Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2016/2017 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam bio tu da ocijenim najbolju sezonu jednog napadaca ikad pa cu i finale preskociti

    Salim se jeste promasio naravno,ali ja i nisam tvrdio nikad da je on sampion nego da je igracina i ubica sto je prosle sezone i dokazao...ja ga volim takvog kakav je,otac je za mene

    Hamsik je rekao da nema sanse da ide tako da nista od toga...ovo za Corica i Roga se bas prica,a taj Rog kad sam ja gledao Dinamo dosta puta klupa bio

    Proto ne znam sta si ti citao,ali ja sto sam gledao svi pricaju o Higuainu kao da je on i na kraju 5 penala sutao i promasio,a Aguero standardno svaku pricu zaobidje
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Aguera nema nigde ima skoro dve godine.

      Off topic, kakva tekma Stromsgodset - Aalesunds, nijedan meč na EP nije bio ovako dinamičan, svaka im dala.

      Comment


      • Sta hoces prosle godine sve utakmice im rijesio...velike i male

        Najjace da je trebao rijesiti 38 utakmica onda bi valjao
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Opet kad su trebali da koknu Juve na Areni i da prelome prvenstvo, njega nigde nije bilo....

          Comment


          • Pa ti su meni paramteri najjaci,a gdje su svi ostali da tu jednu tekmu rijese kad njega ne ide

            Svako kolo,svaka utakmica je 3 boda i skoro svaki put ta tri boda on je donosio...selektivno gledanje
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Pa serviraju mu da on reši

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Nisam bio tu da ocijenim najbolju sezonu jednog napadaca ikad pa cu i finale preskociti

                Salim se jeste promasio naravno,ali ja i nisam tvrdio nikad da je on sampion nego da je igracina i ubica sto je prosle sezone i dokazao...ja ga volim takvog kakav je,otac je za mene

                Hamsik je rekao da nema sanse da ide tako da nista od toga...ovo za Corica i Roga se bas prica,a taj Rog kad sam ja gledao Dinamo dosta puta klupa bio

                Proto ne znam sta si ti citao,ali ja sto sam gledao svi pricaju o Higuainu kao da je on i na kraju 5 penala sutao i promasio,a Aguero standardno svaku pricu zaobidje
                Ma ne napadam ga ja nesto specijalno. Samo eto, morao je dati one sanse 1vs1 sa golmanom, msm na SP'14 i sada na centenario. Znaci ono iznerviro me opasno. Vise razocarenje nego kudjenje.

                Ma Aguero ti je slomlljena strela, mada i kada je bio u zenitu isto tako je izbegavao kritike. To si dobro primetio, a ima ih jos. I Di Maria mi je podbacio. Mnogo je bolje igrao na SP. Falio im je on u onom finalu, ali na ovom prvenstvu JA nije fali uopste

                Comment


                • The deal for Benatia will be closed in a matter of hours. Mehdi will join Juve on loan with obligation to buy at €18m. [Sky]
                  Odlicno pojacanje, za male pare.

                  Comment


                  • Neće biti obaveza da ga kupimo, mora da odigra neki određeni broj mečeva da bi se aktivirala ta obaveza.

                    Rugani, će tu da visi što se meni ne dopada....

                    Comment


                    • Pa da, postaje obaveza ako odigra odredjeni broj meceva.

                      Nece nista tu Rugani da visi. Vidis da nam je odbrana sve vise staklena, Chiellini malo pa se povredi, Barza 35 godina, a ni Mehdi nema srece sa povredama. Rugani tek 21. godinu to je kao napadac da ima 18-19

                      Comment


                      • To pod obavezom da igramo sa tri dole, a imajući u vidu šta je Alegriju fetiš teško....a tako se razvija i prelazni rok.

                        Mada sa druge greota bi bila razdovjiti ovu trojicu dole kad ljudi prelaze igru.

                        I treće, Barzaljija evo već trću sezonu svi otpisuju, on čovek sve bolji.....klasa je klasa jbg.

                        Comment


                        • Treba mu smanjiti broj tekmi, da bi mogao da zadrzi svezinu za jace tekmu. Ne otpisujem ga ja nikako, najvise ga cenim od svih nasih defanzivaca godinama unazad.

                          Sto se tice formacije, tesko da ce Pjanic biti tranquerista ili AMF, mozda jedino eto Pogbu da baci u ofanzivniju ulogu. Opet ti se crta 3-5-2. Sada kada ima WC wingbackove i ne zalim. Alex Sando i Dani Alves su ti sex po krilima

                          Comment


                          • Comment




                            • Mozda budu imali ovako nesto za nekih 50 godina mada tesko...

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Prvo, video sam tu sliku sa Montelom u temi Milana, stvarno nešto zapanjujuće na šta izgleda, nekako soba odiše uspehom, fenomenalno.

                                Drugo, ne mogu se Milan i Siti porediti, stvarno je degutantno tako nešto raditi, bez obzira na trenutno stanje.....

                                Comment

                                Working...
                                X