzme u obzir da mu je Ziru igrao koji je z-pu sto se tice brzine, a kontrola lopte mu je na zavidnom nivou - ali malo prekosutra.
                        On je igrao na sta mu bog da - i proslo mu je jer je imao srece vise nego pameti.
                        On je bas tako igrao slazem se
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Jebes Karima! Gledaj manekena i brzine.

                          Comment


                          • Ziru je tu da ceka loptu na sredini od veznjaka, a veznjaci koji su uglavnom bili nabijeni u sesnaest ili oko 16 dok su Nemci stiskali su mu slali duge lopte koje on treba da zadrzi sto duze i distribuira krilima, eventualno spusti glavom, i on je to jako dobro radio. Na prethodnim utakmicama cak jos bolje. Ne znam koliko bi trenutni Benzema bio bolji u tom aspektu igre od Zirua.

                            Niko ne ocekuje od Zirua da istrci kontre, al je poprilicno koristan u situaciji koju sam opisao gore
                            Last edited by HeadBurn3r; 07-07-16, 22:41.

                            Comment


                            • Nikada neću razumeti zašto ljudi sprdaju Žirua na svakom mestu, u svakoj prilici.
                              sigpic

                              Comment


                              • Napokon neko ko gleda malo sire. A i Giru u ovakvoj formi puno bolji igrac trenutno od Karima. Skoro ga stigao po broju golova u repki iako ima 37 utakmica manje. Ako nastavi da bude prvi spic u sta ne sumnjam prestice ga vrlo brzo

                                Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X