Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2016/2017 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Odlican igrac Rog

      Inace meni taj Zaza nesto pregotivan lik
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • I meni je bas gotivan, ali sto da greje klupu u ovim godinama, bolje mu je da igra. Plus citam da mu daju platu 4.5M net, sto je realno gledano impozantna cifra.

        Rog bi bio dobra investicija. Istocna evropa je dobro trziste za ove mlade talente, jer su barem duplo ako ne i tri puta jeftiniji od juzno amerikanaca.

        Comment


        • Ne znam bas kolko su Dinamovi igraci jeftini a oni su cini mi se i jedino sto valja iz ovog dijela evrope.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Pa svaki iole talentovani JA ti kosta 30M+

            Ma ima talenata na sve strane, samo taj jbni hajp je najvise izrazen kod Hrvatskih igraca, zbog uspeha pre svega jednog Modrica, pre njega Eduarda koji je dosao iz te lige.

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              Pa svaki iole talentovani JA ti kosta 30M+

              Ma ima talenata na sve strane, samo taj jbni hajp je najvise izrazen kod Hrvatskih igraca, zbog uspeha pre svega jednog Modrica, pre njega Eduarda koji je dosao iz te lige.
              Ma nije to hajp ljudi jednostavno izbacuju kvalitetne igrace ne moze se sa njima niko poredit, pa evo reci ti meni mogu li Zvezda i Partizan prodati nekog igraca u Juventus ili neku drugu top ekipu i naplatiti ga 20+ miliona?
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Ako ode Zaza ko ce nam biti 4-ti napdac? Verovatno neki igrac tipa Matri, Borielo itd..
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Pa od citave istocne evrope ti mi navodis Zvezdu i Partizan Pomenuti dvojac sigurno ne moze za tolike pare ne moze da proda ni citav roster.

                  Dinamo odlicno radi sa mladim igracima i tu je gde je. A liga im isto go qrac kao i sve ostale balkanske lige. Kad Partizan i Zvezda budu imali Mamica, onda ce biti skupih prodaja. Tajo za transfere.

                  @bice

                  Trazi se Gabriel Barbosa. Ali ako krene licitacija za njega i ono ko da vise, verovatno cemo se povuci, jer ceo taj transfer ionako zapetljan jer klub ima 40%, igrac 40% i na kraju doyen group 20%. Treba sve to podmirit
                  Last edited by Prototype; 12-08-16, 23:06.

                  Comment


                  • Originally posted by Prototype View Post
                    Pa od citave istocne evrope ti mi navodis Zvezdu i Partizan Pomenuti dvojac sigurno ne moze za tolike pare ne moze da proda ni citav roster.

                    Dinamo odlicno radi sa mladim igracima i tu je gde je. A liga im isto go qrac kao i sve ostale balkanske lige. Kad Partizan i Zvezda budu imali Mamica, onda ce biti skupih prodaja. Tajo za transfere.

                    @bice

                    Trazi se Gabriel Barbosa. Ali ako krene licitacija za njega i ono ko da vise, verovatno cemo se povuci, jer ceo taj transfer ionako zapetljan jer klub ima 40%, igrac 40% i na kraju doyen group 20%. Treba sve to podmirit
                    I za sredjivanje omladinskog pogona vjeruj mi...sinoc mi je kolega iz kluba dosao koji je u njihovom kampu proveo 5 dana i samo potvrdio.Nista nije slucajno
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Ako ode Zaza ko ce nam biti 4-ti napdac? Verovatno neki igrac tipa Matri, Borielo itd..
                      Mislim da ce Pjacu koristit umjesto Dybale a osim toga nadam se da ce se desiti neko ludilo i da ce dovesti Jamesa ili Isca .
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        I za sredjivanje omladinskog pogona vjeruj mi...sinoc mi je kolega iz kluba dosao koji je u njihovom kampu proveo 5 dana i samo potvrdio.Nista nije slucajno
                        Ma da, slazem se potpuno.

                        Kakva vam je situacija sa Jamesom ? Kako bi nam lego, ko budali samar

                        Comment


                        • https://s10.postimg.org/q0zh4qdvd/Capture.png

                          Ovo bi bilo nesto
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Ma da, slazem se potpuno.

                            Kakva vam je situacija sa Jamesom ? Kako bi nam lego, ko budali samar
                            Situacija je sljedeca...

                            -Neki klub iz PL je ponudio vrecu love i to su odbili (mislim da je Perez odbio jer je James dobar igrac,njegov posao i + kazu da je marketinski jako isplativ)

                            -On zeli da ostane i da se bori za svoje mjesto i sada protiv Seville je pokazao ogromnu zelju na terenu

                            -ZZ ga ne cijeni izgleda nikako i to je sada pokazao jer je u nedostatku Modrica,Kroosa,Balea,CR-a i Banzeme u prvih 11 opet njega izostavio,a gurao Asensia koji nema mec zvanican u Realu...to govori nesto

                            -Navodno je Juve imao ozbiljan pristup Iscu,ali on i njegov otac traze da produze ugovor i Zizu skroz racuna na njega dok mislim za Jamesa prodali bi ga,ali nemas bas adekvatnu zamjenu za njega da nadjes u ovim danima prelaznog roka
                            Last edited by AK47; 12-08-16, 23:17.
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • To da je neko nudio 72m funti za Jamesa iz PL je bila neka prica i naravno Arsenal se spominjao. Arsenal ne interesuje James, a sad 72m funti jedino je Murinjo mogao nuditi ili Pepson, a ni jednom ni drugom ne treba. Contea bas ne vjerujem da ga interesuje igrac koji ne voli igrati odbranu.

                              Realno ja mislim da je to bilo odnekle izmisljeno, a sad razlog veze nema. Mozda marketinski stunt, da se pojaca neki segment njegove prezentnosti.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Situacija je sljedeca...

                                -Neki klub iz PL je ponudio vrecu love i to su odbili (mislim da je Perez odbio jer je James dobar igrac,njegov posao i + kazu da je marketinski jako isplativ)

                                -On zeli da ostane i da se bori za svoje mjesto i sada protiv Seville je pokazao ogromnu zelju na terenu

                                -ZZ ga ne cijeni izgleda nikako i to je sada pokazao jer je u nedostatku Modrica,Kroosa,Balea,CR-a i Banzeme u prvih 11 opet njega izostavio,a gurao Asensia koji nema mec zvanican u Realu...to govori nesto

                                -Navodno je Juve imao ozbiljan pristup Iscu,ali on i njegov otac traze da produze ugovor i Zizu skroz racuna na njega dok mislim za Jamesa prodali bi ga,ali nemas bas adekvatnu zamjenu za njega da nadjes u ovim danima prelaznog roka
                                Da Isco je bio u opticaju, odlican igrac. Ali Spanac je, plus ga ZZ gotivi. Dok Jamesa ZZ uopste ne gotivi, iako po meni i nije bas neradnik na terenu. Jednostavno mu uopste ne lezi CMF pozicija. Perez ce ga zadrzati najvise zbog marketinga.

                                A nije ni njemu lako kad je u senci C. Ronalda i Bale-a, a i Benzeme. Msm dok je Zidan tu da se pokusava dovesti, inace tesko ce ga neko kupiti ako opet pocne igrat u prvih 11.

                                Comment

                                Working...
                                X