Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2016/2017 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by Prototype View Post
    Ma jasta, ipak Kante nije fancy igrac velike plate su uglavnom rezervisane za ofanzivnije igrace.
    Khedira dobio dosta vecu platu u Juventusu nego u Realu sto je imao...Danilo nema ni 2 miliona npr

    Oni imaju par zvjerki koji nose budzet,a ovi ostali su spremni na nizu platu da igraju u Realu
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • #92
      Originally posted by maliajnstajn View Post
      Za Kantea je zainteresovana cijela planeta, posebno sa onom otkupnom

      Ja evo ne znam, svasta bi dao za Kantea u Arsenalu.

      Likvidnost je da imas sredstva koja mozes u kratkom roku pretvoriti u novac ili cisti novac.

      Likvidacija je zapravo, promjena sredstava u novcane tokove.

      Postoji i solventnost, koja je vjerovatno i primjereniji termin u ovom tvom primjeru, al eto da ne smaram. Malo sam u work mode-u, pa bi mogao nabaljezgat svasta
      Problem je sto Kante je skoro beskoristan za timove koji igraju na posed. E zato jos uvek nisam cuo da postoji neka otimacina za njega.

      @Akan

      Kad vec spomenu Khediru, kakav je to igrac sunce ti zarko. Istina da se povredjuje dosta, ali strasan je to igrac. Koliko god da ga placaju malo je

      Danilo je ofanzivno prejak, ali defanzivno je bas tanak.

      Real je veliko ime, cak stavise najvece u svetu fudbala, osigurana borba za trofeje, glamur, odlicni saigraci, prelep grad... ko to da odbije. Jedino sto se stvorila nezdrava sredina zbog Pereza. Previse je pritiska i struja unutar kluba. Msm kad jedan CR dozivi da mu navijaci zvizde, ne znam onda sta da mislim o tom klubu/mestu.
      Last edited by Prototype; 30-06-16, 01:18.

      Comment


      • #93
        Igraju francuzi na posjed pa ubi lik nogama.

        Wenger samo sto ne svrsava na tvu po njemu, kolko ga hvali

        Ne znam vala ni sta ceka, sto ga ne dovodi, jeboga Remzika izblajhani.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • #94
          Pa ne moze se rec da pravi bilo kakvu razliku u napadu Ali jbg takvog igraca treba imati u timu, ne osporavam ga. Ali eto msm da bi klubovi koji igraju na kontre ili koji imaju dobar balans izmedju napada i odbrane mnogo vise profitirali sa njegovim dolaskom, od timova koji igraju uglavnom na posed.

          Comment


          • #95
            Ma Sami je uvijek bio i ostao titan...u ono vrijeme u Realu njega i Alonsa ne bi zamijenio nikad u zivotu za bilo koga.U Njemackoj repki cim je poluspreman igra prvu,pravi igrac...

            Ovo si sve u pravu,ali se malo smirila situacija sa Zidaneom.Jednostavno kao da mu svi vjeruju i uzdaju se da je on prava stvar.Dosta mu se stvari i poklopilo,ali velika je on figura nije ni cudo.Cim je za Pereza neki Kante meta odmah znas da je to trenerova zelja,a ne njegova.Cim Navas ostaje znaj da postuje trenera...malo je Undecima smirila strasti,ali pod moranje je Primera ove sezone i svi su toga svjesni.Situacija u Madridu je trenutno vise nego opustena i nadam se da ce to barem malo potrajati,ali nema govora da Zidan trenutno ima podrsku svih strana i klupskih i navijacih i to je ono sto ohrabruje.Real je naravno takva sredina da to moze da pukne vec u septembru
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • #96
              Ja samo zamisljam vezni red Kante-Xhaka-Ozil i ne bude mi dobro.

              Ozil da ne mora dolaziti do centra po loptu, show. Xhaka sa svojom distribucijom i Kante sa svojim oranjem terena. Show
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • #97
                Originally posted by AK47 View Post
                Ma Sami je uvijek bio i ostao titan...u ono vrijeme u Realu njega i Alonsa ne bi zamijenio nikad u zivotu za bilo koga.U Njemackoj repki cim je poluspreman igra prvu,pravi igrac...

                Ovo si sve u pravu,ali se malo smirila situacija sa Zidaneom.Jednostavno kao da mu svi vjeruju i uzdaju se da je on prava stvar.Dosta mu se stvari i poklopilo,ali velika je on figura nije ni cudo.Cim je za Pereza neki Kante meta odmah znas da je to trenerova zelja,a ne njegova.Cim Navas ostaje znaj da postuje trenera...malo je Undecima smirila strasti,ali pod moranje je Primera ove sezone i svi su toga svjesni.Situacija u Madridu je trenutno vise nego opustena i nadam se da ce to barem malo potrajati,ali nema govora da Zidan trenutno ima podrsku svih strana i klupskih i navijacih i to je ono sto ohrabruje.Real je naravno takva sredina da to moze da pukne vec u septembru
                Bas gledam pre neki dan ono finale LS 2000. protiv Valensije. Ljudi igrali sa 3 stopera, tacnije 5-4-1. Raul igrao u vezni red. Zamisli danas da tako igraju Nema sanse da se to desi, i sve to zbog Pereza, secam se kad je Capela osporavao sto ne igra atraktivnije, iako je za nejga bio u pravu. Vreme ga pregazilo, Juventus nikad u zivotu nije igrao dosadnije dok je on bio trener, ja kao navijac nisam mogao da ih gledam, posebno kad bi Svedjo zauzeo mesto umesto Del Piera

                Comment


                • #98
                  Ne znam da li vi primećujete, ali Kedira pre povrede je dosta agilniji i brži od Kedire posle povrede.

                  Ovaj u Juventusu je nekako trom, spor, slabo okretan kad se uporedi sa onim iz Reala u najboljim danima, ali i kao takav je sasvim super.

                  Ja iskreno ne znam šta će Juventusu Kante, imamo mi tu dosta materijala kreneš od standardne trojke Kediara, Markizio (koji je do duše povređen) i Pogba, pa idu Lemina, Sturaro, Ernaneš, Asamoa i na kraju novajlija Pjanić. Jedino ako je u planu da se sa nekim od ovih rastanu, a neki Premijerligaški klubovi nude lepu kintu za Leminu.

                  Comment


                  • #99
                    Artur Ionita è un giocatore del Cagliari. Il centrocampista moldavo approda in rossoblù a titolo definitivo, firmando un contratto di tre anni con opzione per il quarto.
                    ....
                    sigpic

                    Comment


                    • "L’U.C. Sampdoria comunica di aver affidato a Marco Giampaolo l’incarico di allenatore responsabile della prima squadra. Il tecnico ha firmato un contratto biennale".
                      ....
                      sigpic

                      Comment




                      • Čitam negde da Napoli želi Milika i zamislim se da, te postavim sebi pitanje "Da li je Milik preterano bolji od Gabijadinija?"

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post

                          Čitam negde da Napoli želi Milika i zamislim se da, te postavim sebi pitanje "Da li je Milik preterano bolji od Gabijadinija?"
                          Najtuznije je sto izgleda dolazi,a ne da se slazem nego cak bolji Manolito
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Evo ja i dalje mislim....

                            Dovodi najverovatnije Napoli i Vitsela, Roga i Pjacu, a postji mogućnost da im Hamšik ode....realno red je.

                            Nego kako ocenjuješ nastup velikog Pipite u još jednom njemu finalu po redu, ovog puta Kopa Amerike ? Meni isto finale kao finale SP-a.

                            Comment


                            • Opet je uspeo da sjebe finale, opet masi ono sto ne treba da masi. A svi nesto krive Messia.

                              Comment


                              • Delimo mišljenje.

                                Džaba mu sto golova u Seriji A, jer on uvek zataji kada mora da prelomi.

                                Baš onako napadač za male mečeve.

                                Sećam se kad je Napoli imao imperativ pobede protiv Borusije i tu je nešto izmašio...uvek kada mora on maši.

                                Comment

                                Working...
                                X