Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2016/2017 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nema nista od Barbose, necemo mi davati toliko novca za njega.
    Moguce da ce gurati Pjacu na SS poziciju gde je Dybala, samo mi je cudno da ce se Veseli osloniti na tako mladog igraca kao back-upa.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Mnogo nas povezuju sa Realom i ja mislim da se tu nesto kuva....Italijani pisu cak i da cemo ponuditi sa Dzejmsa cak 80m.... Fabregas se isto vezuje sa Juveom, dok su sve tisi glasovi o Matuidiju.

      Licno cenim da ce nam plafon doci neki Kovacic.

      Zaza he otisao m, a takodje niko nije uzeo br.10, Dibala ostao sa 21, pa se vec spekulise da se cuva za novo pojacanje.

      Comment


      • Pozdrav za moju kumaru Akana, a ti Brajkulice reci meni gde ce svi da igraju ako dodje JR? Taj Pjaca bolji igrac i od Fabregasa i Rodrigeza zajedno, jako, brzo stvorenje evo ne znam ko ce njega da cuva.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Nesto se pominje da je Brozovic zelja Juventusa, poderase sve balkance

          Comment


          • Neka ode Brozo za 25 milki nije problem, prezalicemo ga sa Zoam velikim Marijom
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Comment


              • Comment


                • De Boer: 'Icardi staying at Inter'

                  http://www.football-italia.net/89695...-staying-inter

                  Comment


                  • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Joao Mario to Inter within hours
                      http://www.football-italia.net/89707...r-within-hours

                      Comment


                      • Originally posted by Il Capitano View Post
                        Spoiler
                        Ovaj komentator kao da je na helijumu
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post
                          Pozdrav za moju kumaru Akana, a ti Brajkulice reci meni gde ce svi da igraju ako dodje JR? Taj Pjaca bolji igrac i od Fabregasa i Rodrigeza zajedno, jako, brzo stvorenje evo ne znam ko ce njega da cuva.
                          Pjaca je Hulk sa intelektom. Nema ništa od Džejmsa, evo poslednja verzija je da idu Zaza i Pereira i to za đuture 40 miliona, prvi u Volfsburg, drugi u Votford i da nam dolazi mali Diavara iz Bolonje za sumu od 20 milke (koga ćemo eto za tri godine prodati nekom Čelziju za 70 miliona), skroz ok transfer i posle toga se ide na majstora Iska !!!!!!!

                          Ako dođe AMC menja se definitivno formacija, 4-3-1-2, Alegri se vraća svojim korenima. Mada sa ovom dvojicom gore jedino relano Barsa može da nas dobije, ostali samo da ga usisaju.

                          Šteta je što ne dođe Matri da nas povede do osvajanja Kupa Italije!

                          Od Brozovića nema ništa, šilje kosooki onu stvar, neće da ga prodaju Juventusu.

                          Originally posted by Prototype View Post
                          Najjače meni kad Crni Đorđe brat kaže za Kandrevu da je loš, realno da sam trener doveo bih ga slatko i samo gurao na desnog beka, spdnja bi to bila, čovek bi bio najkompletniji desni bek posle brata Dani Alveša koji je jednom nogom u penziji.

                          Comment


                          • Matri u Sasuolu

                            Comment


                            • Zaboravio sam da odgovorim pre neki dan na temu Partizan i Crvena Zvezda vs Dinamo.Prvo nijedan od ta dva tima tesko da moze da ostvari takvu visegodisnju dominaciju i da bude konstantan tim u Evropi kao sto radi Dinamo, a pod time mislim da igraju barem 10 evropskih utakmica godisnje sto veoma znaci njihovom razvoju jer da igraju samo domace utakmice vredeli bi dva puta manje.Dinamo je zbog svih tih stvari odmah u startu u boljoj pregovarackoj poziciji, a izbacili su vrhunske produkte u vidu Modrica i Kovacica, pridodas tome jos par igraca koji su napravili zapazenu karijeru i igrace koji su afirmisali.Grujic je trenutno najbolji igrac kojeg su izbacili u poslednjih 10 godina, a najbolje igrace koje je Zvezda afirmisala su Tomovic i Maksimovic.Mislim da ce u narednom periodu da se poprave po tom planu.Partizan zbog Teleoptika bolje stoji, ali isto nije izbacio igrace koji su svetska klasa, u najboljem slucaju nesto blizu tome.Mitrovic, Zivkovic, Ljajic i Lazar Makovic su prosli Partizanovu omladinsku skolu, dok su Zoran Tosic i Stefan Savic najbolji igraci koji su dosli iz drugih klubova u Partizan, a zatim napravili solidne karijere.Dinamo izbacuje igrace ko na pokretnoj traci i zbog toga sto imaju 10+ godina dominacije nastavice u ovom ritmu.Imaju stabilnost o kojoj vecina klubova sa Balkana moze trenutno samo da sanja.

                              Comment


                              • Izbacila je Zvezda i Matića, Đuričića, pa malog Maksimovića iz Astane, sad što nikada nisu zaigrali za prvi tim je priča za sebe......

                                Ne tako davno imali smo Žigića, Boška Janković, Vidića, Biševca, Bastu, Pantelića, Kovačevića....ima dosta.

                                Jedini razlog što ne prodajemo skuplje svoje igrače danas je što ne igramo LŠ, kad igraš LŠ imaš osvnov da se cenkaš jer imaš pare, ovako samo daj da prodaš pošto zašto da bi uopšte opstao....

                                Comment

                                Working...
                                X