Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 16/17 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bit ce u blizu taj Briexit. Moja licna procjena je da ce biti bas bas tjesno. Skoti bi trebali da guraju za ostanak, ali ima previse ultra konzervativaca u Britaniji koji su za izlazak.

    To ako se desi, kraj EU 2 godine kasnije nego sto sam predvidjao. A sto se fudbala tice, oslabot ce funta odmah kad se iskljuce i onda ce neke stvari da se promjene u samim ciframa transfera.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Ali Nolito ce izgleda u Siti. Eto dok u Barseloni razmisljaju da li da aktiviraju klauzulu Siti zavrsio posao.

        Comment


        • I Gomez vredi 40-50m funti ?
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Ako njemu daju tolike pare, mogu i meni milion. do 2025. Sta fali?

            Da se ispravim, neka me placaju u Vinjaku...
            Last edited by l1m4r; 22-06-16, 19:37.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Zamisli kolko treba da budes pohlepan da to ni seici nece da plate
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                Comment


                • http://www.lcfc.com/news/article/201...y-3150830.aspx

                  Ostaje Vardy u Lesteru.

                  Comment


                  • Ostaje Vardi

                    Dodji u Grcku !!!!!
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Kralj!

                      Comment


                      • Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                        Comment


                        • Posto Vardy ostaje u Leicesteru, ja da sam na Wengerovom mestu doveo bih Lacazetta iz Lyona, on mi je zelja jos od prosle sezone. Ovako u suprotnom ce ga dovesti Bilic i ima da izdominira sa Payetom, Antoniom, Feghulijem, Toreom i ekipom, jer bas takav tip napadaca im fali.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Ja da sam na mjesto Vengera ako mu treba napadac isao bih po top napadaca, koliko god da kosta. Znaci Ibrahimovic, Iguain, Obamejang, Kavani. Odrade mu par sezona i dosta, svakako ce u penziju.
                            sigpic

                            Comment


                            • I dalje ne vjerujem na kakav potez se Vardy odlucio.

                              Kante i Mahrez najvjerovatnije odlaze.

                              Comment


                              • Ne znam zasto, ali jos odavno i pre zvanicne price da bi mogao u Arsenal, verovao da ce ostati u Leicesteru, delovao mi je kao takav tip, pogotovo nakon sto je potpisao ugovor tamo posle NG, ovo je kapiram poboljsana ponuda. Svaka mu cast, a realno gledano nije nesto previse izgubio.

                                Za Kantea se stalno nesto suska, dok za Mahreza se nista ne prica niti cuje.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X